Login lub e-mail Hasło   

patkajoanna151
Wcześniejsze wpisy
patkajoanna151:   "Wierzy* Nichodzi mi tu o Babel tylko o wiarę w Jedynego Boga, który jest w Trójcy Świętej( Bóg, Syn Boży i Duch Święty). Bóg naprawdę istnieje świadczą o tym między innym sakramenty świete, cuda i objawienia( Boże lub świętych), Pismo Święte( spisane za natchnieniem Ducha Świętego) i cały świat, który Bóg stworzył. Bo Bóg jest prawdą, a każdy kto z prawdą żyje z prawdą, żyje z Bogiem." do artykułu Gdzie może pracować katolik, żeby nie musiał grzeszyć? :))).  (15/05/2015)
patkajoanna151:   "Bóg jest miłością i chce dla nas wszystkich szczęścia, dobra. Dlatego trzeba mu zaufać bo tylko tak osiągniemy szczęście wieczne. Bóg nam nie powiedział że nasze życie będzie bez żadnych cierpień bo tak nie jest, ale z Bogiem żyjąc z Bożymi prawmi napewno będzie nam łatwiej. Bóg chce być zawsze blisko nas,kocha nas i nam pomaga, jednak człowiek często nie chce korzystać z tej pomocy i niestety oda ..." do artykułu Gdzie może pracować katolik, żeby nie musiał grzeszyć? :))).  (15/05/2015)
patkajoanna151:   "Bóg jest pradą, a`Tylko prawda może nas wyzwolić`. Bóg na każdym kroku pokazuje nam że Jest, przez sakramenty święte, (które są bardzo ważne w życiu)przez cuda i objawienia( Boże lub świętych), przez słowo Boże zapisane za natchnieniem Ducha Świętego,(który natchnął Ewangelistów(św.Jana, św.Mateusz, św. Marka i św. Łukasza) do spisania słow Jezusa Chrystusa, który wybawił świat od zła i dał nam og ..." do artykułu Chrześcijaństwo, religia szkodliwa..  (08/05/2015)
patkajoanna151:   "Z Bogiem i jego prawem nie można walczyć bo i tak nigdy się niewygra. Trzeba zawierzyć się Bogu bo Bóg chce dla nas najlepie. Nie wolno bluznić, obrazać Boga, świętych, ludzi, nie wolno grzeszyć." do artykułu Chrześcijaństwo, religia szkodliwa..  (17/04/2015)
patkajoanna151:   "Chrześcijanie tak jak i inni ludzir mają w sobie dobro, które pochodzi od Boga, lecz przez Szatana człowiek upada(grzeszy). Jednak dzięki miłosierdziu Boga, który stworzył nas i świat posłał swojego Syna Jezusa Chrystusa, aby umarł na krzyżu za grzechy świat, za nasze grzechy. Jezus jest Bogiem, kiedy został poczęty za sprawą Ducha Świętego w łonie Marii,( która jest wiecznie dziewicą )stał się ró ..." do artykułu Chrześcijaństwo, religia szkodliwa..  (17/04/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: patkajoanna151
Ranga:
Ost. logowanie: 15/05/2015
Zarejestrowano: 17/04/2015

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 451
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska