Login lub e-mail Hasło   

morfeuszfilm

Foto video.

http://wideofilmowanie.bydgoszcz.plWcześniejsze wpisy
morfeuszfilm:   "Z pewnością trudna wyprawa, jedynie podziwiać zapał uczestników. Pozdrawdiam :)" do artykułu Życie na szczycie.  (07/02/2015)
morfeuszfilm:   Głos na artykuł Życie na szczycie  (07/02/2015)
morfeuszfilm:   "Jak eidać czytamy nie tylko klasykę a i inne niestworzone historie . Po to w końcu są blogi :)" do artykułu O chłopcu, który wrócił z nieba czyli historia z życia wzięta.  (28/01/2015)
morfeuszfilm:   "Sprzedaż w obce ręce lasów. Przecież gospodarki już się nie da sprzedać więc coś sprzedać trzeba, NIeudolność polityków jest poparta przez wyższe racje. Czli potrzeby na wyjazdy i opłacenie kilometrówki. Czas aby polityk chcący wygrać wybory znalazł swoje poparcie u wyborców także poprzez swój wkład finansowy, coś na przykład wkładu w firmę jako wspólnik - wowczas szanowałby pewnie bardziej pienią ..." do artykułu RATUJ LASY.Ratujmy polskie lasy!.  (28/01/2015)
morfeuszfilm:   "Zawsze mam dylemat co kupić . Często myślę nad tym długie tygodnie a potem przychodzi olśnienie. Niestety trudno jest dobrać prezent dla starszych - nawet jak trafię w gust to potem oszczędzają i np. nie używają . Zawsze warto poczytać nawet reklamy w tej formie" do artykułu Jak dobrać właściwy prezent.  (23/01/2015)
morfeuszfilm:   "za daleko :(" do artykułu Nowoczesny hotel SPA..  (23/01/2015)
morfeuszfilm:   Głos na artykuł Jak zaoszczędzić pieniądze na wodzie?  (23/01/2015)
morfeuszfilm:   "Słyszałem wypowiedź radiową kilka lat temu przedstawiciela wodociągów tłumaczącego wzrost kosztów dostawy wody. Powiedział, że wodociągi zmuszone są do podwyższenia ceny wody ponieważ w minionych latach spadło zużycie wody. Nie wiem czy nadal mają podobne pomysły ale woda wówczas kosztowała znacznie mniej. Artkuł jak najbardziej popieram oszczędność ale bez przesady - pod prysznicem mydlę się z przodu a grzeję sobie 'resztę' takie małe przyjemności :)" do artykułu Jak zaoszczędzić pieniądze na wodzie?.  (23/01/2015)
morfeuszfilm:   "Przydałaby się jakaś konkurencja dla google niestety teraz dla prowadzących swoje interesy w sieci wyznacznikiem jest praktycznie google a wybór jest jedynie iluzją. Podobnie portale społecznościowe - a wszystko to służy głównie jednemu pozyskaniu pieniędzy w jak największej ilości - korporacyjne zyski muszą nyć oszałamiające. A z drugiej strony fajnie jest wejść w np. mapy google zobaczyć trasę i ..." do artykułu Chroń swoją prywatność w sieci - nie daj się śledzić „Wielkiemu Bratu"!.  (23/01/2015)
morfeuszfilm:   "A prawda jest taka, że w większości Babcia to nieoceniona pomoc w dzisiejszych czasach także finansowa. A oprócz tego warto jest kochać na co dzień ale miło jest także jak najbliższy ma swoje święto :)" do artykułu Babcia Helenka.  (23/01/2015)
morfeuszfilm:   ":) Dobre :)" do artykułu 11 Najgłupszych przestępców w historii..  (23/01/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: morfeuszfilm
Ranga:
Ost. logowanie: 11/03/2015
Zarejestrowano: 23/01/2015

Statystyki
Punkty: 14
Odwiedziny profilu: 942
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 4
Komentarze: 12
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska