Login lub e-mail Hasło   

mpaproc
Wcześniejsze wpisy
mpaproc:   "Świetnie wytłumaczone i pokazane typowe błedy wśród wielu nauczycieli. Moja nauka fizyki w szkole średniej nie należała donajłatwiejszych dlatego, że mieliśmy mało cierpliwą nauczycielkę, ale teraz to mamy internet gdzie sporo darmowej http://elektrotrendy.pl/ciekawe-zrodla-do-nauki-fizyki-z-domu-od-preply wiedzy leży na wyciągnięcie ręki :) " do artykułu Typowe błędy w nauczaniu i nauce fizyki.  (12/01/2016)
mpaproc:   "Bo nikt się raczej nie będzie skupiał na twórcy grunt, że metoda działa i większość prywatnych szkół z nie korzysta.Ja sama na terenie polski z tą metodą callana znalazłam kursów w wrocław na tyle sporo, że problem jest z wybraniem. Wiadomo szkoła czy kurs, kursowi nie jest równy bo metoda może być wykorzystywana ale doświadczenie nauczycieli jednak robi swoje http://edukacja.net/topic/1671-korepetycje" do artykułu Jak powstała metoda Callana: historia metody.  (26/10/2015)
mpaproc:   "To co zrobiła Solidarność wcześniej to zasługuje jak najbardziej na szacunek. Obecnie Ci co narzekają to na aktualną Solidarność, która niestety nie przyczynia się często do niczego dobrego.. polski stan wojenny zrobił swoje i nie tylko w krakowie ale też w bydgoszcz metodą zastraszenia itp coś takiego jak wolność nie istniało i było tępione. Pozdrawiam callana http://www.profesor.pl/forum/read.php?5,402501,page=3" do artykułu Stan wojenny.  (15/10/2015)
mpaproc:   "Właśnie tak powinna wyglądać nauka chemii, poprzez zabawe, ciekawa...a nie tylko książkowo jak kiedyś a jakieś eksperymenty to było raz od wielkiego dzwona :) Teraz z nowymi metodami nauki to sama chętnie poszłabym do szkoły bo jest właśnie więcej praktytki niż suchej teorii, która w 90% była do niczego i mało ktoś z tego rozumiał http://sila-wiedzy.pl/nauki-scisle/chemia/311-nauka-chemii-moze-byc- ciekawa.html" do artykułu Doświadczenia dla dzieci.  (14/10/2015)
mpaproc:   "Wszystkie z podanych metody nauki języków obcych jest dobra ja osobiście w domu korzystam z fiszek z obrazkami, gdzie moje dziecko łatwiej zapamiętuje wyrazy. Oczywiście w takim wieku zaczełyśmy naukę od podstawowych wyrazów, które są wykorzystywane w życiu codziennym http://www.otodolnyslask.pl/news.php?id=90249" do artykułu 10 skutecznych metod nauki słówek w obcym języku.  (08/10/2015)
mpaproc:   "Apoloniusz Zawilski jest właśnie jednym z wielu przykładów jak system może łatwo zniszczyć człowieka, który wniósł wiele do edukacji i ogólnie dla naszego kraju. Nawet niemiecki obóz potrafił obrócić w coś wartościowego z metodą callana w bydgoszcz http://www.profesor.pl/forum/read.php?5,402501,page=3" do artykułu Stąd do wieczności.  (14/09/2015)
mpaproc:   "Joga jest znana od dawien dawna i jest to bardziej filozofia lub innymi słowami sposób na życie niż religia..sama od kilku lat biore korepetycje z jogii j rosyjski online przez skypa po czym praktykuje z Preply http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-rosyjskiego" do artykułu Zapraszamy do Szkoły Jogi Światła..  (14/09/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mpaproc
Ranga:
Ost. logowanie: 12/01/2016
Zarejestrowano: 14/09/2015

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 566
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska