Login lub e-mail Hasło   

PiotrOrkisz
Wcześniejsze wpisy
PiotrOrkisz:   "A czy z takimi zasadami: moglibyście się zgodzić? http://www.eioba.pl/a/4u6v/czlowiek-dobry-i-honorowy Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa. Skoro przedstawiłem Wam już Podstawowe Pojęcia oraz obraz obecnego Świata, czas przedstawić Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa, które w tym Świecie powinny być nauczane i przestrzegane. Musimy pamiętać, że praw ..." do artykułu Kościół to perwersja.  (22/06/2015)
PiotrOrkisz:   "@Wiśniowa: A czy z takimi zasadami: moglibyście się zgodzić? http://eiba.pl/1a Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa. Skoro przedstawiłem Wam już Podstawowe Pojęcia oraz obraz obecnego Świata, czas przedstawić Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa, które w tym Świecie powinny być nauczane i przestrzegane. Musimy pamiętać, że prawa muszą być logiczne, da ..." do artykułu Kościół to perwersja.  (22/06/2015)
PiotrOrkisz:   "@Adam Szczepański: Biblia jaką znamy to kłamstwo wymyślone w celach politycznych, proponuję przeczytać ze zrozumieniem i oglądnąć załączniki: http://repfh.blogspot.com/2015/06/czowiek-dobry-i-honorowy.html " do artykułu Kościół to perwersja.  (22/06/2015)
PiotrOrkisz:   "A czy z takimi zasadami: moglibyście się zgodzić? http://eiba.pl/1a Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa. Skoro przedstawiłem Wam już Podstawowe Pojęcia oraz obraz obecnego Świata, czas przedstawić Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa, które w tym Świecie powinny być nauczane i przestrzegane. Musimy pamiętać, że prawa muszą być logiczne, dające się po ..." do artykułu Ewangelia stworzenia.  (22/06/2015)
PiotrOrkisz:   "A czy z takimi zasadami: mogliby się autor zgodzić? http://eiba.pl/1a Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa. Skoro przedstawiłem Wam już Podstawowe Pojęcia oraz obraz obecnego Świata, czas przedstawić Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa, które w tym Świecie powinny być nauczane i przestrzegane. Musimy pamiętać, że prawa muszą być logiczne, dające się ..." do artykułu Kryzys i konsekwencje  współczesnego antropocentryzmu.  (22/06/2015)
PiotrOrkisz:   "A czy z takimi zasadami: moglibyście się zgodzić? http://www.eioba.pl/a/4u6v/czlowiek-dobry-i-honorowy Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa. Skoro przedstawiłem Wam już Podstawowe Pojęcia oraz obraz obecnego Świata, czas przedstawić Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa, które w tym Świecie powinny być nauczane i przestrzegane. Musimy pamiętać, że praw ..." do artykułu Ile jeszcze będzie deklaracji wiary?.  (22/06/2015)
PiotrOrkisz:   "Zasady są tu: http://www.eioba.pl/a/4u6v/czlowiek-dobry-i-honorowy lub to samo tu http://repfh.blogspot.com/2015/06/czowiek-dobry-i-honorowy.html Cytuję: Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa. Skoro przedstawiłem Wam już Podstawowe Pojęcia oraz obraz obecnego Świata, czas przedstawić Wartości, Zasady, Przykazania i Prawa, które w tym Świecie ..." do artykułu Złudny świat pozorów.  (22/06/2015)
PiotrOrkisz:   "'Stworzenie to hologram i ma 6500 lat choć wyglada na 16 mld lat. Mógłby na 20 gdyby Bóg tak chciał.' @Mojra: 'Hologram' - fotograficzny zapis na nośniku przynajmniej dwufalowego obrazu interferencyjnego, który w odczycie daje dwa niezależne od siebie obrazy przestrzenne 3D (trójwymiarowe). Hologram jest więc obrazem, nie fizyczną reprezentacją mogącą Cię skrzywdzić. ..." do artykułu Człowiek dobry i honorowy - ateista.  (22/06/2015)
PiotrOrkisz:   Nowy artykuł Człowiek dobry i honorowy - ateista  (20/06/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: piotrorkisz
Ranga:
Ost. logowanie: 16/04/2016
Zarejestrowano: 20/06/2015

Statystyki
Punkty: 940
Wyświetlenia artykułów: 919
Odwiedziny profilu: 896
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska