Login lub e-mail Hasło   

Mariusz Kajstura
Wczoraj
Mariusz Kajstura:   "@Izabela: :))))" do artykułu Mój Fuhrer – Breivik.  (6 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Antyreklama  (6 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabela: https://i.wpimg.pl/730x0/m.gadzetomania.pl/duckfoot-63e96a0a9fadaf0159f169c.jpg ... przydałoby się więcej luf ?" do artykułu Mój Fuhrer – Breivik.  (6 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Mój Fuhrer – Breivik  (6 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: ' niech wielcy uczeni najpierw wyeliminują nieuleczalne choroby... ' Oj, to chyba najpierw musieli by zmienić zasady na których rynek jest oparty ? Myślę że w Chinach dystrybucja podręczników jest inaczej zorganizowana, dawniej w oparciu o jeden zestaw podręczników można było wykształcić całe rodzeństwo z wielodzietnej rodziny." do artykułu Książki - droga do piekła.  (6 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Eee tam, przesadzasz czasem se trza pogadać ;) https://www.youtube.com/watch?v=_Dra5AVwKOU 'zapisz 6000 znaków w 2 linijkach w porównaniu do 26 z alfabetu ang ... ? są oszczędności papieru ? ' ... Generalnie wykształcony Chińczyk ma te znaki zapamiętać, tak by nimi biegle władać ;)" do artykułu Książki - droga do piekła.  (7 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Hamilton Starszy: Jak by się słuchało nagrania przykładowo https://pl.wikipedia.org/wiki/Mieczys%C5%82aw_Fogg w cyfrowej sterylności dźwięku ?? To jak Blues bez szumów :)" do artykułu Książki - droga do piekła.  (7 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pismo_chi%C5%84skie https://pl.wikipedia.org/wiki/Ideogram ... zamiast pisać całe zdanie złożone z wielu liter jest wstawiany 'ideogram' zajmujący o wiele mniej powierzchni niż napisane zdanie wykorzystujące 26 znaków alfabetu ;) W razie wątpliwości skąd co wziąłem to się spytaj, nie musisz odrazu sobie podnosić ciśnienia, masz prawo czegoś nie rozumieć ;)" do artykułu Książki - droga do piekła.  (7 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Skalny Kwiat: http://soultravel.pl/okiem-starszyzny/in-lakech-ala-kin/ ??" do artykułu Oficjalne moje przeprosiny dla Dyla.  (8 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   Rekomendacja artykułu Rozterki (Bóg, wiara, miłość, religia)  (8 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Rozterki (Bóg, wiara, miłość, religia)  (8 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Skalny Kwiat: Jak od urodzenia, to pewnie nie jego pomysł ...; doświadczenia z Kanady ?" do artykułu Rzecz o ptasich karmnikach i chłopięcych fortach....  (8 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Hamilton Starszy: 'Te dzieci które dziś chodzą do podstawówki wcale z tego powodu nie będą głupsze.' ... nie to że głupsze, tylko ich wnioski dotyczące życia będą się opierały na wirtualnym cyfrowym świecie :( Natomiast prawdą jest to, że wirtualny nauczyciel w postaci programu komputerowego ma więcej cierpliwości ;)" do artykułu Książki - droga do piekła.  (10 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Hamilton Starszy: Ja się ciągle łapie że jak chcę lepiej zrozumieć jakąś treść to sobie to z dokumentacji komputerowej drukuje na papier, może to nawyk, przyzwyczajenie zmysłów ? ... w każdym razie jestem przeciwny by niszczono stare książki po ich cyfryzacji, bo każda kopia wprowadza odkształcenie informacji pierwotnej, nawet trzaski na starych płytach analogowych wnoszą swój klimat ( taka wartość dodana od Ojca Czasu ) ..." do artykułu Książki - droga do piekła.  (10 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Hamilton Starszy: ... to nie koniecznie studia, ale czasem przerost ambicji nad możliwościami jednak przykład jest bardziej godny podziwu dla determinacji niż pogardy ..." do artykułu Rodzaj nadrzędnej lokomotywy internetowej..  (10 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@szubrawiec: ..., a ile taki wojak wniósł w nasze ponure życie ? Każdy ma prawo do dumy z własnych osiągnięć, zwłaszcza Ci którym osiągnięcia przychodzą z wielkim trudem i osiągają je dzięki swej wewnętrznej determinacji, pracowitości i postawie." do artykułu Rodzaj nadrzędnej lokomotywy internetowej..  (10 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@greenway: Mniej więcej takiego ? http://www.cda.pl/video/9777517a" do artykułu Imagi - nacja.  (11 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@szubrawiec: Zerknij na to zdjęcie, kogo widzisz ? http://www.eioba.org/files/user20182/a129956/ZdjcieB.jpg http://www.eioba.pl/a/2s9w/artykul" do artykułu Rodzaj nadrzędnej lokomotywy internetowej..  (11 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "'Użerając się z systemem, zwyczajnie nie ma czasu na myślenie. Trzeba działać schematycznie.' Jak mojej przyjaciółce urodziła się wnuczka, poszliśmy poszukać jakiejś zabawki z pozytywką ... ( jakiś taki odruch na widok małego przybysza ). Chodząc po sklepach oglądaliśmy różne zabawki z pozytywkami ale z taka samą melodią :( Teraz jak jeszcze się rozejrzy i zauważy jak ludzka wyobraźnia je ..." do artykułu Imagi - nacja.  (16 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Mariusz Kajstura:   Rekomendacja artykułu Góry Sowie  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Góry Sowie  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   Rekomendacja artykułu Imagi - nacja  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Imagi - nacja  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@szubrawiec: :)))))" do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@piotrwrobel: jakoś tak ostatnio mi się ten film po wspomnieniach szwendał :))))) " do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: nse
Ranga:
Ost. logowanie: 6 godz. temu
Zarejestrowano: 09/01/2011

Statystyki
Punkty: 19.859
Wyświetlenia artykułów: 2.657
Obserwujący użytkownicy: 16
Odwiedziny profilu: 16.498
Przeczytane artykuły: 435
Ocenione artykuły: 1910
Komentarze: 6871
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska