Login lub e-mail Hasło   

pi_uch
Wcześniejsze wpisy
pi_uch:   "Na stres najbardziej pomaga długi spacer, wysiłek fizyczny, muzyka....a czasami 'drastyczna' zmiana w życiu (jeśli to praca powoduje u Nas zbyt duży stres, to powinniśmy 'pomyśleć' o jej zmianie)." do artykułu Jak rozpoznać u siebie stres? Zanim nerwica wkroczy w życie.  (23/09/2013)
pi_uch:   "Nadmiar reklam...to największy błąd początkujących właścicieli stron www (Początkujący właściciele uważają, że strona 'musi zarabiać', i jest to ich priorytetem. Nie to aby na stronie znajdowały się interesujące treści)." do artykułu 7 błędów dyskwalifikujących Twoją firmową stronę WWW.  (23/09/2013)
pi_uch:   "Bez wątpienia reklama kontekstowa w najmniejszym stopniu narzuca się klientom, i za to najbardziej ją cenię. Dodam, że jestem właścicielem kilku stron www, a priorytetem jest dla mnie to, aby tworzone przeze mnie strony 'nie były nachalne'. " do artykułu Reklama kontekstowa – przyszłość marketingu.  (22/09/2013)
pi_uch:   "Ja sądzę, że każdą domenę trzeba pozycjonować. Jeśli 'nie zabierzemy się' za pozycjonowanie strony w odpowiednim czasie, to stracimy wielu potencjalnych klientów/czytelników, którzy w tym czasie polubią inny e - sklep/serwis" do artykułu Domena wizytówką firmy.  (22/09/2013)
pi_uch:   "Bezcenne rady! Niestety nie wszyscy początkujący (a nawet Ci bardziej zaawansowani) nie stosują się do nich. Nie wszystkie publikowane wpisy (zwłaszcza na prywatnych blogach) są wartościowe (w żaden sposób nie zmieniają Naszego życia)." do artykułu 10 prostych rad które wzbogadzą twój wpis.  (22/09/2013)
pi_uch:   "Nie decydowałabym się na samodzielne tworzenie strony www, jeśli dysponowałbym małą ilością czasu, na pewno nie uda się Nam stworzyć strony internetowej (z której będziemy naprawdę zadowoleni), w kilka minut. Czasem pomoc specjalisty jest niezbędna (nie na każde pytanie znajdziemy odpowiedź w Internecie)." do artykułu Jak stworzyć stronę WWW gdy nie umiem programować?.  (22/09/2013)
pi_uch:   "W 2013 coraz trudniej o akceptacje napisanych artykułów do przedruku, administratorzy stawiają piszącym coraz więcej wymagań, co oczywiście 'frustruje' tych, którzy uznali owe serwisy za serwisy typu Pressel Pages (niewymagające, akceptujący każdy artykuł)." do artykułu Koszt kampani reklamowej 0 zł - artykuły do przedruku?.  (22/09/2013)
pi_uch:   "Firmy, które są obecne na rynku 'dłuższy czas' z pewnością nie unikną negatywnych komentarzy (pytanie czy są one prawdziwe?), niezależnie 'od Naszego stażu' powinniśmy dbać o jak największą ilość pozytywnych komentarzy ('zaspokajać wszystkie potrzeby Naszych klientów')." do artykułu Co to jest SERM (Search Engine Reputation Management).  (22/09/2013)
pi_uch:   "Warto także wspomnieć o często niedocenianych SEO copywriterach . Powszechnie uważa się, że pisanie artykułów pozycjonujących 'to pryszcz', co nie jest prawdą, o czym wie każdy, kto 'trochę ich napisał'. Moim zdaniem wybór słów kluczowych jest równie ważny, co wybór SEO copywriterów (których należy docenić, i nie mam na myśli wyłącznie 'stosownego wynagrodzenia')." do artykułu Każde słowo ma swoją wartość.  (20/09/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pi_uch
Ranga:
Ost. logowanie: 22/10/2013
Zarejestrowano: 12/09/2013

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 1.202
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska