Login lub e-mail Hasło   

embios

Zapraszam do wejścia w świat biologizacji - rewolucji, która ma szanse odwrócić szkody poczynione przez chemizację, nie tylko rolnictwa, ale całego naszego dzisiejszego świata. Więcej informacji na stronie: embios.pl Piękno jest zaś odtrutką na złe emocje, pośpiech i stres. Kultywowaniu i tworzeniu piękna w naszym otoczeniu poświęcona jest nasza strona ozdobnia.plWcześniejsze wpisy
embios:   Nowy artykuł Co to znaczy żyć w zgodzie z naturą?  (15/05/2014)
embios:   Nowy artykuł Grunt to szczęście  (29/04/2014)
embios:   Nowy artykuł Moja przygoda z probioemami  (15/04/2014)
embios:   "PS Pozostali oficerowie LWP z reguły nie mieli dostępu do tajnych akt, więc ich odpowiedzialność była mniejsza." do artykułu Wielkie dziedzictwo, wspaniała historia i krzywe zwierciadło medialne.  (19/02/2014)
embios:   "A kto był pracodawcą? Polska, wprawdzie ludowa, ale jednak. Kto był zdradzany? ZSRR. O jaką stawkę szła gra? O życie milionów ludzi. Czy należy się w podobnej sytuacji dać sparaliżować wątpliwościom moralnym związanym z pobieraniem wynagrodzenia za pracę (którą nawiasem mówiąc ten genialny strateg wykonywał znakomicie)? Moim zdaniem - nie." do artykułu Wielkie dziedzictwo, wspaniała historia i krzywe zwierciadło medialne.  (19/02/2014)
embios:   "Gdyby teza powyższego artykułu była prawdziwa, w wyniku kilkunastoletniej tresury, wierzylibyśmy w krasnoludki i czarownice. A co szanowny autor sądzi o wierze w czarne koty i inne zabobony? Po raz kolejny przedstawiona została karykatura wychowania chrześcijańskiego w postaci jakiejś strasznej 'bozi', o której żaden rozsądny chrześcijanin nigdy nic nie słyszał. Z tego, co wiem, to oprócz pielgrzy ..." do artykułu Tresowanie katolika.  (19/02/2014)
embios:   "@drzazga: A pewnie. I jeszcze nie przeprosił za każde złe słowo i spojrzenie biskupów, księży i zakonnic. Źdźbło w oku bliźniego widzicie a belki we własnym nie. To są efekty odrzucenia mądrości Pisma Świętego. " do artykułu Wojtuś z tęczowego przedszkola.  (14/02/2014)
embios:   "@Krzysztof Mrozowski: istnieje wiele udowodnionych przypadków wrabiania duchownych, fałszywych oskarżeń itp. Być może tak było i w tym przypadku, o czym Papież mógł wiedzieć, ale np z uwagi na tajemnicę spowiedzi nie mógł wyjawić szczegółów. Mało prawdopodobne by tali prawy człowiek miał akurat w tym jednym przypadku postąpić aż tak nagannie" do artykułu Wojtuś z tęczowego przedszkola.  (13/02/2014)
embios:   "Odwołuję komentarz nie przeczytałem uważnie..." do artykułu Wojtuś z tęczowego przedszkola.  (13/02/2014)
embios:   "@Krzysztof Mrozowski: I jeszcze jedno. Będę ostrzegał przed chorą ideologią spod znaku gender. Nie przestraszy mnie Pan swoimi pogróżkami. A za genderowe pozdrowienie pięknie dziękuję, nie skorzystam. Nie sądzę, aby było szczere, tym mniej skuteczne... " do artykułu Wojtuś z tęczowego przedszkola.  (13/02/2014)
embios:   "@Krzysztof Mrozowski: Faktów Pan nie zmienisz. Pedofilia wśród księży jest marginesem mniejszym niż średnia w społeczeństwie, co nie dotyczy homoseksualistów jakże licznie dotkniętych tym brzydkim zboczeniem. No ale jeśli komuś brakuje argumentów merytorycznych, to ucieka się do napaści, tak ochoczo wspieranej przez media. Marna sztuczka Panie Krzysztofie. " do artykułu Wojtuś z tęczowego przedszkola.  (13/02/2014)
embios:   "@Krzysztof Mrozowski: TFUrczość - jak oryginalnie, dobrze, że zostałem oświecony bo nigdy bym nie wpadł w czym rzecz. W dodatku prostacka, ależ mi się dostało. Jak przystało na prostaka odpowiem rymowanką: Równościowy obłęd wzbudzając podniety w głowach czytelników Wyborczej Gazety, nabiera impetu, rośnie, a nie znika, za sprawą lektury polskiego Newsweek ..." do artykułu Wojtuś z tęczowego przedszkola.  (13/02/2014)
embios:   Nowy artykuł Wojtuś z tęczowego przedszkola  (12/02/2014)
embios:   Nowy artykuł Mężczyzna i wojna  (09/12/2013)
embios:   "@Mirosław: Dziękuję" do artykułu W jaki sposób Jezus przychodzi do człowieka?.  (18/10/2013)
embios:   "@Teresa Rembielińska: Ja oczywiście także mam nadzieję, że się dokopię do źródła. Pamiętajmy tylko, ze źródło jest niewyczerpane i nieskończone więc nie trzeba się zamykać w jednej i jedynej interpretacji Boga. Dlatego myślę, że Bóg przychodzi do nas nie tylko w drugim człowieku, ale na nieskończenie wiele różnych sposobów. Jako gorejący krzew, słup obłoku, anioł, ale także w pięknie stworzonego ś ..." do artykułu W jaki sposób Jezus przychodzi do człowieka?.  (18/10/2013)
embios:   "Już wielu próbowało, m.in. Jospeh Goebbels. Nie udało się i nie uda. Nie ma, nie było i nie będzie drugiej takiej organizacji jak KK. Jak myślicie dlaczego? A może chociaż spróbujecie sobie wyobrazić, że to, co się w waszych 'oświeconych' umysłach nie chce pomieścić jest prawdą? A może dopuścicie możliwość, że prawda nie zależy od waszych pseudonowoczesnych i pseudoracjonalnych przesądów? " do artykułu Kiedy zostanie postawiony wniosek o delegalizację Kościoła Katolickiego?.  (16/10/2013)
embios:   Rekomendacja artykułu W jaki sposób Jezus przychodzi do człowieka?  (16/10/2013)
embios:   Nowy artykuł W jaki sposób Jezus przychodzi do człowieka?  (16/10/2013)
embios:   "@Krzysztof Mrozowski: Przekonałeś mnie. Spróbuję jak tylko znajdę nieco więcej czasu. Na razie w telegraficznym skrócie. Objawienie - to wszystkie prawdy objawione, najważniejsze znajdziesz w Piśmie Świętym. Moje doświadczenie, to właściwie to właściwie wszystko, co mnie dotąd spotkało - plus to, co usłyszałem/przeczytałem od/o innych. Po 42 latach, które spędziłem na tej planecie uważam, że byłby ..." do artykułu Czy ateizm jest racjonalny?.  (21/05/2013)
embios:   "@youngcontrarian: Jeżeli myślisz, że chrześcijanin z niecierpliwością oczekuje życia pozagrobowego, to naprawdę nic o nas nie wiesz. A na czym polega poświęcenie matki i ojca, zrozumiesz kiedy sam zostaniesz rodzicem. I powiem ci coś jeszcze to jest takie poświęcenie, którego nie zamieniłbym na nic innego. " do artykułu Czy ateizm jest racjonalny?.  (21/05/2013)
embios:   "@Kitek: Wierz mi, nawet jeśli coś wiesz, to na pewno nic nie rozumiesz. Ale to nie znaczy, że nie zrozumiesz kiedyś. Nie trać nadziei! " do artykułu Czy ateizm jest racjonalny?.  (21/05/2013)
embios:   "@youngcontrarian: A może dlatego, że nasze ówczesne elity tylko udawały, że wierzą w cokolwiek poza swoim interesem? Przed wojną w polskich instytucjach pisano hasło: 'Bóg, Honor, Ojczyzna', teraz został 'Honor i Ojczyzna'. I przed wojną mieliśmy to, co mieliśmy, a teraz mamy to, co mamy..." do artykułu Czy ateizm jest racjonalny?.  (21/05/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ozdobnia
Ranga:
Ost. logowanie: 13/06/2014
Zarejestrowano: 03/04/2012

Statystyki
Punkty: 22.496
Wyświetlenia artykułów: 22.143
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.693
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 15
Komentarze: 31
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska