Login lub e-mail Hasło   

Narimen

Nie wiem co mam o sobie powiedzieć - żyję zbyt krótko - jak można mnie opisać? bardzo krótko - podróżuję sama , poluję sama , taki samotny szary wilk.Wcześniejsze wpisy
Narimen:   "@koriolan: robisz to co ja :) nieważne dla kogo , bo mi zawsze przykro ze ktoś ma minusa :) " do artykułu Jej noce.  (30/07/2016)
Narimen:   "chciałam jeszcze dodać - Front walki minusowej i plusowej śmieszy mnie co nie miara - taka walka partyzancka , nie powiem ale swoje dodam choćby w plusie czy w minusie , nie to że to mnie w jakiś sposób obrusza - po prostu wolę napisać niż klikać w tą funkcje - przecież od tego tu jesteśmy od pisania :) " do artykułu Jej noce.  (30/07/2016)
Narimen:   "@koriolan: Dziękuję , jestem otwarta na krytykę , spokojnie ulżę cierpieniom - zawsze to jakaś kolejna walka z interpunkcją lub szlifowaniem tekstu - odbiorę za wyzwanie , dziękuje też że we mnie wierzysz :) i lubisz co piszę to mnie ogromnie cieszy Zzresztą będąc kontrowersyjnym jest się bardziej ludzkim - nigdy nie ulegałam zbytnio schematom mam duszę buntownika (czasami to nie jest mądre ) ale jednak prawdziwe . " do artykułu Jej noce.  (29/07/2016)
Narimen:   "@koriolan: Ty poczciwa duszo moja podziwiam za to że nie czytasz mnie jak inni - Ty czujesz to co piszę , tak poraniona jestem jak stary kulawy pies , kim się stałam po tym ?nie wiem sama - czasami silna , czasami pusta , czasami jak dziecko - być może moje odczuwanie świata też wiele we mnie zmieniło , miałam wieloletnią przerwę w pisaniu , nie z mojej winy , wiem ze pisanie należy szlifo ..." do artykułu Krwawię.  (29/07/2016)
Narimen:   "@Skalny Kwiat: też mam pana Buczkowskiego w znajomych a i pani twórczość znam z grupy , dla mnie Pan Buczkowski jest jednym z wielu wzorów jako z charakteru tak i z pisania poezji " do artykułu Jej noce.  (29/07/2016)
Narimen:   "@Skalny Kwiat: nie oczekiwałam odebrania moich komentarzy jak w gronie znajomych - ja po prostu zawsze jestem sobą ." do artykułu Jej noce.  (29/07/2016)
Narimen:   "@Skalny Kwiat: Nigdy się nie denerwuję , wręcz uważam że krytyka jest wskazana - we wcześniejszych komentarzach powiedziałam - poprawię , postaram się i tego typu inne słowa . Rozumiem że mogła Pani tez odebrać w różnoraki sposób moje komentarze , no cóż taka jestem . " do artykułu Jej noce.  (29/07/2016)
Narimen:   "@Skalny Kwiat: mam trudne poczucie humoru , niestety nie zrozumiały dla osób spoza mojego kręgu znajomych , nie moja już wina że jestem takim człowiekiem. Poeta brzmi dumnie , znam kilku , czytałam - na miano Poety trzeba sobie naprawdę zasłużyć , ba znam jednego Pana Jana Buczkowskiego - pełnego pokory i skromności starszego człowieka który pisze a jego wiersze unoszą ..." do artykułu Jej noce.  (29/07/2016)
Narimen:   "@Skalny Kwiat nie rozumiem jednego - ma Pani prawo wyrażać swoje zdanie na temat czyjegoś pisania a ja już nie ? tak uważam że ma Pani talent - nie przeczę ale nie mój styl nie działa na mnie , może dlatego że lubię teksty z pazurem Pani jest zbyt słodki . Post postanowiłam zmienić bo jest według mnie adekwatny to komentarzy pod spodem co w tym dziwnego ? w zasadzie powinna Pani ze zmysłem poetyck ..." do artykułu Krwawię.  (29/07/2016)
Narimen:   Głos na artykuł Rozgrzane kamienie w Monachium  (29/07/2016)
Narimen:   "@.: spoko harakiri nie zamierzam popełniać - jestem na to za duża ,towarzystwo wzajemnej adoracji zupełnie mi nie przeszkadza - nie jestem ordynatorem w tym zakładzie , chociaż czasami zastanawiam się gdybym to ja napisała co myślę o danej twórczości - henar - bardzo lubię , Izabella - uwielbiam , Jan Stasica - pełen dojrzałości i wyważony czytam z przyjemnoscią , Skalny Kwiat ma babka talent ale ..." do artykułu Krwawię.  (29/07/2016)
Narimen:   Nowy artykuł Krwawię  (29/07/2016)
Narimen:   "@koriolan: dziękuję serdecznie - ciągle wierzę że schematy nas ograniczają ale postaram się to jakoś zniwelować w swoich tekstach , pamiętam kiedyś zaczęłam czytać Kinga , przez niektóre jego powieści trudno było mi przebrnąć - był momentami taki nie poukładany - w moim osobistym odniesieniu do jego twórczości , kiedy skupiłam się na tym co chce przekazać nagle stał się jednym z moich ulubionych a ..." do artykułu Jej noce.  (29/07/2016)
Narimen:   "@kolo: ale się czepiasz :) " do artykułu Jej noce.  (29/07/2016)
Narimen:   "@Skalny Kwiat: Proszę Pani nic tu z sarkazmu nie ma , dziwnie łatwo przyszło Pani mnie ocenić i zarzuć sarkazm - nie jestem upartą osobą i posłucham rad kolegów po fachu , po prostu wyraziłam swoje zdanie na temat mojego pisania , a wiersze piszę od 16 roku życia , w prozie stawiam świeże kroki dopiero :)" do artykułu Jej noce.  (29/07/2016)
Narimen:   "@Henear: ale to ludzie narzucili pewne schematy odnośnie pisania a czym jest pisanie jak nie wolnością umysłu i duszy , rozumiem nie każdy chce czytać , lub jest mu ciężko dojść do ładu i składu ale treść została przekazana - to co chciałam przekazałam , no ale żeby zaspokoić będę poprawiać teksty ." do artykułu Jej noce.  (29/07/2016)
Narimen:   "@Henear: staram się ale jak zaznaczyłam wcześniej wszystko co piszę jakoś nie lubię poprawiać , przecież jeśli pisalibyśmy na zwykłej kartce papieru pełno by było skreśleń i poprawek , staram się ale jednak wolę tą pierwotną wersję tekstu - nie poprawioną , taką prosto z siebie ale zwrócę uwagę na to co napisałeś - pozdrawiam ." do artykułu Jej noce.  (29/07/2016)
Narimen:   "Mogę pisac wiersze :) to moze bedzie pani łatwiej " do artykułu Jej noce.  (29/07/2016)
Narimen:   Nowy artykuł Jej noce  (29/07/2016)
Narimen:   Głos na artykuł Wdzięczność przepustką do szczęścia :)  (28/07/2016)
Narimen:   Głos na artykuł Gdybym mogła przeżyć życie raz jeszcze...  (28/07/2016)
Narimen:   Głos na artykuł Tolerancyjny savoir-vivre  (28/07/2016)
Narimen:   "@zakrawarski: znam tą historię bardzo dobrze , niestety - niektórzy nie myślą o tym , bez wątpienia ludzie wierzą w cos co zostało przekazane po smierci Jezusa , i wiele prawdziwych tekstów zostało odrzuconych - wiec warto sobie zdać pytanie - co by było gdyby - tak nagle te wszystkie pisma z apokryfami włącznie zostały wyjawione na swiatło dzienne? zapewne wstrząsneło by całym kościołem i zapewne chrześcijaństwem .... " do artykułu Światowe Dni Młodzieży 2016 – Kraków, stolica kłamstwa!.  (28/07/2016)
Narimen:   "powiało grozą ... jak by nie patrzył wszędzie są misjonarze miłości , według mnie niech sobie każdy wierzy w to co chce , problem zaczyna się wtedy kiedy ludzie zaczynają wyrywać sztachety z płotów i się nimi okładać w celu zabicia kogoś kto wierzy inaczej niż on..." do artykułu Światowe Dni Młodzieży 2016 – Kraków, stolica kłamstwa!.  (28/07/2016)
Narimen:   Głos na artykuł Bohaterowie snu  (27/07/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kasiek
Ranga:
Ost. logowanie: 26/04/2019
Zarejestrowano: 21/04/2016

Statystyki
Punkty: 4.915
Wyświetlenia artykułów: 4.333
Obserwujący użytkownicy: 3
Odwiedziny profilu: 2.484
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 132
Komentarze: 90
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska