Login lub e-mail Hasło   

paxus
Wcześniejsze wpisy
paxus:   " Wiem, że nie jest łatwo. Polecam zajrzeć do innego, dawnego artykułu pt. 'Sex tak. Miłość nie?' co do opinii którego coraz bardziej jestem skłony zmienić swoje zdanie, a co świadczy, że punkt widzenia w dużym stopniu zależy od punktu siedzenia ... nic tak nie uczy jak własne doświadczenia ;)" do artykułu Psychologia seksualności..  (28/10/2011)
paxus:   "... nadmiar seksu może być równie szkodliwy jak jego brak. Czasami lepiej czuć pewien niedosyt niż przesycić się nim. Tak jak ze wszystkim w życiu ;) Dlatego pewna doza wstrzemięźliwości nie jest zboczeniem. Całkowita rezygnacja tak, ale wstrzemięźliwość? Jeżeli jeszcze tylko chwilowa, to jest jak najbardziej wskazana. Czyż nie najlepiej smakuje nam to co daje przyjemność ale przez jakiś czas nie mogliśmy z tego korzystać? " do artykułu Psychologia seksualności..  (28/10/2011)
paxus:   Obserwuje użytkownika: Jan P Cieciński  (25/12/2009)
paxus:   "...miałem na myśli Pana wypowiedzi.- na tej drobnej uwadze zakończę ten wątek." do artykułu Bij syna swego, a duszę jego z piekła wyrwiesz.  (22/09/2009)
paxus:   "Pani Magdaleno, pomimo iż nie zgadzam się z Panią ,że kara przez bicie w pupę jest niedopuszczalna, uważam, że pewne obraźliwe wypowiedzi, komentarze dotyczące osoby a nie tekstu lepiej przemilczeć w myśl zasady ' nieruszane G.... mniej śmierdzi' ;) Z osobami chorymi psychicznie nie da się dyskutować. " do artykułu Bij syna swego, a duszę jego z piekła wyrwiesz.  (22/09/2009)
paxus:   "Każdy jest w stanie dawać i odbierać miłość. Jest to nieodłączna część człowieczeństwa. Jest to coś co jest w każdym z nas. Muszą się tylko hm 'tylko'? spotkać dwie osoby które poczują wzajemnie do siebie to coś i będą chciały ponieść trudy trwania w niej. Bo motyle, niestety , prędzej czy później odfruną- Bóg wie gdzie. Musimy zadać sobie wtedy pytanie czy wraz z motylami my także 'rozwijamy żagl ..." do artykułu Sex tak. Miłość nie?.  (22/09/2009)
paxus:   "Nie wiem skąd wysunęła Pani wniosek, że nie powiedziałem? Natomiast tak jak napisałem wcześniej do tego by się przekonać czy to jest miłość a nie tylko emocje ( zauroczenie) potrzeba czasu.Trzeba wejść w ten etap kiedy zaczyna dostrzegać się rownież wady.Uzasadniałem to wcześniej więc nie będę ponownie o tym pisał.Dla mnie takim czasem jest ok.1 roku. Jak napisałem wcześniej-Miłość to nie tylko słowa to także czyny." do artykułu Zanim powiesz kocham.  (20/09/2009)
paxus:   "A mi się wydaje, że zamiast obrazy, na ten artykuł trza spojrzeć z przymrużeniem oka... choć jest w nim trochę prawdy. Z samych siebie też musimy nauczyć się smiać. " do artykułu M - jak mąż..  (20/09/2009)
paxus:   "Dziękuję Panie Andrzeju za słowa uznania. Bardzo sobie cenię uwagi zarówno te pozytywne jak i negatywne osób bardziej doświadczonych ode mnie, którym udało się przejść przez etapy życia, na których ja się teraz znajduję, osiągnąwszy sukces. Tym bardziej, ze na słuszność swojego podejścia wychowawczego musimy czekać aż do dorosłości naszych dzieci. Dopiero przyszłość pokaże czy dobrze postępowaliśm ..." do artykułu Bij syna swego, a duszę jego z piekła wyrwiesz.  (18/09/2009)
paxus:   "Mam trójkę dzieci: Nigdy nie szarpię Nigdy nie ubliżam i wyzywam Czasami daję klapsa- tylko i wyłącznie w pupę. W sytuacji gdy dziecko postępuje złośliwie. Przykład : 3letni Syn stukał mnie kijem lekko po głowie. Upominam tłumacząc, że mnie to boli i może zrobić krzywdę np. wybić oko. Upominam raz, dwa. Za trzecim razem mówię, że jak nie przestanie to ja też go uderzę. N ..." do artykułu Bij syna swego, a duszę jego z piekła wyrwiesz.  (17/09/2009)
paxus:   "Andromedo- proszę Ciebie byś rzetelnie, co oznacza obiektywnie, przedstawiła nam rzeczywistość.Opisz nam proszę świat- taki jaki jest. ;) Obawiam się, że to będzie twoje SUBIEKTYWNE spostrzeżenie wobec czego to będzie twoja rzeczywistość i twój świat. Ja mam prawo mieć odmienne zdanie.To co piękne w słowie pisanym- a szczególnie w poezji, to właśnie to co znajduje się między wierszami.To, że każdy ..." do artykułu Nie mam litości dla nieudaczników.  (24/08/2009)
paxus:   "Autorka wyraźnie napisała, że to przedstawione tutaj pojęcie nieudacznika jest jej własnym pojęciem. Przyznaję jednak rację, że takie podejście- odbiegające od rozumienia potocznego czy zawartego w słownikach bardzo komplikuje zrozumienie tekstu i doprowadza do sprzeczek na ten temat. Pani Magdaleno- pisze Pani bardzo fajne artykuły, ale warto by nie nadawać określeniom jednoznacznym zbyt odbiegaj ..." do artykułu Nie mam litości dla nieudaczników.  (23/08/2009)
paxus:   "Brzmi racjonalnie. Choć ja chyba nie odważyłbym się trwać w takim niby związku. Nie potrafiłbym się i angażować i nie angażować jednocześnie - no ale każdy jest inny. Chyba z wiekiem człowiek oczekuje i wymaga większej stabilności i przejrzystości swojego życia. Obawiam się, że nigdy nie będzie „powiemy sobie do widzenia” tylko jedno z Was to zrobi-a co z drugą połową? -dobrze, żeby ta druga osoba ..." do artykułu Sex tak. Miłość nie?.  (22/08/2009)
paxus:   "Samo życie Magdaleno. Niestety czuję się trochę jak ksiądz, który nie dzieląc szarości dnia codziennego z inną osobą radzi małżonkom jak mają postępować by się z nią uporać. Zawsze łatwiej powiedzieć niż działać- dlatego chwała i pełen szacun odważnym którzy słowa i myśli potrafią zamienić w czyny! Dlatego też może częściej pytam niż stwierdzam, czy krytykuję. " do artykułu Sex tak. Miłość nie?.  (20/08/2009)
paxus:   "Ania- nie rozumiesz sexu bez miłości? Odpowiem Ci, że rozumiem to jako zaspokojenie popędu, który jest najsilniejszy ze wszystkich. I dodam, że z tego względu popieram instytucje legalnych domów publicznych. Dzięki temu, że osoby z ogromnymi potrzebami które nie chcą lub nie potrafią z jakiś względów tworzyć związków ,mogłyby się zaspokoić to może byłoby mniej przestępstw na tle seksualnym. / ..." do artykułu Sex tak. Miłość nie?.  (20/08/2009)
paxus:   Głos na artykuł Pewna smutna historyjka (ale z morałem)  (19/08/2009)
paxus:   "Wiem, że to trudne i nieraz będzie się niezrozumiałym przez innych za swój optymizm. Jednak w jakiejkolwiek trudności dostrzegam też pozytywne strony ;) porównując ze wspinaczką- im trudniejsza trasa, bardziej niedostępny szczyt, więcej trudności ,tym satysfakcja po zdobyciu większa. Ktoś się zapyta a co jeżeli nie zdobędę tego szczytu, nie przejdę nigdy tej trasy wspinaczkowej, nigdy nie będę 100 ..." do artykułu Kredo Opytmisty.  (19/08/2009)
paxus:   Rekomendacja artykułu Ciekawe złudzenia optyczne  (18/08/2009)
paxus:   Głos na artykuł Ciekawe złudzenia optyczne  (18/08/2009)
paxus:   "Trochę niecenzuralnie ale jest to najzabawniejszy komentarz jaki znalazłem na eioba ;D hehehe. Ja najbardziej zazdroszczę tych 15-30 minut no i tych 10 razy. " do artykułu Typy kobiecych orgazmów.  (18/08/2009)
paxus:   Głos na artykuł Twój tata jest bankrutem  (18/08/2009)
paxus:   "Dobra- to 'ale.. - spaprane emocje'już załapałem-jest późno więc moja zdolność percepcji ogranicza się. ;D Masz rację że to 'ale..' to.spaprane emocje albo krótkowzroczne, doraźne załatanie pustki w życiu" do artykułu Sex tak. Miłość nie?.  (18/08/2009)
paxus:   "Nie wiem co miałaś na myśli mówiąc spaprane emocje ale wszystko jest o.k i nic nie zaprzecza logice ;) ponieważ przyjaźń połączyłem z sexem i dodałem do tego wierność oraz chęć trwania w tym związku=pielęgnowanie go. Przyjaciele- rzeczywiście to nie para ale przyjaciele uprawiający sex? Spotkałaś się z czymś takim? Dla mnie to już para i to idealna.Każdy chciałby mieć wiernego partnera -przyjaciel ..." do artykułu Sex tak. Miłość nie?.  (18/08/2009)
paxus:   "Faceci są lepsi na krótki dystans :) -dlatego to my mniej odczulibyśmy rozstanie wchodząc w taki związek. Autorka napisała, że jest to zjawisko popularne na zachodzie.W dobie migracji może ktoś się z tym spotkał, doświadczył? Stąd moje pytanie. Nie chcę nikogo zlinczować-chciałbym jedynie wiedzieć co czują osoby będące w takich związkach, jaki ma cel trwanie w tym czymś? I jeszcze jedno-założę się, że z propozycją zainicjowania takiego związku w 90% wychodzimy my- faceci." do artykułu Sex tak. Miłość nie?.  (18/08/2009)
paxus:   "Jeszcze jedno sformułowanie - „Przyjaciele, którzy ze sobą sypiają” świetne określenie na idealną parę. Mój ideał związku- pod warunkiem chęci trwania obu stron w tym związku i wierności. Podoba mi się. 'Przyjacielski sex' też jest niezłe ;-D ale..." do artykułu Sex tak. Miłość nie?.  (18/08/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: paxus
Ranga:
Ost. logowanie: 17/10/2013
Zarejestrowano: 04/07/2009

Statystyki
Punkty: 108
Odwiedziny profilu: 3.586
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 8
Komentarze: 34
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska