Login lub e-mail Hasło   

Mariusz Kajstura
Wczoraj
Mariusz Kajstura:   "@Henear: 55:00 ? :) ... pierwszy raz ten film oglądałem w 1988 roku na FilmNet, wtedy w Polsce dopiero pojawiały się pierwsze jaskółki telewizji satelitarnej, niewiele osób wiedziało że coś takiego istniało :)" do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (13 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@Henear: http://www.cda.pl/video/249563a8 oglądałeś to ?" do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (14 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Bachory PRL.  (16 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Dyspozytor  (17 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "... pamiętacie to ? https://www.youtube.com/watch?v=cBpHMZOxodI" do artykułu What the f*ck, Eiobo?.  (17 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł What the f*ck, Eiobo?  (17 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Mariusz Kajstura:   "@Rafał Kramek: A może tych szpilek już nie ma, a traz trzeba pozwolić by rany po nich się zabliźniły ?" do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Uniwersalny Umysł cz. III  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Henear: 'Kto by tam się chciał zmieniać dla korporacji..? ' ... ten co chce zarobić ? Korporacje dobrze płacą i stosują własny coaching, który działa podobnie jak przynależność do sekty religijnej ..." do artykułu Oddaj hołd przed ekranem niewolniku!.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: 'A po każdym nieudanym związku, należałoby wyjść mądrzejszym nieco ... ' Na to wskazuje zdroworozsądkowa logika, ale czy tak się dzieje ?? Te szpilki o których wspomniałem są nam wbijane w serce po to ... http://blogiceo.nq.pl/matt/files/2013/01/Cytryna-moze-byc-bateria.jpg ... gdy one są już wbite, wtedy stajemy się przewidywalni ( sterowalni ) ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Jak myślisz ile statystycznych związków Mężczyzn i Kobiet, które maja sporą szanse na dozgonne trwanie się rozpada z powodu 'konkursu zranień', partnerzy zamiast się wspierać to odreagowują nieporozumienie z poprzednich związków ?? Ps. Bluzgi to w rzeczywistości krzyk bezradności ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Masz i nie masz racji, jeżeli ktoś ma przestać robić coś złego ze względu na karę, to nie będzie pracował nad sobą zmieniając siebie, ale będzie pracował nad unikaniem kary ( wychodzi z tego 'Donkiszoteria' ) A jeśli ktoś przestaje coś robić ze względu na zrozumienie swojego błędu, wtedy zaczyna pracować nad sobą ... Ja Dzikiego nie pochwalam za błędny stosunek d ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Jakie ma znaczenie moje poparcie, nie poparcie ?? Ludzie i tak będą robić to do czego przywykli, a ja wole przyjaciół od wrogów :) Przykładowo jak ktoś ma ochotę wydawać ponad 450zł miesięcznie na papierosy, to bluzganie go za to, nic nie wniesie tylko spowoduje niechęć palacza do mojej osoby i zerwanie możliwości jakiegokolwiek porozumienia :( Rzuciłeś ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Ludzie nie maja czasu na wnikanie i analizowanie, ale jak już tak Cię to gryzie to sobie wyłapuj i pisz artykuły z linkami i dowodami na to czy tamto ..., a tak nie wiem, czy wyczuwasz że ludzie maja dość ciągłego hejtu i erystycznych przepychanek, czytają do paru kąśliwych uwag i dalej olewają nie wnikając w istotne dla sprawy szczegóły. Słyszałem taka wymyśloną opowiast ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Czasem nie widzę własnych błędów, zauważam je dopiero po czasie. Nie miej żalu do użytkowników/czek eioby, którzy nie czytają stron www którymi nie są zainteresowani komentują to co widzą. Ja zaglądam na eiobe no i te strony dotyczące moich zainteresowań. Ludzie nie muszą czytać wszystkiego co jest w internecie. Miło z Twojej strony że wyjaśniasz o co właściwie chodziło z Dzikim , przy okazji się czegoś nowego nauczyłem." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabella: .. brr ... Tak wygląda utopia 'grubej kreski' ..." do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Mariusz Kajstura: O ja pierniczę, ale bzdury napisałem ... 'Jak widzisz ludzie potrzebują wiary, ale niech ta wiara nie będzie budowana na realiów, a nie na ich zaklinaniu :) ' => Jak widzisz ludzie potrzebują wiary, ale niech ta wiara będzie budowana na realiach, a nie na ich zaklinaniu :) Ps. Dylu, postanowiłem Cię wyręczyć, po co masz sobie ciśnienie podnosić :) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł .  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabella: ... a no właśnie, taki samobój :(" do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Henear: https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Parkinsona ... to prawo wyjaśnia przyczyny odwróconej logiki. Zdroworozsądkowa logika wskazuje, że na wskutek wzrostu informatyzacji biurokracja powinna działać coraz sprawniej i mniej uciążliwie jednak dzieje się odwrotnie. Przy automatyzacji produkcji i zwiększeniu możliwości produkcyjnych, ludzie powinni być szczęśliwsi, a dzieje się odwrotnie ..." do artykułu Oddaj hołd przed ekranem niewolniku!.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Manga: W 2010 straciłem, a właściwie wypowiedziałem pracę ze skutkiem natychmiastowym ... teraz jestem bezrobotnym inwalidą, przez pewny czas myślałem że nie dam rady, że koniec ... Minęło 6 lat i żyje co prawda skromnie bez ekscesów ale żyje i jest w porządku już nie przejmuje się tym co będzie jutro albo czy będę miał czym zapłacić rachunki. Okazało się że jest to możliwe, wierze w Boż ..." do artykułu Miłości się nie odmawia....  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabella: ... czyli porzucić nadzieję ??" do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Manga: Miłość do siebie warunkuje Miłość do innych, a właściwie 'ja' to kto ? Ps. Przepraszam za pewne swoje niezręczne sformułowanie, które mogło Cie dotknąć, dokładniej chciałem powiedzieć że przyczyny pewnych nieszczęść tkwią w nas, a właściwie w niedoskonałości materii z której składają się nasze ciała. Procesy wymiany komórek naszego ciała, są ze względu na niedoskonałość i męczenie się materii, wystarczy się dowiedzieć jak tym procesom nie przeszkadzać ;)" do artykułu Miłości się nie odmawia....  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Obecnie to pije w ilościach śladowych, tak że zemnie kiepski sznapskamrat :)))))" do artykułu Odciski.  (2 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: To jego poglądy ( nie wnikałem ), mi się nie chce wszystkim korygować poglądów ..., też mam już zapotrzebowanie na spokój :) Nie ja propagowałem te wszystkie nieporozumienia, napisałem parę artykułów i to kiepskiej jakości, jako próba przekroczenia pewnego progu ..., ale uważam że, niech piszą artykuły Ci co umieją pisać i mają do tego predyspozycje. Jak ktoś ma ciśnienie na pisanie niech też pisze :)" do artykułu Odciski.  (2 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: nse
Ranga:
Ost. logowanie: 13 godz. temu
Zarejestrowano: 09/01/2011

Statystyki
Punkty: 17.211
Wyświetlenia artykułów: 2.180
Obserwujący użytkownicy: 15
Odwiedziny profilu: 15.387
Przeczytane artykuły: 520
Ocenione artykuły: 1722
Komentarze: 6191
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska