Login lub e-mail Hasło   

morbid_mind
Wcześniejsze wpisy
morbid_mind:   "Proszę zauważyć, że autor używając argumentu biblijnego może porozumieć się tylko i wyłącznie z osobą uznającą Biblię za jakiekolwiek źródło prawd o życiu WSPÓŁCZESNEJ ludzkości. Zważywszy, że tekst jest skierowany do dowolnego odbiorcy, a Polska ponoć jest krajem świeckim z czego wynika, że nie każdy czytelnik musi uznawać Biblię za wspomniane źródło, to jest to albo naiwność ze strony autora ( p ..." do artykułu Ślub Bartka z Cezarym.  (24/05/2010)
morbid_mind:   "Pańskie pytanie jest tego samego pokroju co 'I biedni mieszkańcy Ziemi nie wiedzieli, że nie jest w centrum wszechświata, że nie jest płaska i że to właśnie Ziemia krąży wokół Słońca, a nie odwrotnie?' Proszę się zastanawiać nad pytaniami, a jeśli już musi Pan próbować manipulacji, proszę chociaż robić to umiejętnie. Pozdrawiam." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (24/05/2010)
morbid_mind:   "Chciałbym wytknąć ( pomimo, że to nieprzyjemne słowo ) Panu kilka błędów logicznych w artykule, które bądź popełnił Pan ze względu na ( ponoć niemęski ) brak logicznego myślenia, bądź ze względu na drzemiącą w Panu hipokryzję ( nie mnie jest oceniać, które dotyczy Pana ). Pierwszym co rzuca się w oczy jest proste zestawienie myśli: 'Homoseksualiści chcą mieć dzieci!' i 'nie m ..." do artykułu Ślub Bartka z Cezarym.  (24/05/2010)
morbid_mind:   "Drogi autorze! Nasunęło mi się, oczywiście nie chcąc Pana urazić, po przeczytaniu Pańskiego artykułu, że nie rozumie Pan nie tylko na czym polega dialog, ale i wychowanie. Usprawiedliwianie przez Pana niepotrzebnej przemocy wobec najmłodszych, którym nieraz przypisuje się brak zdolności odróżnienia dobra od zła, decydowania za siebie itd, w chwili, kiedy to rodzic zawodzi jest wręcz karygod ..." do artykułu Upadek polskiej rodziny.  (24/05/2010)
morbid_mind:   Odrzuca artykuł Upadek polskiej rodziny  (24/05/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: morbid_mind
Ranga:
Ost. logowanie: 29/05/2010
Zarejestrowano: 24/05/2010

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 1.277
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska