Login lub e-mail Hasło   

olka327
Wcześniejsze wpisy
olka327:   "Z ostatnich kilku wróżek/ wróżbitów z których zdecydowałam się skorzystać najbardziej przypadł mi do gustu Paulus ( ma stronę http://wrozbitapaulus.pl) zamówiłam u niego wróżbę, dostałam jasną i wyczerpująca odpowiedź, i co najistotniejsze wróżba sprawdziła się. " do artykułu Chiromancja - wróżenie z ręki.  (08/02/2016)
olka327:   "Z ostatnich kilku wróżek/ wróżbitów z których zdecydowałam się skorzystać najbardziej przypadł mi do gustu Paulus ( ma stronę http://wrozbitapaulus.pl) zamówiłam u niego wróżbę, dostałam jasną i wyczerpująca odpowiedź, i co najistotniejsze wróżba sprawdziła się. " do artykułu Szaman... a kto to taki?.  (08/02/2016)
olka327:   "Z ostatnich kilku wróżek/ wróżbitów z których zdecydowałam się skorzystać najbardziej przypadł mi do gustu Paulus ( ma stronę http://wrozbitapaulus.pl) zamówiłam u niego wróżbę, dostałam jasną i wyczerpująca odpowiedź, i co najistotniejsze wróżba sprawdziła się. " do artykułu Kwiatowe wróżby.  (08/02/2016)
olka327:   "Moje sytuacja też była tragiczna, zakochałam się w chłopaku, choć na początku nie byłam zdecydowana, a on wtedy całkowicie zerwał ze mną kontakt. A ja go szczerze pokochałam i nie wyobrazałam sobie życia bez niego. Nie umiałam zrozumieć jego zachowania. Ale go odzyskałam. Dzięki rytuałowi ze strony http://urok-milosny.pl , on znowu się odezwał, mocno przepraszając za swoje zachowanie. Dałam mu sza ..." do artykułu Miłosne rozstanie to nie koniec świata.  (06/01/2016)
olka327:   "Nasz związek trwał 8 lat do momentu kiedy on powiedział, że już nie chce ze mną być. Płakałam i cierpiałam niesamowicie… on zostawił mnie dla innej. To był dla mnie najczarniejszy okres w zyciu. Ale postanowiłam spróbować ostatniej deski ratunku – rytuału miłosnego z polecanej w Internecie strony http://urok-milosny.pl – to był strzał w dziesiątkę. On do mnie wrócił przywracając mi sens w zyciu. " do artykułu Sztuka podrywania - jak zdobyc kobietę oczami?.  (06/01/2016)
olka327:   "Dużo osób udziela rad typu czas leczy rany itd., ale w mojej sytuacji to było nie do wykonania. Rozstałam się z mężem, mamy wspólne dzieci, niby jak to wyrzucić z pamięci? Ja po prostu powiedziałam sobie, że zrobię wszystko by on znowu był ze mną. I nie żałuję. Zamówiłam na niego urok miłosny ( strona chyba http://urok-milosny.pl) czekałam trochę czasu, ale powrócił. I traktuje mnie lepiej niż wcześniej." do artykułu Jak pozwolić kochance odejść.  (05/01/2016)
olka327:   "W naszym małżeństwie maż często podkreślał, że mnie kocha i jestem dla niego tą jedyną. A jednak mnie zdradził. Następnie ogłosił ostateczną decyzję że odchodzi i żebym go nawet nie prosiło o powrót. Byłam załamana i upokorzona. Nie miałam męża, pieniędzy, zostałam sama z dziećmi. Musiałam zrobić wszystko, żeby on zmienił decyzję. I zrobiłam dzięki rytuałowi miłosnemu ze strony http://urok-milosny.pl – mąż zmądrzał i do mnie wrócił, moje Zycie znow wygląda normalnie. A byłam już na samym dnie." do artykułu Niezawodny sposób, aby dziewczyna starała się o Ciebie?.  (04/01/2016)
olka327:   "Ode mnie odszedł po 4 latach. Na pożegnanie powiedział jedynie że jestem wspaniałą kobietą, ale nie możemy być razem. Ale ja nie wyobrazałam sobie życie bez niego. Powiedziałam sobie ze albo on albo żaden. Próbowałam wszystkiego, aż natrafiłam na stronę z rytuałami urok-milosny.pl. Nie zastanawiałam się długo i zamówiłam rytuał na jego powrót. Czekałam, aż w końcu odezwał się do mnie że nie może beze mnie żyć i musimy być razem. To najszczęśliwszy dzień w moim życiu." do artykułu Życie po zdradzie...  (04/01/2016)
olka327:   "Jak zostawił mnie chłopak świat się zawalił. To była jakaś masakra. Wiedziałam że nie jestem w stanie już pokochać innego. Skorzystałam z opcji można powiedzieć ostatecznej – rytuału na Jego powrót ze strony http://urok-milosny.pl . Nie wierzylam zbytnio w powodzenie, ale się zdecydowałam. I się powiodło. Wrócił, znowu jesteśmy w sobie zakochani i żyjemy sobie świetnie. Wybaczylam mu to że mnie zostawił, a on traktuje mnie jak księżniczkę." do artykułu Znowu sam - Jak odzyskać utracone szczęście.  (03/01/2016)
olka327:   "W moim przypadku przezywałam traumę, bo uwierzyłam w jego uczucia, a on cały czas powtarzał że mnie kocha i jestem dla niego najwazniejsza. Oczywiście mieliśmy pewne problemy jak w każdym związku, ale za każdym razem szybko z nich wychodziliśmy. Ale w końcu gdy już planowaliśmy slub on odszedł. Czułam jedną wielką pustkę. Przez pierwsze dni nie wstawałam z łóżka. W Internecie trafiłam na stronę ht ..." do artykułu Jak Odzyskać Dziewczynę - 9 Błędów po rozstaniu.  (03/01/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: olka327
Ranga:
Ost. logowanie: 08/02/2016
Zarejestrowano: 03/01/2016

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 1.179
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska