Login lub e-mail Hasło   

pasjonatpl
Wcześniejsze wpisy
pasjonatpl:   "1. Pokaż mi statystyki orientacji seksualnej dzieci wychowanych przez homeseksualistów. Tylko niech to będzie przeprowadzone przez jakiś szanowany instytut badawczy. 2. Pokaż mi jakieś żródło potwierdzające twoje rewelacje o planach wprowadzenia edukacji seksualnej dla małych dzieci. Dla rodziców by się przydały, bo w tym wieku też w pewien sposób rozwija się ich seksualność i rodz ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)
pasjonatpl:   "@Janusz Nitkiewicz: 'Aha, a jak wygląda pojęcie wolności, prawdy i logiki w znaczeniu prawicowym?' Ano tak, że demaskowanie księży pedofili i przełożonych, którzy ich kryli, to atak na kościół w wykonaniu zdegenerowanego lewactwa, które wykorzysta każdą okazję, żeby kościół zniszczyć." do artykułu Kim są lewacy zapraszający do Polski Islamistów..  (6 dni temu)
pasjonatpl:   "'Nie udało się zrealizowac niczego co komuniści obiecywali i sobie i całym społeczeństwom'. Z tym się nie zgodzę. Obiecali tysiąc szkół, a wybudowali więcej. A więc coś się udało zrealizować. Ale niewiele w porównaniu z tym, co planowano. Koncerty w zakładach pracy przypominają mi scenę w filharmonii z komedii 'Śmierć Stalina'. A jeśli chodzi o poziom ..." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (6 dni temu)
pasjonatpl:   "@zakrawarski: Nie ma mowy. Ktoś musi przetrwać. Co to za apokalipsa bez garstki ocalałych, którzy z pokolenia na pokolenie przekazują sobie historię o upadku ludzkości i końcu świata. Padło na eiobowa społeczność. " do artykułu Apokalipsy wszech czasów !.  (11/08/2018)
pasjonatpl:   "Następna apokalipsa będzie miała miejsce jutro o północy i zacznie się w Irlandii. Nie wie o tym żadna sekta, nie ma o tym wzmianki w żadnej 'świętej księdze'. Nawet naukowcy nie są w stanie jej przewidzieć. Po prostu wyjdę sobie na zewnątrz i będę śpiewał. Zacznie się szerzyć niekontrolowana panika. A potem opublikuję w internecie nagranie z mojego występu i panika ogarnie cały świat. Nikt ani nic nie będzie w stanie tego zatrzymać. " do artykułu Apokalipsy wszech czasów !.  (11/08/2018)
pasjonatpl:   "@Hamilton: Farmacja to nieco inna bajka, bo bliska medycynie. Tu akurat powinien być wyjątek i farmaceuta nie powinien mieć prawa odmówić sprzedaży takich leków. Co do środków antykoncepcyjnych, to jak najbardziej, ale niech zamieści taką informację na drzwiach i w internecie, żeby klient nie stał niepotrzebnie w kolejce. " do artykułu Przykład niszczenia sumień ....  (06/08/2018)
pasjonatpl:   "Chociaż jestem zdeklarowanym i raczej niereformowalnym ateista, to zgadzam się z treścią artykułu i z tym postulatem. Jako prywatny przedsiębiorca powinienem mieć prawo dobierania sobie klientów wg moich własnych kryteriów. Oczywiście lekarze to inna bajka, bo pracują w placówkach publicznych, więc tam prywatne poglądy powinni odłożyć na bok. Oczekuję tylko, że katolicy powołujący się na wolność s ..." do artykułu Przykład niszczenia sumień ....  (06/08/2018)
pasjonatpl:   Głos na artykuł Żywot Człeka w ustroju kabaretowym  (23/07/2018)
pasjonatpl:   "Małe sprostowanie. Z tą czerwoną ziemią to nie do końca prawda. To zależy, o jakiej porze roku. Wiosną jest zielono. Ziemia jest porośnięta trawą, ale lato w Andaluzji jest tak upalne, że wypala całą trawę, więc w okresie letnim zaczyna zanikać i tak do wiosny, kiedy zieleń znowu się odradza. Wiem, bo byłem 2 razy, raz pod koniec lata, a raz na wiosnę. Byłem w szoku, bo zastałem inny krajobraz niż ..." do artykułu Andaluzja z okna samolotu.  (23/07/2018)
pasjonatpl:   "@barkarz: Akurat Sewilli nie widzialem. Warto tam pojechac?" do artykułu Skała Gibraltaru.  (10/06/2018)
pasjonatpl:   "Andaluzja. Byłem tam kilka lat temu. Łezka się w oku kręci. Na pewno jeszcze kiedyś tam zawitam. Czy ta skała na Gibraltarze dalej jest podświetlana nocą? " do artykułu Skała Gibraltaru.  (10/06/2018)
pasjonatpl:   Głos na artykuł Skała Gibraltaru  (10/06/2018)
pasjonatpl:   "Jeśli chodzi o te z Madagaskaru, to uroczy jest jedynie szeregowy. " do artykułu Ciekawostki o pingwinach.  (09/06/2018)
pasjonatpl:   Głos na artykuł Ciasne uliczki Kordoby  (08/06/2018)
pasjonatpl:   "@gnostyk: Wiem. Zagalopowałem się. Ale sedno wypowiedzi jest takie, że nie obchodzi mnie, kto jaki artykuł odrzucił, czy na jaki głosował. Chociaż takie głosowanie 'na zgodę' wydaje mi się bez sensu w tym przypadku. Oceniasz artykuł wg swoich preferencji i wiedzy. I na tej podstawie na niego głosujes, nie głosujesz bądź odrzucasz. I tyle. Bez żadnych podchodów, tworzenia jakichś obozów, kó ..." do artykułu Ryży.  (06/06/2018)
pasjonatpl:   "@gnostyk: I co z tego? Sugerujesz, ze powinienem sprawdzac, kto na kogo glosowal, robic statystyki czy moze jeszcze szukac jakichs powiazan miedzy autorami? Drogi gnostyku, mam to w tej czesci ciala, ktora ma regularny kontakt z papierem toaletowy. Lubisz artykul, glosujesz na niego. Nie lubisz nie glosujesz. Odrzucadz, jesli jest powod. I tyle. " do artykułu Ryży.  (06/06/2018)
pasjonatpl:   "@gnostyk: Ale chodzi o to, ze potem wrocil do swojej rodziny. Jesli nie spotkal nikogo innego, kto by mu pomogl, to ten krotki epizod wystarczyl, zeby sie zawzial i zmienil swoje zycie. Tylko pogratulowac uporu. Ale wiekszosc dzieciakow uleglaby wplywom srodowiska. " do artykułu Ryży.  (06/06/2018)
pasjonatpl:   "Świetny artykuł. I przy okazji poruszyłeś pewien uniwersalny, 'ponadczasowy' (przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać) problem, różnicę między wiedzą teoretyczną a wiedzą życiową i problem ze zrozumieniem jednego i drugiego, a tym bardziej z zastosowaniem teorii w praktyce. Myślę, że część się wypala zawodowo, bo to jednak ciężka praca i nie każdy się do niej nadaje. Wyidealizo ..." do artykułu Ryży.  (06/06/2018)
pasjonatpl:   "@Zdzisław Sadowski: 'Myślałem, że odrzucanie artykułów przeszło do historii (VIVI. się uspokoiła), ale hejter Hamilton z jego przybocznymi, dalej odrzuca nasze artykuły. Gnostyk, co my możemy zrobić (a tak chwaliłeś Hamiltona), tylko odwzajemnić się tym samym. Jak zwykle to nie my wszczynamy wojnę, to nas atakują hejterzy eioby.pl'. Co to ma być do ciężkiej cholery. Do tej pory pań ..." do artykułu Ryży.  (06/06/2018)
pasjonatpl:   Głos na artykuł Ryży  (06/06/2018)
pasjonatpl:   Głos na artykuł Kto się boi czarnego luda i dlaczego boi się?  (15/05/2018)
pasjonatpl:   "W końcu jakiś sensowny artykuł w twoim wykonaniu. Chociaż się nie zgadzam z twoim pojmowaniem skrajnej lewicy i prawicy (dla mnie to takie samo g...o) i nazywaniem UE eurokołczhozem, to reszta jest naprawdę dobra. Dodałbym tylko coś na temat politycznych Polaków, a raczej powodów, dla których głosują. To już dawno podsumował Krzysztof Daukszewicz. Polacy nigdy nie głosują 'za'. Zawsze głosują 'przeciw'. I o to chodzi. Wkur...a ich ekipa rządząca, to zagłusoją przeciwko niej, na opozycję. " do artykułu Polskie bagienko - czyli krótka rozprawka o polityce..  (13/05/2018)
pasjonatpl:   "Jasne. A w tej tradycyjnej chrześcijańskiej Europie to gwałty się nie zdarzały i duchowni nie obwiniali za nie kobiet. Nie wybielam imigrantów z innych kontynentów, ale nie próbuj mi wmawiać, że wcześniej czegoś takiego nie było. " do artykułu spodenki-antygwałtki..  (12/05/2018)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 34 35
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: pasjonatpl
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 21/07/2012

Statystyki
Punkty: 35.057
Wyświetlenia artykułów: 29.645
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 7.862
Przeczytane artykuły: 33
Ocenione artykuły: 487
Komentarze: 463
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska