Login lub e-mail Hasło   

Anna Tomasik

Mam dość nietypowy "zestaw" zainteresowań: psychologia, historia polskiej muzyki rozrywkowej epoki PRL-u, prawo pracy, projektowanie wnętrz. Kocham kotki, te rasowe i nierasowe, lubię książki biograficzne (właśnie zaczęłam "chłonąć" jedną z nich o Marii Callas) i poezję (od czasu do czasu i mnie zdarza się "popełnić" jakiś wiersz). W wolnych chwilach najbardziej lubię... leniuchować!

Odważni żyją krótko, ale ostrożni nie żyją wcale.Wcześniejsze wpisy
Anna Tomasik:   "@Alicja Minicka: Znakomite i rozsądne podejście do 'sprawy'. Delegalizacja kościoła katolickiego nie nastąpi dopóki będą jej gorliwi zwolennicy. Niestety, sama mam bardzo przykre doświadczenia z obcowania z tą organizacją. I bazując tylko i wyłącznie na własnej autopsji mogę powiedzieć, że ta organizacja już od 'środka' jest zepsuta i niewiele ma wspólnego ze swoją działalnością charytatywną, o kt ..." do artykułu Kiedy zostanie postawiony wniosek o delegalizację Kościoła Katolickiego?.  (06/12/2013)
Anna Tomasik:   Nowy artykuł Jubileusz artystów estrady  (02/12/2013)
Anna Tomasik:   "Witam Cię serdecznie i dziękuję za 'punkty'. To naprawdę miłe, że jeszcze są wśród nas tacy, którzy kochają Annę Jantar (i nie tylko) 'pomimo', że jest symbolem PRL-u. Najważniejsze, to żyć w zgodzie z samym sobą, mieć własne poczucie humoru, własne zdanie oraz własne pasje i... myśli. Bo mam wrażenie, że ostatnimi czasy bardzo trendy stało się parodiowanie wszystkiego i wszystkich bez względu na to, czy z tego cokolwiek rozumiemy czy też nie. Pozdrawiam :)" do artykułu Wspomnienie o Annie Jantar.  (04/06/2009)
Anna Tomasik:   Popularny artykuł: Wspomnienie o Annie Jantar  (03/06/2009)
Anna Tomasik:   "Witam. Dziękuję za komentarz. Cieszę się, że tekst przypadł komuś do gustu. Co do jego 'upolitycznienia' to spieszę z wyjaśnieniem. Zrobiłąm to celowo. Dlaczego? Ano ilekroć przy okazji zbliżającej się rocznicy tragicznej śmierci Anny Jantar nie zapominałam o tym fakcie i proponowałam publikację wspomnieniową w redakacjach, z którymi współpracuję, bądź też dzwoniłąm do wielu innych, to proszę mi w ..." do artykułu Wspomnienie o Annie Jantar.  (03/06/2009)
Anna Tomasik:   "Witam. Bardzo serdecznie dziękuję za komentarz. Zgadzam się, że artykuł mógł być ciekawszy. Pisany był swego czasu na zamówienie dla jednej z redakcji, a ponieważ uznano tam, iż tekst ten jest ... zbyt długi, wiec nieco poirytowana wycofałąm go. I tak przeleżał u mnie w szufladzie troszkę czasu. No i przyznam, że 'wpuściłam' go tutaj bez żadnego retuszu, jest to więc jego PREMIERA, a Wy pierwszymi ..." do artykułu Wspomnienie o Annie Jantar.  (03/06/2009)
Anna Tomasik:   Nowy artykuł Wspomnienie o Annie Jantar  (02/06/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: nutka1968
Ranga:
Ost. logowanie: 18/05/2014
Zarejestrowano: 02/06/2009

Statystyki
Punkty: 4.693
Wyświetlenia artykułów: 4.562
Odwiedziny profilu: 3.442
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska