Login lub e-mail Hasło   

Stanisław Rysiek
Wcześniejsze wpisy
Stanisław Rysiek:   "Artykuł super. Cała prawda o polskim katolicyzmie który odszedł daleko od chrześcijaństwa .No ale jacy nauczyciele wiary tacy i uczniowie nauczani przez nich.. " do artykułu „Religijność” Polaków.  (05/01/2012)
Stanisław Rysiek:   Głos na artykuł „Religijność” Polaków  (05/01/2012)
Stanisław Rysiek:   Głos na artykuł Klerykalizm w Polsce.  (05/01/2012)
Stanisław Rysiek:   Głos na artykuł Watykan a powstania narodowe  (05/01/2012)
Stanisław Rysiek:   "Z dziejów historii nowożytnej Europy i świata wynika że paleniem ksiąg i niszczeniem kultury narodowej zajmowały się najbardziej krwawe i barbarzyńskie dyktatury.Zarówno dyktatury państwowe jak i religijne. Jeśli nie można lub nie potrafi się przekonać ludzi słowem lub czynem do swoich przekonań lub wiary to robi się to ogniem i mieczem.I wtedy ludzie mają dwie alternatywy ,albo uwierzysz i będziesz postępował tak jak dyktatura nakazuje i żyjesz ,albo się nie poddasz i będziesz martwy.. " do artykułu Niszczenie książek.  (04/01/2012)
Stanisław Rysiek:   Głos na artykuł Skarga na Skargę  (03/01/2012)
Stanisław Rysiek:   "No cóż to pokazuje jakich mamy posłów w sejmie. Większość z nich tak trzęsą portkami przed klerem że gotowi są do przegłosowania każdej bzdury i idiotyzmu jeśli to dotyczy krk. Jak długo ta szopka jeszcze będzie trwała??? " do artykułu Skarga na Skargę.  (02/01/2012)
Stanisław Rysiek:   Głos na artykuł Chrześcijański balast to nie wartość  (11/12/2011)
Stanisław Rysiek:   "Tak kościół katolicki jest sektą religijną która odeszła od pierwotnego chrześcijaństwa. A stała się największą sektą bo była i jest najbardziej wojowniczą ,krwawą,obłudną i bezwzględną sektą jaka zaistniała w dziejach cywilizacji ludzkich.Rządzoną przez bezwzględnych , zboczonych i sadystycznych kapłanów którzy ogniem i mieczem narzucali swoją wiarę innym narodom. Jakim trzeba być zboczonym i sad ..." do artykułu Uwaga! Groźna sekciarska organizacja!.  (11/12/2011)
Stanisław Rysiek:   "Niestety ale prezydent powiedział prawdę. Czytając prawdziwą historię Polski pisaną nie tylko przez katolickich pseudo historyków można się dowiedzieć że od wieków w Polsce rządzili biskupi podlegli Watykanowi.Królowie i magnateria byli im ulegli i Polska prowadziła politykę taką jaka była po myśli Watykanu a nie Polski. I w konsekwencji doprowadziło to do rozbiorów i niewoli Polski. I teraz po po ..." do artykułu Do kogo należy Polska?.  (08/12/2011)
Stanisław Rysiek:   Głos na artykuł My, dzieci tamtych rodziców.  (07/12/2011)
Stanisław Rysiek:   "Kler watyńsko-katolicki pokazuje swoją obłudę , arogancję i pychę mówiąc że krytykując zachowanie większości kleru atakuje się kościół katolicki Widać jak ci pyszni i wredni aroganci czytają i znają biblię. Przecież w biblii pisze że według tego co mówił Jezus- kościół to są wszyscy wierni którzy wierzą w boga. Kler watykańsko-katolicki już dawno nie jest chrześcijański to są odszczepieńcy od prawdziwej religii chrześcijańskiej ( sekta religijna). " do artykułu ,,Ataki" na Kościół. ,,Prześladowanie" Kościoła. Kto naprawdę jest atakowany?.  (06/12/2011)
Stanisław Rysiek:   "Powoli prawda o tym jak te prawie wszystkie największe sekty religijne które wyrosły z pierwotnego chrześcijaństwa odeszły od tego chrześcijaństwa jest porażająca. Kler na czele z papieżami dobrze wiedzieli dlaczego zabraniali pod grożbą tortur i śmierci czytać, przepisywać i rozpowszechniać biblię. Ludzie znali wiarę katolicką wprowadzaną często ogniem i mieczem tylko z opowiadań księży i pod str ..." do artykułu Kościół to perwersja.  (01/12/2011)
Stanisław Rysiek:   "A ja powiem w ten sposób na planecie ziemia będą istnieć różni bogowie i różnie nazywani jak długo będzie istniała jakakolwiek cywilizacja ludzka. A to dlatego że człowiek jest zwierzęciem myślącym( istotą) w odróżnieniu od dzikich zwierząt nie tworzących cywilizacji (nie myślących).A jeśli człowiek myśli to znaczy że jak coś jest nie wytłumaczalne i nie możliwe do zobaczenia i zbadania to było i ..." do artykułu Bóg a nauka.  (28/11/2011)
Stanisław Rysiek:   Głos na artykuł Rośliny uzdrawiające powietrze w domu  (28/11/2011)
Stanisław Rysiek:   Głos na artykuł Nie wierzę  (28/11/2011)
Stanisław Rysiek:   "Witam. barba13 sądzę że większość ludzi wychowanych od niemowlęctwa w istnienie jakiegoś boga nie przekonasz że go nie ma. Żądają dowodu że boga nie ma. Jednocześnie sami nie potrafią przedstawić dowodu że bóg istnieje.Każdy zdrowo myślący i nie zakompleksiony człowiek po przeczytaniu samej tylko biblii powinien zastanowić się jak może istnieć bóg o tak sprzecznych swoich właściwościach.Litościwy ..." do artykułu Nie wierzę.  (28/11/2011)
Stanisław Rysiek:   "Jednym zdaniem czytając prawdziwą historię i poczynania kościoła katolickiego od jego powstania, dochodzi się do jednego przekonującego wniosku.Kościół katolicki jest największą i najbardziej zbrodniczą sektą religijną jaka wyodrębniła się z pierwszego i prawdziwego chrześcijaństwa..A do tego prawie wszędzie była ta wiara na siłę wprowadzana jako jedyna prawdziwa." do artykułu Mania wielkości.  (04/11/2011)
Stanisław Rysiek:   "Katolicyzm stał się największą sektą religijną bo ta sekta ze wszystkich wyznań chrześcijańskich była i jest najbardziej bezwzględna ,pazerna, obłudna , mordercza i zboczona.A zmuszając ludzi do chrzczenia niemowląt zapewniła sobie stały dopływ nowych członków. i to było najbardziej wyrafinowane posunięcie tej sekty....." do artykułu Czy kościół katolicki jest sektą?.  (30/10/2011)
Stanisław Rysiek:   "Z tego wynika że ze wszystkich wierzeń chrześcijańskich, wiara katolicka jest najbardziej krwawą ,pazerną ,zboczoną i obłudną. I nie ma się co dziwić że papieże zabraniali czytania i tłumaczenia biblii na języki narodowe nawet pod karą śmierci.Bo to katolicyzm najbardziej odszedł od nauk Jezusa " do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (29/10/2011)
Stanisław Rysiek:   "Jeśli nie wiadomo o co chodzi klechom z kremacją to na pewno chodzi o mamonę.To jest najbardziej czczony bożek przez kler watykański. Kler watykańsko -katolicki stał się najbardziej pazerną i bezwzględną sektą z wszystkich wyznań chrześcijańskich.I najbardziej odeszli od nauk Jezusa. " do artykułu Problematyczna kremacja?.  (29/10/2011)
Stanisław Rysiek:   "Artykuł super. I co z niego wynika? Że od 20 lat do sejmu i senatu wybieramy ludzi nie czytających najnowszych wiadomości naukowych i nie myślących logicznie i samodzielnie. A jak pojawił się jeden odważny który mówi otwarcie jak jest naprawdę z tymi używkami to zobaczymy i usłyszymy w sejmie taki wrzask histerii jakiego jeszcze nie było. " do artykułu Marihuana - o faktach przemilczanych.  (23/10/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pintapalec
Ranga:
Ost. logowanie: 22/07/2012
Zarejestrowano: 22/10/2011

Statystyki
Punkty: 84
Odwiedziny profilu: 1.935
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 10
Komentarze: 14
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska