Login lub e-mail Hasło   

oldml
Wcześniejsze wpisy
oldml:   Odpowiedź w wątku Żądam przeprosin od Marka Lewandowkiego dla grupy Wegetariańskiej (Społeczność) "Katatonia999: nie chodzi o Ciebie. Mi chodzi o tzw. 'Racjonalistę'"  (06/04/2008)
oldml:   "Pytanie ponawiam: Racjonalisto, a co optymalni mają ze mną wspólnego? Żebyście mogli jeszcze kilka minusów dodać 'sekto mazowiecka' - jak kto nie kuma, to wyjaśnienie niebawem! Bo mam dość FAŁSZYWYCH człowieczków. I klątwy mogą sobie rzucać i licho nasyłać, a nawet antylicho. FAŁSZ jast FAŁSZ i tyle." do artykułu Wegetarianizm i tłuszcze.  (06/04/2008)
oldml:   Odpowiedź w wątku Żądam przeprosin od Marka Lewandowkiego dla grupy Wegetariańskiej (Społeczność) "Po przeczytaniu waszych (i innych wegetariańskich) rozmówek, to się nie dziwię :-)) Swoją drogą gratuluję zorganizowania: patrzę i widzę, że minusujecie moje komentarze 'jak popadnie' - to miło wiedzieć, że jednak nie jesteście tak 'inteligętni' jak się zwiceci ;-) Może kiedyś uda wam się wyzwolić z okowów agresji?"  (06/04/2008)
oldml:   "O JA, nawet pytanie znegowaliście :-)) Spodziewałem się tego :-)) P.S. A niby za co miałbym przeprosić? Za to, że poznałem FAŁSZYWEGO człowieka?" do artykułu Wegetarianizm i tłuszcze.  (06/04/2008)
oldml:   Odpowiedź w wątku Żądam przeprosin od Marka Lewandowkiego dla grupy Wegetariańskiej (Społeczność) "Katatonia999: pisaliśmy w podobnym czasie, więc spytam: za co mam przepraszać?"  (06/04/2008)
oldml:   Odpowiedź w wątku Żądam przeprosin od Marka Lewandowkiego dla grupy Wegetariańskiej (Społeczność) "Dodam jeszcze, że z licencją CC są jeszcze pewne 'kruczki', ale jak nikt nie pyta, to idę spać..."  (06/04/2008)
oldml:   Odpowiedź w wątku Żądam przeprosin od Marka Lewandowkiego dla grupy Wegetariańskiej (Społeczność) "Ano jak się pisze „pan” lub „p.”, kiedy człek z człekiem był wcześniej na „Ty”, to trudno nie czuć pogardy. Wszelkie komentarze na EIOBA są na licencji CC, więc cytując fragmenty musiałem podać źródło – takie prawo :-/ Prawo, to nie sprawiedliwość, a Sprawiedliwość nie istnieje (PiS tym bardziej, a o innych bla... bla...). Reasumując: jeśli nie potrafisz (NIE BYĆ FAŁSZYWYM) nie pchaj się na afisz :-))"  (06/04/2008)
oldml:   Głos na artykuł Jedzenie w średniowieczu  (05/04/2008)
oldml:   "'Człowiek jadł od chwili, gdy pojawił się na tym pięknym świecie i zdobywanie pożywienia było jego głównym zajęciem' Co do tego, to mam coraz większe wątpliwości :-) Niemniej artykuł bardzo fajny - ale jestem 'cool' - jak na wapniaka ;-)" do artykułu Jedzenie w średniowieczu.  (05/04/2008)
oldml:   "Racjonalisto, a co optymalni mają ze mną wspólnego?" do artykułu Wegetarianizm i tłuszcze.  (05/04/2008)
oldml:   "Jeżeli o mnie chodzi, to wcale nie mam zamiaru nikogo nakłaniać ani do jednego, ani do drugiego. Każdy sam musi zdecydować. Choć możemu podyskutować :-)" do artykułu Wegetarianizm i tłuszcze.  (04/04/2008)
oldml:   "Racjonalisto: wielka 5 ze ten cytat z książki „The China Study”. Punktów nie będzie, bo z część artykułu jest niewiarygodna ze względu opisanego w cytacie :-) „Wyzwałeś” mnie na forum EIOBA, więc jestem ;-) W cytacie sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego wyniki badań, które zamieściłeś w pierwszym akapicie są podważalne – po prostu wyniki badań zależą od tego kto ..." do artykułu Wegetarianizm i tłuszcze.  (04/04/2008)
oldml:   Głos na artykuł Wegetarianizm i tłuszcze  (04/04/2008)
oldml:   "Zgadzam się, przejrzałem parę propozycji szkoleń NPL i wszędzie piszą to samo, ale zwrotu kasy jak Ci się nie uda, to już nie ma :)" do artykułu NLP. A cóż to jest?.  (04/04/2008)
oldml:   Odpowiedź w wątku Co wolno, a czego nie? (Społeczność) "EIOBianie pomocy 3x! Wrzycili mnustwo linków partnerskich i reklam ebooków :-(( Sam nie dam rady! Jak wszyscy sprzedawcy ebooków umieszczą tu zajawki, to będzie link partnerski na linku :((( Administracji! Kiedy jakoweś uregulowania?"  (04/04/2008)
oldml:   "A w którym ebooku spisałaś problemy swoich partnerów? P.S. Bo link partnerski jest do 2 :)" do artykułu Wytrysk przedwczesny – zmora kobiecego orgazmu.  (04/04/2008)
oldml:   "W którym ebooku z linka partnerskiego będzie coś konkretnego?" do artykułu Jak zabić „nudną nudę” w związku?.  (04/04/2008)
oldml:   "Bo to zajawka ebooka „Prawdziwy Mężczyzna” z opisem: „Nie bądź frajerem, ale prawdziwym mężczyzną, który zna swoją wartość i potrafi wzbudzić w kobietach pożądanie...” Link partnerski na dole tekstu :)" do artykułu Prawdziwy mężczyzna jest naturalny.  (04/04/2008)
oldml:   "Malwino w każdym tekście, które tu umieściłaś jest link partnerski do Złotych Myśli, teraz rozumiem dlaczego popierasz inne reklamy ebooków, które są na EIOBA ;-(" do artykułu Typy kobiecych orgazmów.  (04/04/2008)
oldml:   "Ale ja w ogóle nie spożywam niczego nadmiernie :-)) Białko dostarczam głównie z dobrych jajeczek i to jedynie parzonych, bo ekologicznie. Ponadto smażone, czy gotowane nie są już tak smaczne. Tłuszcz: jaja i smalczyk :-) Węglowodany – zawsze coś się trafi. Jem właściwie 2 małe posiłki dziennie, więc nie biorę do siebie „wykładu”. Mięsko lubię ..." do artykułu Wegetarianizm według Racjonalisty.  (04/04/2008)
oldml:   Odpowiedź w wątku Nowa koncepcja rankingu użytkowników (Społeczność) "Obecna definicja AD: 'Redakcja serwisu codziennie wybiera ciekawy artykuł, aby wyróżnić go na stronie głównej.' I nic tu nie mają do rzeczy propozycje..."  (03/04/2008)
oldml:   Głos na artykuł Zmartwychwstanie - trochę inaczej .....  (03/04/2008)
oldml:   "Ale to są szacunki Twoje czy wzięte z WiŻ? Bo dalej nie podałeś podstaw takich twierdzeń. Geryl w swojej książce powołuje się na konkretne badania. Czy to prawda? To ja nie wiem! Ale facet podaje źródła i nazwiska itd. Po przeczytaniu książki wierzę, że On wierzy w przebiegunowanie w 2012r. I tylko tyle ;-)" do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (03/04/2008)
oldml:   "Inedia ;-))" do artykułu Wegetarianizm według Racjonalisty.  (03/04/2008)
oldml:   "Wikipedia jest redagowana przez amatorów i o ile proste definicje opracowane na podstawie dostępnych podręczników mogą być wiarygodne, o tyle jeżeli chodzi o bardziej skomplikowane zjawiska, to jest to portal plotkarski. W przedstawionym przez Ciebie linku znalazłem: „Według niektórych naukowców proces ten trwa obecnie i przy zachowaniu obecnego tempa zmian, pole magnetyczne ..." do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (03/04/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lewanmar
Ranga:
Ost. logowanie: 31/03/2017
Zarejestrowano: 18/12/2007

Statystyki
Punkty: 77.606
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 18.912
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 209
Komentarze: 487
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska