Login lub e-mail Hasło   

nomercy
Wcześniejsze wpisy
nomercy:   "paulinkapunia, masz masz tylko o tym nie wiesz bo nie potrafisz ich zobaczyć skup się a na pewno będziesz je widzieć, ciężko jest je obserwować ale jak się nabierze wprawy to będzie dobrze." do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (09/02/2009)
nomercy:   " Max King, generalnie twój problem polega na tym, że nie nabrałeś jeszcze odpowiedniej wprawy w tym co robisz, dlatego trenuj sny jak najczęściej a na pewno będą dłuższe, możesz również zastosować jakąś technikę na pozostanie we śnie jeśli znasz jakąś,ona powinna Ci pomóc. Jarosław Dziedzic, moim zdaniem to nie był świadomy sen ponieważ po tym jak znikł telefon powinieneś się uświa ..." do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (03/02/2009)
nomercy:   "Witam! Korzystam z kursu parę dni, w pierwszym i drugim dniu od rozpoczęcia kursu nie pamiętałem jeszcze żadnych snów, ale w 3 i 4 już coś zaczełem łapac na piąty dzień pamiętałem swój cały sen. No niestety po tym znowu pamiętam tylko troche tak jak w 3 i 4 dniu od rozpoczęcia kursu, ale nie poddaję się bo widze efekty dlatego mam zamiar cwiczyc dalej. Aha i regularnie prowadzę dziennik snów." do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (01/07/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: nomercy
Ranga:
Ost. logowanie: 12/02/2009
Zarejestrowano: 01/07/2008

Statystyki
Punkty: 6
Odwiedziny profilu: 1.218
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska