Login lub e-mail Hasło   

nse

Konto zostało zablokowane do: 19-01-2038, 04:14
Powód: Na życzenie użytkownika

.Wcześniejsze wpisy
nse:   "@pasjonatpl: ... Dość trudno jest zrozumieć jak można zarobić na czymś co jest sprzedawane za 10zł a koszt wytworzenia tego wynosi 200zł, choć przy tych wszystkich transakcjach wiązanych to takie cuda się zdarzają, głównie chodzi o to by jak najwięcej rzeczy było całkowicie niezrozumiała bo wtedy nikt nie jest wstanie tego kontrolować, wtedy największy idiota uchodzi za mędrca i w takim p ..." do artykułu Warto przeczytać.  (24/08/2017)
nse:   "@Gwizdun: Pajac, małpa, a co za różnica, skoro jedno i drugie małpuje i robi głupie miny ? Sory, jakoś te przepychanki na błazeństwa nie były moja mocną stroną i też mnie nie kręcą. Oddaje polę mistrzom błazenady, teksty masz zabawne podziwiam ten talent. Mam nadzieję że go nie zmarnujesz. W pewnym sensie rozumie, lepiej się śmiać z niczego, niż płakać nad faktami. " do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (24/08/2017)
nse:   "@Gwizdun: ' to do której grupy ...pan się zaliczasz panie Kajstura ? ' Żadnej, jestem sobą, a ty pajacem :)" do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (24/08/2017)
nse:   "@Gwizdun: 'Tako rzecze Kajstura do swojego ogóra jakiś Ty piękny, jakiś ty gładki ' Co fakt to fakt, piekny i nabrzmiały, wielki i twardy ..., i takie tam pierdolety. :))))))" do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (24/08/2017)
nse:   "@duchowopopsuty:W zimie to się kiedyś mocno potłukłem, za ślisko teraz jakbym próbował to już pewnie bym się połamał. :( Ps. Spadam do swoich zajeć, miłego dnia ;)" do artykułu Manko życia.  (24/08/2017)
nse:   "@pasjonatpl:'Ogólnie problemem polityków, nie tylko polskich, jest arogancja i niemożność przyznania się do błędu, np. Amerykanie i ich katastrofalna w skutkach polityka w krajach muzułmańskich, Brytyjczycy i Brexit czy wszelkie reformy w Polsce. O polityce amerykańskiej nie trzeba wiele pisać. Powszechnie wiadome jest, że gdziekolwiek w tamtej części świata wyślą wojska albo pomagają jakimś lokal ..." do artykułu Warto przeczytać.  (24/08/2017)
nse:   "@pasjonatpl:'wystarczy sobie popatrzeć jak się rozwijała infrastruktura w Polsce na przestrzeni ostatnich 30 lat, to od razu się zauważy pod co jest ona konfigurowana' ... odnoszę wrażenie że tereny Polski są zamieniane na jeden zintegrowany plac targowy, dawne pola uprawne zostały zastąpione hipermarketami, magazynami i fabrykami w których wykorzystuje się siłę roboczą miejscowej l ..." do artykułu Warto przeczytać.  (24/08/2017)
nse:   "@duchowopopsuty: Dzięki spoko, sam wiesz że tu nie warto się wysilać. Cekawe ile czasu w tym roku będzie można jeszcze korzystać z rowerka ? Sam wiesz że tu to tylko gierki. ;) Zdrówka życzę :)" do artykułu Manko życia.  (24/08/2017)
nse:   "https://www.youtube.com/watch?v=SqZh8o2WRmU" do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (24/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: Smacznego, może jak coś zjesz zaczniesz pisać z sensem. :) ' Eioba to sami idioci, tylko Kajstura jest gut.' Nieprawda, bo Hamilton Starszy vel stary kabotyn. :)))))))" do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (24/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: 'twardo bronisz swoich poglądów jak ja, ale ja jestem zboczeńcem' ..., ano jesteś, jak masz 2 zł to sobie jakoś pomóż, bo żal mi ciebie." do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (23/08/2017)
nse:   "'Nie czekam, aż mi ktoś swą duszę da.' ... Spadaj Genia, świat się zmienia coraz trudniej o jelenia. :) Kto takiej zołzie chciałby dać duszę, pewnie jakiś desperat ?" do artykułu Manko życia.  (23/08/2017)
nse:   "@liwa: 'ja kocham siebie, i doskonale siebie znam' ... racja jakby mogło być inaczej, codziennie się masturbując. :))))) Żałosne." do artykułu Manko życia.  (23/08/2017)
nse:   "@liwa: Ty to se lepiej wibrator kup, zamiast się onanizować czerwonym w necie. Co jak jeszcze cię ktoś chciał to lubiłaś na Indianina, a teraz to ci tylko czerwona masturbacja została. :)))))" do artykułu Manko życia.  (23/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: Hamilton,Liwa,Kolo ... grupa hejterska eioby. Żałosne te wasze naciski :))))) Stary kabotyn i dwoje życiowych popaprańców. Na ciebie to szkoda nawet moczu, kabaretowa grupa trzymająca władzę. :)))))))))) Oj dobierze się wam mafia kabaretowa do zadków, za robienie konkurencji." do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (23/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: Ty się lepiej módl, by mi się nic nie stało." do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (23/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: Pożyjemy zobaczymy. To ty tu taki obraz wykreśliłeś, nie ja. Ja tylko uporządkowałem fakty. Teraz trzeba się im lepiej przyjrzeć. Tym już się zajmą odpowiednie służby i specjaliści. To jest ewidentna groźba karalna i żartem pominięta być nie może. 'gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra ..." do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (23/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: Dobra, dobra teraz w żart nie uciekaj, takie typy jak ty są znane niby społecznie szanowane, a w domowym zaciszu tłuką i się znęcają ile w lezie byle tylko udowodnić swoją racje. Właśnie to ewidentnie pokazałeś, a teraz chcesz się płytkim dowcipem wywinąć. Masz poważne kłopoty." do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (23/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: Już zgłosiłem, nawet nie chcę myśleć co robisz bez świadków. Trzeba się tobie lepiej przyjrzeć, bo to wygląda na syndrom tłumionego gniewu. Odpowiadaj szczerze bijesz żonę, znęcasz się nad bezbronnymi ?" do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (23/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: 'kto ci gamoniu grozi? Ja nie biję moralnych kurdupli. Brzydzę się.' ... co dziennie takiego oglądasz przy lustrze się goląc. :)))) Żal mi upadający karierowiczów żebrzących o chwilkę chwały." do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (23/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: 'gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na którego nie ma mocnych. W przyrodzie są analogie. Weź taką wesz, ona też.' Jak bluzgający hejterzy zostali wywaleni przez admina to teraz trzeba samemu grozić i chwycić stery do rąk. Oto twoja światłość i prawda objawiona jedynie słuszna, Hamiltonie :)" do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (23/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: 'Obietnicy' dotrzymasz osobiście, czy kogoś wyślesz ? Dla ciebie jest jedynie mądre to co jest zgodne z twoją 'prawdą', żałosne :(" do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (23/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: ... już pokazałeś kim jesteś, ty i twoi minusatorzy :) 'gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na którego nie ma mocnych. W przyrodzie są analogie. Weź taką wesz, ona też.' " do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (23/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: 'gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na którego nie ma mocnych. W przyrodzie są analogie. Weź taką wesz, ona też.' ... hehe, i mamy groźby karalne :) Wyłazi szydło z worka :))))) ... no śmiało ulżyj sobie :) Myślałeś że jak nie będziesz używał wulgaryzmów, to się chama nie zauważy ?" do artykułu Czy Bruksela zabierze matkom czas z dziećmi i zmusi ojców do 4-mies urlopu..  (23/08/2017)
nse:   "@Hamilton Starszy: Napisałem ich więcej, ale nie one były ważne :) A ty pierdol dalej te swoje branie i durne poglądy o tym jak konstruktywne są konflikty które ciągle próbujesz tu wywoływać, ty pierdolony kabotynie ! Myślisz że będę się przejmował minusami dawanymi mi przez takich samych idiotów jak ty ? Już sam pisałem do admina by usunął tu mój profil, dasz jedynie sposobność, by go do tego zmusić." do artykułu Warto przeczytać.  (23/08/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: nse
Ranga:
Ost. logowanie: 14/09/2017
Zarejestrowano: 09/01/2011

Statystyki
Punkty: 22.351
Obserwujący użytkownicy: 16
Odwiedziny profilu: 26.932
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1979
Komentarze: 6844
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska