Login lub e-mail Hasło   

MyWay
Wcześniejsze wpisy
MyWay:   "Te obawy są chyba normalne. Ja przed ciążą, często miałam wrażenie, że jestem w ciąży, bo miałam wszyyystkie objawy a kiedy naprawdę byłam w ciąży (zaraz na początku), czułam się tak fatalnie, że myślałam, że mam raka i ciąży w ogóle nie podejrzewałam. Wszystkie te objawy przyszły później. Pozdrawiam!" do artykułu Myślisz, że jesteś w ciąży? Nie jesteś!.  (20/12/2009)
MyWay:   "Na ból głowy też najlepszy jest sex...:) Nie cierpię pruderii! Nie potrafię zrozumieć dlaczego nie wstydzimy się pokazać język, czy żeby ktoś nam zajrzał do ucha a wstydzimy się odbytu? Owszem ma chyba najmniej wdzięczną, bo śmierdzącą funkcję, ale jest tak samo ważny jak wszystko inne. Przestańmy traktować go po macoszemu! Tak samo jak piękne świnki w myślach nawet omijamy umysłem, podczas, gdy s ..." do artykułu Gorączka, gorączka, gorączka.  (19/12/2009)
MyWay:   "W ramach tego co obiecałam, pragnę Was poinformować, ze gardło mnie już nie boli, ale mam leciutki katar i nie biorę żadnych pseudo leków z apteki. Wczoraj przed snem wypiłam sok z kapusty, bo poczułam taką potrzebę i poszłam spać. Dziecku oko też już nie ropieje, buźka się goi, wczoraj posmarowałam mu te malutkie ranki, wodą utleniona i już się zasuszają. Przy odpowiedniej diecie naprawdę ma się inne siły. Pozdrawiam!" do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (18/12/2009)
MyWay:   "Do Carmelita5- ja własnie tak zrobiłam. Z wielkiego miesta, dwa lata temu przeprowadziłam się na wieś i chyba dzięki świerzemu powietrzu udało mi się przejrzeć na oczy. Kiedyś rozkładałam się na amen po każdej menstruacji i oczywiście faszerowałam się paracetamolem, miałam objawy astmy, leczona bywałam antybiotykami. Jak na razie antybiotyki pomagały w sprawach miejscowych jak np ropiejące oko. Od ..." do artykułu Gorączka, gorączka, gorączka.  (17/12/2009)
MyWay:   "Chciałam tylko dodać, że byłam dzisiaj u lekarza i mam anginę ropną:). Moja Pani doktor, jest nastawiona anty do chemii, szczepionek i antybiotyków i bardzo się ucieszyła, kiedy powiedziałam, że ma mi niczego nie zapisywać. Swoją drogą w poprzednie lato, dwa miesiace leżałam ledwo żywa w łóżku, podczas gdy na dworze była piękna pogoda i nikt nie mógł uwierzyć, że ja ciagle jestem chora... Łamało m ..." do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (16/12/2009)
MyWay:   "Kocham EIOBA! Powiem tak... jestem na 80% pewna, że od kilku dni mam anginę. Nie pamietam tak bolącego gardła, ale nie podniebienia jak przy przeziębieniu, tylko po bokach, wewnątrz. Poświeciłam latarką i mam po bokach takie kulki. Anginy u siebie nie pamietam, ale znam objawy i wiem, że ciężko jest coś przełknąć a ja tak właśnie mam. Nie mogłam pojać, dlaczego teraz dopadła mnie angina, skoro od ..." do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (16/12/2009)
MyWay:   "Witam! Tak wiem, że tekst jest krótki. Chciałam uniknąć tematów powiązanych, czyli ,,Teorie spiskowe', ,,Monsanto', ,,Codex Alimentarius', Ah1n1, bichip, bo ludzie mogą o tym przeczytać wszędzie i nie potrafią zrozumieć- DLACZEGO? Nie pojmują całej reszty, bo niewyobrażalne i niezrozumiałe dla nich jest to, że ktoś chce nam celowo i świadomie zaszkodzić, wykończyć. Dlatego w to nie wierzą. To jest ..." do artykułu Czy wiecie, co w III wojnie światowej jest najgorsze?.  (16/12/2009)
MyWay:   "A mi to pierwsze zdjęcie śni się po nocach od kilku lat... Nie sądziłam, że pamiętam je tak dokładnie a patrzyłam na to zdjęcie może 2 sekundy. Jestem matką i nie potrafię sobie tego widoku wyobrazić w mojej rzeczywistości. Wiem, że to zdjęcie daje jeszcze jakąś nadzieję, że może jej pomógł a jeśli nie pomógł? Potraficie sobie wyobrazić kolejne zdjęcia z tej serii? To się właśnie teraz dzieje innemu dziecku! Nie mamy pojęcia o tym, ile dzieci umiera codziennie z głodu. " do artykułu Fotografie które wstrząsnęły światem.  (15/12/2009)
MyWay:   "A ja naprawdę liczę na to, że coś się wydarzy, bo sami sobie z tym g.... nie poradzimy. Ci co przetrwają będą widzieć jak żyć w zgodzie z całym otaczajacym światem i nie będzie już chciwości, bo to pierwszy grzech do powtórki z rozrywnki i konsumpcyjnego, egoistycznego stylu życia. Ludzie będą ufni, będą się dzielić i dbać o wszystko a ta banda, która doprowadziła nas i naszą wspaniałą planetę do ..." do artykułu Czy bać się roku 2012?.  (14/12/2009)
MyWay:   "Proszę o konkretne odpowiedzi co do ewentualnych skutków ubocznych. Ludzie nie bójcie się o tym mówić. Mnie już ostatnio większość ludzi uważa w pierwszym momencie za idiotkę, bo codziennie informuję rodzinę i znajomych o moich odkryciach (wit. B17, genetyczne modyfikacje, monsanto, spisek, ale też łupiny orzecha piorącego, srebro koloidalne, i magnesy, które teraz próbuję rozwikłać (jak je stosow ..." do artykułu Srebro koloidalne.  (12/12/2009)
MyWay:   "Najgorsze jest to, że ta banda nam daje się truć a sami kupiją zywność bio. Ja też uważam, że wschodnie cywilizacje są marzejsze. Nie potrafię zrozumieć po co Polacy walczą w Afganistanie. Myślą, że pomagają USA i w razie czego oni nam pomogą a prawda jest taka, że jedynie z ich strony grozi nam terror. Po co tarcze antyrakietowe? Chyba po to, że pod pretekstem wprowadzić wojska USA na nasz teren ..." do artykułu Codex Alimentarius - Kodeks Żywnościowy - Samobójstwo zachodniego świata.  (09/12/2009)
MyWay:   "Przed tym można się uchronić. Sama przeżucam się na żywność bio... Istnieją także kosmetyki naturalne bio i np. ałun zamiast dezodorantu, czy łupiny orzecha mydlanego, które swietnie piorą a wodą z pralki można podlewać ogród, zamiast truć wodę. Mnie martwi coś innego a mianowicie, że w życie jest wdrażany ,,kodeks żywieniowy' i jeszcze trochę i będą zakazane witaminy organiczne a cała żywność org ..." do artykułu Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?.  (09/12/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: myway
Ranga:
Ost. logowanie: 09/01/2011
Zarejestrowano: 09/12/2009

Statystyki
Punkty: 1.607
Wyświetlenia artykułów: 1.220
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 3.660
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 17
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska