Login lub e-mail Hasło   

pauladmin
Wcześniejsze wpisy
pauladmin:   "Moim krótkim zdaniem.. wszystko zależy jak sobie poukładamy życie w głowie, nieraz sobie coś poprostu wkręcamy ale najważniejszy jest ład, żeby do niego dojść i być z tego zadowolonycm. W tym napewno nie pomaga pranie mózgu jakie funduje domorosły terapełta." do artykułu Jak zmienić swoje życie?.  (09/06/2009)
pauladmin:   "Nie wiem czy to do końca jest poradnik czy tylko prsta rada. Jak sprzedawać na allegro? Przede wszystkim rzetelnie, to już nie ten czas gdy zamiast telefonu mogło się bezkarnie wysłać snikersa a kupujący rozkładał ręce. Jesli chodzi o wystawienie samej aukcji to najlepiej żeby był a obszerna w opis sprzedawanego przedmiotu. Nie powinno się umieszczać całych rozprawek na temet swojej ..." do artykułu Jak sprzedawać na Allegro?.  (09/06/2009)
pauladmin:   "Swietnie, że ktoś poruszył ten temat. Temat który przyprawia mnie o mocniesze uderzenia w klawisze. Zastanawiam się jak wysoko sięga ta 'wyższa półka'.. pewnie tak wysoko, że ma sie ludzi za nie inteligentne jednostki stworzone do głosowania. Spoty, wiece i demonstracja sprawiają wrażenie jakby miały przekonać 'nie kumatyc' do tego że 'moja racja jest mojsza niż Twojsza'. Za kogo nas mają żeby dop ..." do artykułu Kaczor kaczorowi wilkiem.  (09/06/2009)
pauladmin:   "Małe sprostowanie. Musiałbym odłożyć wszystkie wypłaty, żeby mieć milion, samo odkładanie 60PLN nie wystarczy. Po drodze może się przydarzyć awaryjna sytuacja i te pieniądze sobie same wyjdą czy je wydamy. " do artykułu Jak mądrze oszczędzać?.  (15/05/2009)
pauladmin:   "Nie powiem, żę cola i mentos podbiły świat, mentos jest za mały heh. Co do samych eksperymentów z tymi substancjami to jest już znane zwykłym śmiertelnikom od dobrych kilku lat. Wszystko dzięki pierwszemu filmowi z tej strony. Ludzie się tym zachwycają bo nie wiedzieli, że z tego co piją i jedzą można uzyskać taki efekt. Tymczasem w kuchni mają pewnie agresywniejsze substancje. Jest jeszcze inna z ..." do artykułu Reakcja chemiczna, która podbiła świat. Historia mentosa i coli.  (15/05/2009)
pauladmin:   "Artykuł rzeczywiście dobry , choć kopiowany. Interesujący jest Polski masz o którym nie wiedziałem do tej pory. Dziwne, że w takiej stolicy jak Warszawa nie ma nic wielkiego, jesteśmy w UE, mamy coraz więcej gości no i zainteresowanie naszym kraje się podniosło. Druga kwestia to pisownia w tym tekscie, słowem.. tragedia. Ciężko uwierzyć, że nikt nie wnósł poprawek do tego bo ewident ..." do artykułu Najwyższe budynki świata.  (26/04/2009)
pauladmin:   "Nie przekonuje mnie to wogóle. Ta bajka o milionie jest najlepsza. Może gdybym odłożył w całości wszystkie wypłaty to by się uzbierało heh. Piszesz żeby nie kupować markowych ciuchów tylko, że markowe dają gwarancję jakość oczywiści te kupione w sklepie. Samochód.. jeśli ktoś musi oszczędzać nie kupi nowego samochodu. Ogólnie takim oszczędzanie przechodzimy w jakiś ubogi stan życia ..." do artykułu Jak mądrze oszczędzać?.  (20/04/2009)
pauladmin:   "'Jest z kurczaczka, na dobrej bułce i bez tłuszczu' A z typowym hamburgerze ską się bierze tłuszcz? Może bułka jest podpiekana na 'wysokim oleju'? Dobra bułka.. ta oryginalna jest zła? Tyle, że ma więcej uzdatniaczy dlatego wytrzymuje dłużej i zamiast kurczaka jest wołowina o ile się nie mylę. 'Zauważ iż nie używamy tu zwykłej bułki hamburgerowej ale grahamke. Oprócz tego jest tu ja ..." do artykułu Zdrowa żywność- przepisy i odżywianie.  (20/04/2009)
pauladmin:   "Ten artykuł powinien być zatytułowany 'W czym tkwi fenomen dobrej reklamy internetowej'. Bawiłem się w to, dosyć długo ale później zrozumiałem o co biega naprawdę czyli czysta komercja. Stopniowo, zaczynając od zera kładziesz w to pieniądze, niewielkie ale zawsze pieniądze. Za friko możesz coraz mniej, coraz większe ograniczenia. Odpychają mnie tandetne systemy działające na tych poratalach które ..." do artykułu W czym tkwi fenomen Portali Społecznościowych?...  (18/04/2009)
pauladmin:   "Test na inteligencję nie ma żadnego związku z tymi pytaniami. Prawdziwy test to ilość poprawnych 'odpowiedzi' i czas w jakim odpowiadano. Test IQ nie zawiera pytań tylko trzeba być poprostu inteligentnym żeby wiedzieć, wiedzieć co nie pasuje do reszty, żadna wiedza nie wchodzi w grę bo test IQ to głownie test na inteligencję wrodzoną. To co tu można przeczytać to zabawa dla gimnazjalistów." do artykułu Czy jesteś geniuszem?.  (18/04/2009)
pauladmin:   "No tak w skrócie można napisac warzywa i owoce, to wie każdy ale nie wiadomo co jeść, żeby się najeść nie sie do tego nie zmuszać. W tym tkwi problem bo ja na drugie śniadanie nie zjem sałaty, jak sama nazwa posiłku wskazuje jestem głodny po pierwszym. Oczyszczanie organizmu? Hasło jakby wzięte z aukcji internetowej bo oczyszczaniem organimu nie jest przejście na zdrowszy tryb życia? Gdzie w tej w ..." do artykułu Zdrowa żywność- przepisy i odżywianie.  (18/04/2009)
pauladmin:   "Gdzie odpowiedź na pytanie? W czym jest niby Linux lepszy? Raczej tylko w tym, że jest darmowy i żadna ściema, że ludzie się do niego przekonują nie zadziała, nie ma na to dowodów. Chyba argumentem nie jest dodawanie go do nowych komputerów. Winda zawiera wszystko co Linux, piszesz o dodatkowych programach jakie do pingwina dostajemy tylko że te prgramy można mieć legalnie za friko w poniżej minut ..." do artykułu W czym Linux jest lepszy od Windowsa?.  (16/04/2009)
pauladmin:   "Wydaje mi się, że to jest żywcem skopiowane z podręcznika do PO ( jedynie odnoszę takie wrażenie).. Hałas to problem ale widać jakieś kroki idące w stronę ograniczenia hałasu. Bynajmniej w mojej okolicy, przy osiedlach zdarzają się ekrany ograniczające hałas dobiegający z ulicy. Dyskoteki to już jest inna sprawa, nie jesteś na to skazany a też idąc na dyskotekę nie chcialbyś w tle s ..." do artykułu Hałas.  (16/04/2009)
pauladmin:   "Widzę błędy. 'Ten napój bezalkocholowy, ma w swoim składzie kofeinę. Dobra jest, to jeszcze nie tak źle. Cukier, hmmm... biała śmierć. Cukier jest główną przyczyną cukrzycy, tłumi działanie układu odpornościowego. Ogólnie receptura tego napoju nie jest znana, ale jest tam też karmel, który ma za zadanie odpowiednio zabarwić Pepsi-Colę' Cola i Pepsi to nie jest to sam ..." do artykułu Ranking najbardziej niezdrowej żywności.  (15/04/2009)
pauladmin:   "Ogólnie żaden z tych telefonów mnie nie urzeka. G1 to pilot a iPhone jest średnio funkcjonalny. Czytałem tu i tam na temat iPhone i mogę szczerze napisać nie poleciłbym tego telefonu nikomu, chyba, że używa fona wyłącznie do lansu ale to i tak tylko w Polsce. Brak mms Czego nie zrobimy z iPhone ( mogła zajść do tej pory modyfikacja oprogramowania, nie potwierdzam tych informacji, nie testow ..." do artykułu Google G1 vs iPhone.  (15/04/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pauladmin
Ranga:
Ost. logowanie: 09/06/2009
Zarejestrowano: 10/04/2009

Statystyki
Punkty: 26
Odwiedziny profilu: 2.184
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 17
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska