Login lub e-mail Hasło   

Biały Pies
Wcześniejsze wpisy
Biały Pies:   "Nie jem mięsa, ale gdybym umierał z głodu, 'opędzlowałbym' sąsiada i to z apetytem. Nie jem mięsa bo mam wybór. " do artykułu Przyjaciel na talerzu czyli zwierzęta są do kochania, nie do jedzenia..  (04/04/2010)
Biały Pies:   "Są ludzie, którzy nie obawiają się nieistnienia. Jednak martwią się o los istot, których przyszłość w przypadku śmierci opiekuna jest nie do przewidzenia." do artykułu "Martwi za życia".  (04/04/2010)
Biały Pies:   "Nie ma również nosorożców. Jeleń z odłamanym jednym rogiem jest jednorożcem. A co z narwalami, które są jednorożcami 'z urodzenia'?" do artykułu Niekończąca się dyskusja. Ateista kontra teista..  (04/04/2010)
Biały Pies:   "Dlaczego zakładając zaprogramowanie (stworzenie) naszego wszechświata, mieszamy do tego jakąkolwiek religię?" do artykułu Czy to możliwe, że Życie jest czystym przypadkiem - odc. 2.  (03/04/2010)
Biały Pies:   "Hipoteza nieistnienia programisty również wymaga dowiedzenia przez 'twórcę'. Ja nie muszę niczego dowodzić. Wszystko co nas otacza zawiera swój program. Czy Twój organizm nie zawiera żadnych programów? Jeżeli Programistę nazwiesz Ewolucją, pełna zgoda." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (10/12/2009)
Biały Pies:   "Zgadzam się, ale brak jest jakichkolwiek przesłanek na nieistnienie Programisty.' Zgadzam się' tyczy się tego, że nie wyjdziemy poza 'gdybanie'. Ale jest to przyjemna czynność." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (06/12/2009)
Biały Pies:   "O właśnie, DOBÓR NATURALNY jest jednym z najważniejszych programów dotyczących materii ożywionej. Jak napisałem w pierwszym wpisie właściwie wszyscy dyskutujący myślą podobnie. Używają jedynie innych określeń na te same zjawiska. Żeby było jasne, uważam że WSZYSTKIE ZIEMSKIE RELIGIE TO LEPSZE LUB GORSZE BAJKI. Słowo PROGRAMISTA użyte zostało przeze mnie tylko dlatego, że nie znalazłem bliższego rz ..." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (05/12/2009)
Biały Pies:   "Jak można zadać tak absurdalne pytanie? WSZYSTKO na co nie spojrzysz, jest wynikiem zaprogramowanego działania. Karaluch istnieje dłużej od człowieka i jest od niego głupszy ponieważ jest wynikiem działania programu KARALUCH, a nie programu CZŁOWIEK. Pytaniem otwartym jest: JAKA SIŁA STWORZYŁA TE DWA PROGRAMY I NIESKOŃCZONĄ ILOŚĆ TYCH, KTÓRE NAS OTACZAJĄ. Moment kiedy człowiek zaczął tworzyć progr ..." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (05/12/2009)
Biały Pies:   "Książki o tematyce religijnej ('źródła wiary'), które czytałem z wypiekami na twarzy, stoją u mnie na półce wśród dzieł fantasy. Natomiast śledząc osiągnięcia współczesnej nauki, trudno oprzeć się przekonaniu, że wszystko co nas otacza podporządkowane jest PROGRAMOWI. Szczerze mówiąc nie mam wątpliwości, że tak jest. Czytając powyższe wypowiedzi widzę, ( w uproszczeniu) że spór toczy się o zestawienie liter, z których utworzona jest nazwa PROGRAMISTY." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (03/12/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pies
Ranga:
Ost. logowanie: 18/04/2010
Zarejestrowano: 03/12/2009

Statystyki
Punkty: 6
Odwiedziny profilu: 1.610
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska