Login lub e-mail Hasło   

Negev


Smart people speak from experience, but smarter from experience don't speak.Wcześniejsze wpisy
Negev:   "W obliczu ogólnego przesłania artykułu nie bardzo rozumiem fragment o Kościele. Wzywasz do dyskusji czy ją odradzasz? Po drugie, kwestia wiary to jedno a kwestia instystucji kościoła, jego społeczna i polityczna (niestety) rola, to zupełnie coś innego. To juz nie jest proste 'chcę - wierzę , nie chcę - nie wierzę '. Zgadzam się natomiast, że rozsądna i rzeczowa dyskusja w eiobie jest rzadkością. P ..." do artykułu Jakie jest Twoje zdanie?.  (05/11/2014)
Negev:   Popularny artykuł: Rymowanki I - Prośba  (01/11/2014)
Negev:   "@oculus: Teraz rozumiem dlaczego dla Ciebie 'gender to gówno'. No ale z tą córeczką trafiłeś w 10. Moja dobrze strzela. " do artykułu Film, który zniszczył gender studies w Norwegii (wideo).  (01/11/2014)
Negev:   "@oculus: 'każdy wie'? No może i masz rację, ale po co w takim razie ten film i artykuł jeśli każdy wie to nie trzeba nikogo przekonywać, prawda? Poza tym powtarzam, że niezależnie czy gender to 'gówno' czy nie to Twoje słowa nie są żadną argumentacją bowiem nie odnoszą się do gender. " do artykułu Film, który zniszczył gender studies w Norwegii (wideo).  (31/10/2014)
Negev:   "@oculus: Obawiam się, że mylisz gender studies z wychowaniem bezstresowym. To dwie zupełnie różne rzeczy. Dziwne bo sam je wymieniasz jako przyczynę ale wrzucasz obydwie do jednego worka. Opisywane przez Ciebie zachowania nie są konsekwencją stosowania w wychowaniu zasad wypracowanych przez badania nad płcią społeczno-kulturową (w odróżnieniu od płci genetycznej). Nie wiem jaki przykład by tu poda ..." do artykułu Film, który zniszczył gender studies w Norwegii (wideo).  (31/10/2014)
Negev:   "@oculus: Dobrze, że poruszyłeś ten temat, chociaż zupełnie nie związany z tym co napisałem. Odniosłem się jedynie do stronniczego, moim zdaniem artykułu, który podałeś. Pierwotnie chciałem skomentować szerzej cały artykuł o filmie ale poprzestanę na następujących kilku zdaniach. Poruszony nim poszperałem trochę w necie i znalazłem krytykę filmu Eia. Niestety trudno się jej poddaje właśnie ze wzglę ..." do artykułu Film, który zniszczył gender studies w Norwegii (wideo).  (30/10/2014)
Negev:   "@oculus: Przeczytałem artykuł i by głębiej przyjrzeć się problemowi zaglądnąłem do zalinkowanego tam raportu Ordo Iuris. Zaglądnąłem także na stronę tej organizacji. Jej główne cele, brzmią bardzo znajomo : - prawna ochrona niewinnego życia ludzkiego na wszystkich etapach jego rozwoju, - poszanowanie małżeństwa, jako związku kobiety i mężczyzny, rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa ..." do artykułu Film, który zniszczył gender studies w Norwegii (wideo).  (30/10/2014)
Negev:   "ID to skrót od angielskiego Intelligent Design a nie Project. To tak w kwestii formalnej. ID jest z założenia niefalsyfikowalna i jest konsekwencją niefalsyfikowalnego założenia o istnieniu Inteligentnego Stwórcy. Teoria wieloświatów jest konsekwencją teorii kwantowej, która dobrze się sprawdza. Poza tym to spekulacje i wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Co do 'idealnego d ..." do artykułu Naukowa alternatywa dla Stwórcy..  (29/10/2014)
Negev:   "@samanta_85: Cała przyjemność po mojej stronie i nie jest to żadna grzecznościowa formułka. Większość ludzi zdolnych do uczuć innych niż instynktowne wszak, głód czy popęd seksualny, przeżywa podobne uniesienia. Lubię o nich czytać. Sprawia mi to przyjemność większą niż najbardziej wyszukane romanse. " do artykułu ....  (26/10/2014)
Negev:   Głos na artykuł ...  (26/10/2014)
Negev:   "Dla takich słów zarejestrowałem się w tym portalu. Wierzę w miłość,w jej sens i siłę sprawczą. To jedyna rzecz, w którą głęboko wierzę. " do artykułu ....  (26/10/2014)
Negev:   "@Wachowska Danuta: Z osobistym bólem i teoriami spiskowymi nie da się dyskutować. Bardzo Ci współczuję z powodu straty męża i dramatycznych przeżyć. " do artykułu Świat odwrócony do góry dnem.  (26/10/2014)
Negev:   "@Wachowska Danuta: Dlatego właśnie zaznaczyłem, że mogę zrozumieć Twoje odczucia i bardzo Ci współczuję. Jednakże patrzysz na problem z bardzo osobistego i przez to subiektywnego punktu widzenia. Bardzo ogólnie mówiąc chemioterapia ma za zadanie zniszczyć szybko dzielące się komórki, a więc te rakowe. Problem w tym, że przy okazji zabija wiele innych, których nie powinna. Chemioterapia to wyścig k ..." do artykułu Świat odwrócony do góry dnem.  (26/10/2014)
Negev:   "Mogę zrozumieć Twoje obawy i odczucia (chociaż ich nie podzielam), ale statystyka jest nieubłagana: średnia długość życia ciągle rośnie i ten wzrost w dodatku przyspiesza. Są państwa, w których uleczalność raka sięga 80%, Tak, tak - za pomocą 'morderczej' radio i chemioterapii. Tylko nowoczesna medycyna, profilaktyka i ogólnospołeczna świadomość są w stanie zapobiec większości chorób spowodowanych ..." do artykułu Świat odwrócony do góry dnem.  (26/10/2014)
Negev:   "@re-gnostyk: nie wygórowana? Adresatka ją zna, ale jej nie spełniła :-/ Dziękuję :-)" do artykułu Rymowanki I - Prośba.  (25/10/2014)
Negev:   Głos na artykuł Imperium miłości kontratakuje  (25/10/2014)
Negev:   "Fantastyczny tekst! Naprawdę jestem pod wrażeniem. Rozumiem, że to kpina, parodia - uśmiałem się setnie. Wielki plus!" do artykułu Imperium miłości kontratakuje.  (25/10/2014)
Negev:   Głos na artykuł Zbędny Bóg  (25/10/2014)
Negev:   Nowy artykuł Rymowanki I - Prośba  (25/10/2014)
Negev:   "@Skalny Kwiat: widzę, że 'Protokoły mędrców Syjonu' po stu latach mają się wciąż dobrze. Wiedziałem, że biją rekordy popularności w krajach arabskich. Nie spodziewałem się, że znajdują posłuch także nad Wisłą. " do artykułu Nie ma zgody.  (25/10/2014)
Negev:   Głos na artykuł Tresowanie katolika  (25/10/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: negev
Ranga:
Ost. logowanie: 14/05/2015
Zarejestrowano: 24/10/2014

Statystyki
Punkty: 1.727
Wyświetlenia artykułów: 1.619
Odwiedziny profilu: 1.132
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 7
Komentarze: 22
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska