Login lub e-mail Hasło   

Mariusz Kajstura
Dzisiaj
Mariusz Kajstura:   "https://www.youtube.com/watch?v=DQ3m4JlXwMA ..., a książki nie są po to, by je przepisywać ... ;)" do artykułu Wdzięczność w człowieku?.  (4 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Wdzięczność w człowieku?  (4 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@zakrawarski: Teraz to pewnie mnie tu zlinczują. :(" do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (16 godz. temu)
Mariusz Kajstura:   "@zakrawarski: Jeśli przedstawie swoją teorie dotyczącą zapaści na Eiobie, to momentalnie zrobi się gęsto i szumnie, a jeśli tego nie zrobię, to czytelnicy pozostaną w fałszywych przekonaniach. Ty doskonale pamiętasz chwilę kiedy to Dyl szukał sprzymierzeńców do swojej nagonki na wierzących, ba nawet do tej akcji próbował Ciebie zwerbować pisząc miej więcej coś takiego 'Kajsturek i Koriolan niech s ..." do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (16 godz. temu)
Wczoraj
Mariusz Kajstura:   "@Piotr Stanisław Issel: 'Mam 74 lata. Moja córka, która usilnie zabiegała o to, bym opanował pisanie moich tekstów sam na komputerowej klawiaturze, dopięła swego. ' W takim razie Podziwiam, was oboje Córkę za upór, a Pana za staranność z jaką pisze. Pozdrawiam Serdecznie Ps. 'Nie rozumiem co się tutaj dzieje.' ..., myślę że została wprowadzona przez polityków moda na 'erystykę' ?" do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (23 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Mariusz Kajstura:   "@freelancer: Trzeba wiedzieć, gdzie dobre, a gdzie złe ... i zdecydować który sznurek puścić. :)" do artykułu Konflikt.  (3 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@zakrawarski: Ciało nie da osiągnąć człowiekowi świadomości Boga. :)" do artykułu Centrum sterowania..  (4 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@Henear: 'Na początek trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie jak świadomość w ogóle powstaje.' Zanim się zacznie, zastanawiać nad mechanizmem powstawiana świadomości, to najpierw należało by ustalić czy człowiek, dziecko, niemowlę są świadomością czy jej przejawem ? Myślę że przyjęcie niemowlęcia jako punkt początkowy powstawania świadomości, to trochę jak badanie źródeł Wisły w Warszawie ..." do artykułu Centrum sterowania..  (4 dni temu)
Mariusz Kajstura:   Rekomendacja artykułu Centrum sterowania.  (4 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@.: Pamiętam jeszcze z lat 80'tych, kiedy na Śląsku królowały bary piwne powszechnie gadało się na nie 'mordownie', wtedy jak w takim 'lokalu' padły słowa 'morda w kubeł kajdaniarzu' jedynym rozsądnym zachowaniem było udawanie martwego, oczywiście zadarzały się jednostki, którym po obejrzeniu 'Bonanzy' wydawało się że mogą wszystko, tylko wtedy z reguły po ścianach lała się prawdziwa krew nie jaki ..." do artykułu Obrona Serpico według szubrawca.  (4 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@tojfel: To nic nie da, nic tak nie leczy jak połączenie ciszy i czasu. W ten sposób tylko się podsyca adrenalinę, to jak leczyć alkoholizm alkoholem. :(" do artykułu Wszyscy jesteśmy heiterami ....  (5 dni temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Akasza  (5 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@Koriolan: Obserwujemy tryumf ludzkiego uporu nad zdrowym rozsądkiem :(" do artykułu Wszyscy jesteśmy heiterami ....  (5 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@Ziemowit Howadek: Niestety ma racje :(" do artykułu Matematyka Kreatywna cz.II-III.  (5 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@_serpico_: ... Ty wybrałeś Dyla z własnej nieprzymuszonej woli. :))))) Lece do swoich zajęć, muszę poczekać aż erystyczny kompost tu dojrzeje i zacznie śmierdzieć na tyle że w końcu zostanie stąd usunięty, póki co będę se tak pierdał od niechcenia ( nie warto się starać ) :)" do artykułu Wszyscy jesteśmy heiterami ....  (5 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@_serpico_: Nie :)" do artykułu Wszyscy jesteśmy heiterami ....  (5 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@Hamilton Starszy: Z logicznego punktu widzenia wydaje się że nie można jednocześnie być inteligentnym i głupim, jednak rozmowa z szanownym Panem dowodzi że logika ta zawodzi :)))))" do artykułu Wszyscy jesteśmy heiterami ....  (5 dni temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Wszyscy jesteśmy heiterami ...  (5 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "Heitng to inaczej https://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka ' na prawdę materialną. ' => chyba w tym miejscu lepiej pasuje sformułowanie 'na prawdę merytoryczną.' ?" do artykułu Wszyscy jesteśmy heiterami ....  (5 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@Adam Jezierski: To co opisujesz, można by dołączyć do 'Teorii Słowa' jaką kiedyś tu zapodał Podobny, :) Jednak zanim się od śpiewu ptaków przejdzie do kryptologi, to najpierw warto by było się zapoznać z fundamentalną problematyką dotyczącą komunikacji w naturze, no ale takich rozmów nie warto przeprowadzać siedząc na kompoście. :( Pozdrawiam Mariusz" do artykułu Mowa ptaków.  (5 dni temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł Mowa ptaków  (5 dni temu)
Mariusz Kajstura:   Rekomendacja artykułu People of the future.  (6 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "'Dlatwgo warto znać swoje pragnienia i uparcie do nich dążyć.' ... Dlatego ? 'Nic nie zostało 'nadane z góry', obecne czasy są konsekwencją poprzednich a nasza kultura, wynikiem innej.' ... hmm, to nie całkiem tak, wiele zostało nadane z góry, problem w tym że nie potrafi się to odróżnić, od koncertów życzeń ... :( Przykładowo, spróbujmy nie jeść ? ... są powinności nadane z góry ..." do artykułu People of the future..  (6 dni temu)
Mariusz Kajstura:   Głos na artykuł People of the future.  (6 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@szubrawiec: To co opisałeś w swoim Artykule to nic innego jak struktura 'piramidy', taka struktura nigdy nie poprowadzi do trzeźwości ..., to tylko inna forma upijania. Droga do trzeźwości to droga samotnika." do artykułu Podwójna moralność szubrawca.  (8 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: nse
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 09/01/2011

Statystyki
Punkty: 21.158
Wyświetlenia artykułów: 118
Obserwujący użytkownicy: 16
Odwiedziny profilu: 16.890
Przeczytane artykuły: 107
Ocenione artykuły: 1945
Komentarze: 6955
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska