Login lub e-mail Hasło   

mowcaumarlych
Wcześniejsze wpisy
mowcaumarlych:   "@_serpico_: Tak, pisze fajnie, cykl o Enderze był świetny, o Alvinie też niezły. Niestety pewne wypowiedzi, chyba na temat geopolityki o ile pamiętam, zupełnie go w moich oczach pogrążyły. Poza tym jest mormonem, czyli członkiem kolejnego sekciarskiego odłamu masońskiej mafii, która ma wiele ludzkiej krwi na rękach..." do artykułu Do przemyślenia.  (23/11/2015)
mowcaumarlych:   "@Noemi*: Te ciemne siły akurat nic wspólnego z Bogiem nie mają, mimo że pewnie wielu z tej prymitywnej dziczy, która się teraz dorwała do władzy, a takie mylne wyobrażenie. Teraz wystarczy obserwować jak sami wpadają we własne sidła." do artykułu Do przemyślenia.  (23/11/2015)
mowcaumarlych:   "@_serpico_: Dzięki za sugestie. Nie wiem co to znaczy 'aż tak zależy'? Usuwanie konta to podstawowe prawo każdego użytkownika, tak jak klienta w banku, firmie itd, itp. Właściciele serwisów nie robią żadnej łaski, kiedy usuwają konto, tylko spełniają swój obowiązek. W szanujących się, profesjonalnych, dobrze zorganizowanych serwisach użytkownik ma możliwość samodzielnego, łatwego i ..." do artykułu Do przemyślenia.  (23/11/2015)
mowcaumarlych:   "@Noemi*: To przykre. Mam nadzieję, że nic złego się zarządzającemu nie stało... Chyba czas wizyt o 6 rano służb chroniących prawomyślność jeszcze nie nadszedł ? :-O" do artykułu Do przemyślenia.  (21/11/2015)
mowcaumarlych:   "Czy ktoś wie jak można usunąć swoje konto na tym portalu? Poprosiłem o to kilka dni temu przez formularz 'Kontakt' i jak dotąd nie otrzymałem żadnej odpowiedzi... :-(((" do artykułu Do przemyślenia.  (21/11/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mowcaumarlych
Ranga:
Ost. logowanie: 24/11/2015
Zarejestrowano: 21/03/2013

Statystyki
Punkty: 742
Wyświetlenia artykułów: 721
Odwiedziny profilu: 815
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska