Login lub e-mail Hasło   

pafcioo
Wcześniejsze wpisy
pafcioo:   "Ktoś kiedyś powiedział że woli pochodzić od małpy która urosła w siłę, niż od Adama który się dał wykiwać :)" do artykułu Ewolucja - ucieczka w miliony lat.  (10/05/2015)
pafcioo:   "Jezus powoływał się na proroka Daniela (Mat. 24,15). Przypuszczam że Paweł też znał proroctwa Daniela. Data 1844 wzięła się z Daniela, więc Paweł nie mógł oczekiwać przyjścia za swojego życia, i jeszcze mówić przy tym 'proroctw nie lekceważcie'. Ellen White nie wiem na ile znała księgę Daniela i Apokalipsę, ale gdyby tak każdy jeden prorok miał pod natchnieniem spekulować że Jezus przyjdzie za jeg ..." do artykułu Wypełniające się proroctwa.  (13/04/2014)
pafcioo:   "A chętnie spojrzę na te teksty, jednak Paweł powiedział również aby proroctw nie lekceważyć (1 Tes. 5,20), a w 2 Tes. 2,3: 'Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej [dzień Pański], zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia.'. 'Albowiem już niebawem będę złożony w ofierze, a czas rozstania mego z życiem nadszedł' (2 Tym. 4,6)." do artykułu Wypełniające się proroctwa.  (13/04/2014)
pafcioo:   "@Andrzej Siciński: a czyż Ellen White nie spodziewała się przyjścia Jezusa za jej życia? Zlekceważyła tym samym zwyczajnie całą księgę apokalipsy, bo w tym czasie nie wypełniło się wszystko to co w niej było zapisane. Widocznie Jezus rozmyślił się i mógłby powrócić pomijając kilka/kilkanaście mniej istotnych znaków końca. Sama zaśmiała się apostołowi Janowi w nos, a już szczytem wszystkiego jest t ..." do artykułu Wypełniające się proroctwa.  (13/04/2014)
pafcioo:   "Ten artykuł to tylko część proroctwa. Katolicy mają wyjść z widłami i pochodniami na adwentystów i wtrącić ich do więzienia. Ma powrócić indeks ksiąg zakazanych, 'Przeczytaj ją [Wielki Bój] dziś i poleć innym. Wkrótce może być zakazana', głosi pewna ulotka. Ellen White pisała ponad sto lat temu że już za późno, aby decydować się na posiadanie dzieci. Sto lat minęło i adwentyści wciąż zakładają rod ..." do artykułu Wypełniające się proroctwa.  (13/04/2014)
pafcioo:   Odrzuca artykuł Dlaczego odrzucam ewolucję?  (02/10/2011)
pafcioo:   "Obawiam się tylko że bardzo łatwo w taki sam sposób poprzeć teorię ewolucji - popieram teorię ewolucji bo religia jest głupia, nie lubię kościoła itd." do artykułu Dlaczego odrzucam ewolucję?.  (02/10/2011)
pafcioo:   "A ja uważam, może błędnie, że ktoś taki zwyczajnie by się z tego kraju wyniósł gdyby to o kraj chodziło. Od religii jakiejkolwiek chyba trudno się wynieść bo nie ma państwa ateistów, wszędzie ludzie w coś wierzą, a może się mylę, nie wiem." do artykułu Biblia niegodna ochrony.  (20/09/2011)
pafcioo:   "A mi brakuje starego dobrego mieszania papieża z błotem przez kościół ADS, w oparciu o Objawienie, Księgę Daniela tudzież pisma prorocze Ellen G. White. Zgodnie z tym mieszaniem z błotem (czyt. oficjalnym nauczaniem), papież to Syn Zatracenia, Bestia z morza albo z ziemii (no właśnie, tak dawno to było że zapomniałem już skąd), Rzym z papieżem na czele to czwarte najgorsze zwierzę z Księgi Daniela ..." do artykułu O (przesadnej) czci dla papieża.  (24/03/2011)
pafcioo:   "'ADWENT.PL, zastrzega, iż użytkownik Serwisu korzysta z niego na własny koszt i ryzyko. ADWENT.PL nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania informacji przez użytkownika Serwisu www.adwent.pl. Nie ponosimy także odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje użytkownika podjęte teraz i w przyszłości na podstawie informacji zawartych w Serwisie.' (źródło: www.adwent ..." do artykułu Równi i równiejsi.  (15/03/2011)
pafcioo:   "Byłem, jestem, będę ciśnie mi się na usta, sorry." do artykułu Inny świat.  (15/02/2011)
pafcioo:   "Na temat: Piękny artykuł, szkoda że nie wszyscy go znają, może nie byłoby tego całego bałaganu w Kościele." do artykułu Inny świat.  (15/02/2011)
pafcioo:   Głos na artykuł Inny świat  (15/02/2011)
pafcioo:   "Artykuł niewątpliwie ubogacający i potrzebny, dobrze że jest. Niemniej jednak niezależnie od artykułu nie byłbym sobą gdybym tradycyjnie trochę nie ponarzekał z tego miejsca. W grudniowym 'Głosie Adwentu' w pierwszym artykule zatytułowanym 'Byliśmy, jesteśmy, będziemy' jest wspomniany kryzys w WSTH, nie ma mowy na czym ten kryzys polega, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że jest to jednak ..." do artykułu Inny świat.  (15/02/2011)
pafcioo:   "Kerenor dobrze prawi, skaranie boskie z tymi fachowcami kościelnymi." do artykułu Sola Scriptura catholica.  (10/02/2011)
pafcioo:   "Mam nieodparte wrażenie że ważny członek kościoła nie interesuje się swoim kościołem, choć ten przechodzi kryzys, zamiast tego woli spoglądać na kościół katolicki który oficjalnie został we wszelkich możliwych publikacjach okrzyknięty Babilonem, papiestwo apokaliptyczną bestią z wygojoną śmiertelną raną (wewnątrzkościelna interpretacja Objawienia św. Jana), co nie przeszkadzało jednak w poświęceni ..." do artykułu Czy Bóg bierze łapówki?.  (26/01/2011)
pafcioo:   "Mam kilka pytań do znawcy prawa zborowego kościoła ADS i redaktora naczelnego, dlaczego rektor podkowiańskiej WSTH Bernard K. nie został wykluczony z kościoła chociaż naruszył rażąco prawo zborowe, dopuszczając się plagiatu w swojej pracy doktorskiej o Michale Belinie-Czechowskim, co zostało potwierdzone przez Komisję państwową i skutkowało wznowieniem przewodu doktorskiego (Jawne naruszenie przyk ..." do artykułu Czy Bóg bierze łapówki?.  (26/01/2011)
pafcioo:   "Co do wolności takiej czy innej nie ma się czym przejmować, na dowód moich słów załączam tekst z kapitalnej książki autorstwa E.B.Price 'Nieomylność Strażnicy', Podkowa Leśna 1992, s.217 '-A jak to jest z urodzinami? - ciągnął Dawid. -A co ma być? - Robert odpowiedział pytaniem na pytanie. -Czy Biblia nie zabrania obchodzenia urodzin? - pytał się Dawid. -Nie. Nic nie je ..." do artykułu Za naszą i waszą.  (23/01/2011)
pafcioo:   "...i może miesięcznik 'Głos Redaktora Naczelnego', bo Adwentu z pewnością nie, napisałby w końcu coś, cokolwiek o nieprawidłowościach naukowych w WSTH, jeżeli łaskawie mógłbym poprosić." do artykułu (Nie)równe traktowanie Kościołów.  (21/01/2011)
pafcioo:   Odrzuca artykuł (Nie)równe traktowanie Kościołów  (21/01/2011)
pafcioo:   "Nie tylko nierówne traktowanie kościołów ale i nierówne traktowanie wyznawców tychże kościołów, rzekłbym nawet. Dziwne to bardzo gdy wyrzuca się ze swojego kościoła zasłużonych współwyznawców którzy wiele lat w nim aktywnie działali, a lansuje się z prezydentem, katolikiem, myśliwym, który nie ma bladego pojęcia o adwentyzmie. (na podstawie www.adwent.pl i innej znanej adwentowym pseudo-przywódcom strony). " do artykułu (Nie)równe traktowanie Kościołów.  (21/01/2011)
pafcioo:   Głos na artykuł Całujcie mnie wszyscy w dupę - wiersz J. Tuwima  (13/01/2011)
pafcioo:   "Bielsk-Podlaski, sorry" do artykułu Mania wielkości.  (17/12/2010)
pafcioo:   "Obrócę za chwilę te cztery linki w niwecz, mam takie magiczne zdolności, tylko bardzo proszę już o nie spouchfalanie się Adwentystów z Wielką Nierządnicą Babilonem zwaną popularnie Kościołem Katolickim, który z tych księży przyjął coś z adwentymu? A my przejmujemy nazwy diecezji, parafii, w Gdańsku sami sobie stawiamy krzyż w ekskluzywnej salce po czym prosimy wyznawców o jeszcze więcej kaski na B ..." do artykułu Mania wielkości.  (17/12/2010)
pafcioo:   "A wiesz że nawet możesz mieć rację. Nie wracam już do tej dyskusji, sajonara." do artykułu Przyjmijmy, że Jezus nie zmartwychwstał....  (17/12/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pafcioo
Ranga:
Ost. logowanie: 10/05/2015
Zarejestrowano: 13/12/2010

Statystyki
Punkty: 42
Odwiedziny profilu: 1.794
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 35
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska