Login lub e-mail Hasło   

katha
Wcześniejsze wpisy
katha:   Nowy artykuł obarczona tajemnicą  (dzień temu)
katha:   Głos na artykuł Miłości się nie odmawia...  (dzień temu)
katha:   Głos na artykuł Uniwersalny Umysł cz. I  (dzień temu)
katha:   Głos na artykuł Uniwersalny Umysł cz. II  (dzień temu)
katha:   Głos na artykuł Kamieniołomy ze Ślężą w tle  (dzień temu)
katha:   Popularny artykuł: Prawda jest okrutna.  (6 dni temu)
katha:   "@Henear: Cała ja, he he. " do artykułu Rejs..  (9 dni temu)
katha:   "@Koriolan: Miałam na myśli wcześniejsze moje wpisy, uznałam, że trochę nudą zawiewa. Ten artykuł faktycznie, chwila, bez zastanowienia, poszło. Tak to jest, kiedy człowiek nie zastanowi się dwa razy zanim coś się powie. " do artykułu Prawda jest okrutna..  (9 dni temu)
katha:   "A ładnie to tak nabijać się z jakże oryginalnego dzieła, he he. Panie Mariuszu najbardziej trafna interpretacja. " do artykułu Rejs..  (9 dni temu)
katha:   "@Skalny Kwiat: Faktycznie wierszyk był tworzony przed obiadem. I wierszyk chciało się napisać i obiad ugotować a wszyło tak, że i to i to się nie udało. " do artykułu Rejs..  (9 dni temu)
katha:   Popularny artykuł: Rejs.  (9 dni temu)
katha:   "Jeśli tak myślisz to proszę bardzo. Przez znaki chciałam pokazać jak wszyscy różnią się od siebie i co mają do powiedzenia. Dzięki za głos, a ja już zmykam, gorąco się zrobiło na eiobie, adrenalina aż paruje. " do artykułu Rejs..  (9 dni temu)
katha:   Nowy artykuł Rejs.  (9 dni temu)
katha:   "Nerwowy czas? Niekoniecznie, po prostu zmieniłam temat do pisania, by nie było nudno. I Tobie najlepszego ... " do artykułu Prawda jest okrutna..  (9 dni temu)
katha:   Popularny artykuł: Głupota, głupawka.  (10 dni temu)
katha:   "@Dyl Sowizdrzał: a Tobie udało się życie? " do artykułu Prawda jest okrutna..  (10 dni temu)
katha:   "Mi jakoś nie Jezusek przyszedł do głowy tylko krowa, która dużo mruczy a mało mleka daje. Porywczy jesteś jak cholera. " do artykułu Prawda jest okrutna..  (10 dni temu)
katha:   "@Dyl Sowizdrzał: na pewno myślisz, że jestem za dzisiejszym rządem i tu grubo się mylisz. Nie potrzebowałam pięciu punktów by iść na wybory. Każdy głos nie oddany dla Pisu to już dużo. Nie chciałam by wygrało również PO, gdzie poszedł głos nie ważne, ważne, że to i tak mało by zaprotestować. To mój taki protest przeciw władzy. " do artykułu Prawda jest okrutna..  (10 dni temu)
katha:   "@Mariusz Kajstura: jak dla mnie ciężka ale jednocześnie wdzięczna " do artykułu Prawda jest okrutna..  (10 dni temu)
katha:   " To życie pokaże czy było się dobrym rodzicem czy nie. Nie ma na to recepty. Dzieci same wybierają drogi, którymi często błądzą. Mieć dzieci, czy nie. Każdy ma prawo wyboru, ale każdy kto je ma ma względem niego wielkie plany. A kim to on nie będzie w przyszłości. Jakże bardzo się staramy by stworzyć im idealne pole rozwoju. Więc dlaczego błądzą i marnują swe życie. Mordercy ..." do artykułu Prawda jest okrutna..  (10 dni temu)
katha:   "@Dyl Sowizdrzał: a co tam było, niech pozostanie pomiędzy nami hehe. " do artykułu Mit świętości i altruizmu Matki Teresy z Kalkuty..  (11 dni temu)
katha:   Nowy artykuł Prawda jest okrutna.  (11 dni temu)
katha:   "@Henear: było by tak ...https://www.youtube.com/watch?v=n0U5CTdR7Zc ale rzeczywistość jest okrutna " do artykułu Mit świętości i altruizmu Matki Teresy z Kalkuty..  (11 dni temu)
katha:   "@Dyl Sowizdrzał: Nastąpił tu konflikt. Mężczyźni od zawsze mieli za złe kobietom, że nie są bezpośrednie. Mi bardziej chodziło o to, że po całym wywodzie słuchaczom dało do myślenia. Cisza zapadła, był to czas na zastanowienie a odzew miał nastąpić później. Nie przeczę a nawet mogę powiedzieć, że zgadzam się w stu procentach iż pod publikę tworzą ludzie bez wyobraźni i własnego zdania. Ci, ..." do artykułu Mit świętości i altruizmu Matki Teresy z Kalkuty..  (11 dni temu)
katha:   "Mogę wysłać ci coś jak chcesz na prywatną wiadomość, coś co dzisiaj stworzyłam aby przypomnieć sobie jak ołówek się trzyma w reku. Dla Eiobowej społeczności musiała bym się bardziej postarać. " do artykułu Głupota, głupawka..  (11 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: katha
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 03/07/2015

Statystyki
Punkty: 12.947
Wyświetlenia artykułów: 9.026
Odwiedziny profilu: 1.438
Przeczytane artykuły: 4
Ocenione artykuły: 69
Komentarze: 114
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska