Login lub e-mail Hasło   

monita
Wcześniejsze wpisy
monita:   "Dajcie żyć! Nie mam prawa czytać wolniej, bo nie będę trendy i na czasie. Całe szczęście, iż nie jest jeszcze tak, że stoją nade mną ze stoperem. Choć jak z tekstu wynika, pożądana jest sytuacja, w której czytam 'Obronę Sokratesa' Platona ze stoperem w dłoni. Paranoja..." do artykułu Najwcześniejsze, największe i najgorsze błędy w czytaniu małych i dużych Polaków.  (17/02/2009)
monita:   "Niestety, ale z tym jedzeniem czego popadnie, bo takie jest moje widzimisię, to przesada. A twoje zdrowie to naprawdę nie tylko twoja sprawa. Za 10, 20 lat zobaczę cię w szpitalu, chorego na miażdżycę itp. Za twoje leczenie będą musieli zapłacić wszyscy, nawet ci, którzy zdrowo się odżywiają. Powiesz mi wtedy, że ty też przecież płacisz i to ci się należy. Zgoda, ale dlaczego ja też mam się zrzucać na twoje leczenie?" do artykułu Wszystko o frytkach z McDonald's!.  (16/02/2009)
monita:   "Wszystkie argumenty za można zmieścić w jednym zdaniu: czytanie niesamowicie rozwija. Natomiast argumenty przeciw: jestem już tak wyuczony i rozwinięty umysłowo, że nie potrzebuję czytać. Książka to skarbnica wiedzy i w żadnym wypadku artykuł, czy instrukcja pralki, nie jest w stanie ją zastąpić.To tak, jakby powiedzieć, że porsche to maluch po tuningu. Czytanie jest jednym z nielic ..." do artykułu Czytanie zamiera?.  (16/02/2009)
monita:   "'2. Chodzenie do kościoła czyni cię chrześcijaninem tak samo, jak stanie w garażu czyni cię samochodem.' - cudowne:)" do artykułu Rzeczy, które powinieneś już wiedzieć.  (15/02/2009)
monita:   "Świetna riposta. Mam małą radę: nie denerwuj się z powodu takich artykułów. Lepiej śmiać się z tych bzdur:)" do artykułu 51 powodów dla których lepiej być kobietą.  (15/02/2009)
monita:   " Dziękuję za świetny artykuł. Warto pochwalić za zwięźle i jasno sformułowane argumenty. Jeśli chodzi o głosowanie przez Internet: ciekawe rozwiązanie, ale w takim razie każdy powinien być zaopatrzony w komputer i dostęp do Internetu. Rzecz jasna, ci, których nie stać na taki luksus, powinni mieć zapewnioną pomoc od państwa. Powstaje paradoks: połowa Polek i Polaków żyje w biedzie, nie st ..." do artykułu Dlaczego Nie Warto Interesować Się Polityką?.  (15/02/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: monita
Ranga:
Ost. logowanie: 20/04/2009
Zarejestrowano: 15/02/2009

Statystyki
Punkty: 92
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 3.157
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 6
Komentarze: 26
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska