Login lub e-mail Hasło   

katha
Wcześniejsze wpisy
katha:   "@seta1212: Gdy go pisałam, myślałam o dzieciach. O synu, który miał niedawno nieprzyjemny wypadek. " do artykułu Polećmy..  (2 dni temu)
katha:   "@Hamilton: I się pogubiłam. Wychodzi na to, że mój artykuł jest delikatnie mówić nieciekawy a jego popularność wynika z faktu długotrwałych waśni na eiobie. Nie wiem czy mam się cieszyć, jak da mnie w ogóle. Wychodzi na to, że gdzie dwóch się bije trzeci korzysta. " do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
katha:   Popularny artykuł: Polećmy.  (3 dni temu)
katha:   Nowy artykuł Polećmy.  (3 dni temu)
katha:   Popularny artykuł: Wesołych świąt !  (17 dni temu)
katha:   "@Hamilton: Witam, Odwzajemniam. " do artykułu Wesołych świąt !.  (20 dni temu)
katha:   Nowy artykuł Wesołych świąt !  (20 dni temu)
katha:   Głos na artykuł Zima  (20/11/2018)
katha:   "Życie nauczyło mnie, że lepiej jest by wyrażać swoje zadanie i opinie a nawet po prostu ocenić, niż mówić o swoich uczuciach. Jeśli ktoś mówi co czuje albo zostanie zlekceważony albo wyśmiany a to bardziej boli niż opinia, z którą możemy się zgodzić bądź nie. Łatwiej jest zapytać - kochasz mnie?, niż powiedzieć - kocham cię. Łatwiej powiedzieć jest przerażająco ciemno, niż boję się ..." do artykułu Zima.  (20/11/2018)
katha:   Popularny artykuł: Dusze...  (05/11/2018)
katha:   Nowy artykuł Dusze...  (04/11/2018)
katha:   "@Koriolan: Diabeł boi się ludzi radosnych. " do artykułu Zdanie..  (04/11/2018)
katha:   "@Hamilton: Bardzo mądra rada. Ps. Nie jestem taka poważna jakby się wydawało, heheh, trzymam fason i tyle. Powtarzać jednak często muszę - żartowałam, by nikogo nie urazić a gdy często śmieję się z siebie ludzie drętwieją myśląc, że się użalam. Dosyć niedawno pod moim domem zaczęto stawiać nowe ogrodzenie. Chcą zaczepić figlarnie panów budowniczych hehe, zapytałam co robią pod moim domkiem. Jeden ..." do artykułu Zdanie..  (02/11/2018)
katha:   "@Hamilton: Tak moja sugestia co do komika, ponieważ nie wiem czy powinny ale komentarze przez Pana zamieszczane zawierają taką dawkę ironii, bledną na tle całej tej zawiści. Ja bym jakoś spożytkowała ten dar. Ja osobiście nie śledzę przeszłości eiobowiczów, ponieważ nikogo nie oceniam, daję się poznać, nie oglądam się w przeszłość, ponieważ każdy ma prawo się mylić i popełniać błędy. " do artykułu Zdanie..  (02/11/2018)
katha:   "@Hamilton: Więc zacznij być: Benny Hill. Pozdrawiam. Cała rodzinka dziękuję za pozdrowienia. " do artykułu Zdanie..  (02/11/2018)
katha:   "@Koriolan: Moje zdanie? Hehehe... Cóż mam powiedzieć? Mam wrażenie, że próbuje się tu zamaskować wady, niedoskonałościami innych. Nie jestem taki zły bo ty jesteś gorszym ćwokiem hehe. W sumie wychodzi na to, że nic nie jest ważniejsze od wad, które każdy z nas ma. Jak małe dzieci, najpierw się wspólnie bawią by później się bić i kłócić, a i potrafią innych nie dopuścić do zabawy. Hehe. jak w piaskownicy. Ja też lubię się bawić, szkoda że mam już prawie czterdzieści lat. " do artykułu Zdanie..  (02/11/2018)
katha:   "@koLo: To coś co jest zaprzeczeniem nasze kontaktu, wmiany zdań i krytyki. Pa. " do artykułu Zdanie..  (01/11/2018)
katha:   "@Vivvi: A ja nie wiem co mam Ci powiedzieć? Kiedyś, ktoś powiedział, że każdy dla siebie coś wyłapuje dla siebie w tym moim pisaniu i bym robiła to jeśli lubię. Nie chcę nic sugerować, co masz w nim odnaleźć dla siebie. Pisałam o sobie, nie czujemy tego samego. " do artykułu Zdanie..  (01/11/2018)
katha:   "@pokrzywiony: Wybacz, że uraziłam Twój gust. Ja osobiści słucham wszystkiego, czasem wrócić do wspomnień tak jak przy słuchaniu poleconego przez Pana kawałka, mi wróciły wspomnienia z dzieciństwa. Podkład do oglądanych przez zemnie bajek Dysneya. Tak już może mam i widzę, że i Pan, nie odbieramy wysyłanych sygnałów. " do artykułu Bezkrytyczni..  (01/11/2018)
katha:   "@pokrzywiony: https://www.youtube.com/watch?v=6fqaArH3ulw" do artykułu Bezkrytyczni..  (01/11/2018)
katha:   "@Koriolan: i tu jest problem, nie chcę zmieniać swego wnętrza. Zmieniać to co na zewnątrz ujawnię kim naprawdę jestem a jestem ... . Jestem niczym słój, niby to przezroczysty ale nie czuć w nim smaku i zapachu, który w sobie zawiera. " do artykułu Zdanie..  (01/11/2018)
katha:   "@Koriolan: Miłość za miłość tak wychowuję dzieci. Dobrze nam z tym. " do artykułu Bezkrytyczni..  (01/11/2018)
katha:   "@Henear: Tak. Jednak by nie stali się papierem toaletowym, będącym jakże nieodzowną częścią życia ale oblepianym g..., tylko dlatego, że go po to stworzyli by nie brudzić sobie rąk a dziś jest niczym, wyśmianym i na językach szyderców zawsze wtedy kiedy nadarzy się ku temu okazja. " do artykułu Bezkrytyczni..  (01/11/2018)
katha:   Nowy artykuł Zdanie.  (01/11/2018)
katha:   Popularny artykuł: Bezkrytyczni.  (31/10/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: katha
Ranga:
Ost. logowanie: 3 dni temu
Zarejestrowano: 03/07/2015

Statystyki
Punkty: 42.339
Wyświetlenia artykułów: 37.497
Odwiedziny profilu: 3.849
Przeczytane artykuły: 1
Ocenione artykuły: 69
Komentarze: 148
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska