Login lub e-mail Hasło   

pirx


Cenię sobie złoty środek i zdrowy rozsądek.Wcześniejsze wpisy
Jacek Wąsowicz:   "halo, czy jest tam nadal ktoś?" do profilu pirx.  (17/11/2017)
pirx:   "'Sprowadzając ludzi do czystej formy atomowe' Nie wiem, co to jest 'czysta forma atomowa' w rozumieniu autora. Przecież my jesteśmy zbudowani z atomów, no bo z czego innego moglibyśmy być zbudowani? Pod pojęciem 'czystej formy' autor rozumie chyba, atom bez odstępów między jądrem, a elektronami. Otóż są takie siły grawitacyjne we wszechświecie, które mogłyby ścieśnić masę odpowiadającą masi ..." do artykułu Wszystko jest kwestią skali i interpretacji.  (12/02/2013)
pirx:   "@hussair: Ja im starszy, tym bardziej konserwatywny się robię. Cenię tradycyjne wartości. Eiobowy ludek nie lubi mnie za to." do artykułu Genitalizm.  (07/02/2013)
pirx:   "@hussair:To nie był zarzut, tylko spostrzeżenie. Nie musisz przepraszać. Nie ty jeden jesteś pruderyjny. " do artykułu Genitalizm.  (07/02/2013)
pirx:   "@hussair: Strasznie pruderyjny jesteś. " do artykułu Genitalizm.  (07/02/2013)
pirx:   "@Jacek Wąsowicz: Myślę, że jestem w stanie udzielić ci odpowiedzi. Ponieważ wśród hetero jest prokreacja. Natomiast miłość jest wśród homo, a jak wszyscy wiemy, dzieci potrzebują dużo miłości." do artykułu W obronie miłości... i nie tylko.  (07/02/2013)
pirx:   "@palomita50: Więc ty chcesz być dobra i dać im kochającą się rodzinę. Czemu nie własną? Poza tym wcale nie jestem taki pewny, czy dom dziecka jest najgorszym miejscem dla nie chcianych dzieci." do artykułu W obronie miłości... i nie tylko.  (06/02/2013)
pirx:   "@hussair: 'właściwych wzorców' :))) Zauważ, że w momencie, gdy zrównujemy coś takiego jak orientacja seksualna, czy model rodziny, to pojęcie traci sens. Mało tego za 'właściwy wzór' można będzie mieć kłopoty prawne. Już teraz za 'właściwy wzór' człek jest okrzyknięty oszołomem- wstecznikiem." do artykułu W obronie miłości... i nie tylko.  (06/02/2013)
pirx:   "'społeczeństwo stopniowo przyzwyczai się do osób homoseksualnych, do tego, że takie pary są obok nas i że są nam równe, a nie gorsze.' Skoro są równe, to czemu nie godzić się na adopcję dzieci przez takie pary. A jeśli jakieś przepisy szczegółowe będą stanowić inaczej, tzn będą uszczegóławiać, czego nie wolno parom homo, wtedy równe nie będą i jest kwestią czasu, gdy przed wszelkimi trybunałami będą wygrywać zaskarżenia, na nierówne traktowanie. " do artykułu W obronie miłości... i nie tylko.  (06/02/2013)
pirx:   "@Janusz Dąbrowski: Co za niespodzianka:) Panu Zbysławowi się nie spodobało, że dodałem odrobinkę szarości w miejscu dla niego trudnym do zaakceptowania." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (03/02/2013)
pirx:   "@Zbysław Śmigielski: Uważam, że Rosjanie mają najlepszą na świecie dyplomację. I w tym sensie, to co wypisuje Дмитрий Кузьмин jest dla mnie bardzo pouczające. Jestem przekonany, że świat da wiarę jego pokrętnej retoryce." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (03/02/2013)
pirx:   "@Zbysław Śmigielski: Za wszelką cenę wybielić ZSRR, pan się w tym lubuje. A z niedobitków, to nie można by sklecić armii? A w armii czerwonej był, panie Śmigielski terror, i bezsensownie szafowano żołnierską krwią." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (03/02/2013)
pirx:   "@Zbysław Śmigielski: Oficerem artylerii, skazanym za krytyczne uwagi pod adresem armii czerwonej w liście do kolegi. No, ale w armii czerwonej terroru nie było." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (03/02/2013)
pirx:   "@Дмитрий Кузьмин: Co przekręcam? Czyli, według ciebie, z tym paktem Ribbentrop- Mołotow, jest jak z tą wspólną defiladą nie- defiladą, tylko wspólnym przemarszem?" do artykułu Niespodziewane pytanie.  (03/02/2013)
pirx:   "@Zbysław Śmigielski: A tego, że paktu Ribbentrop Mołotow nie było, się pan nie wstydzi?" do artykułu Niespodziewane pytanie.  (02/02/2013)
pirx:   "@ulmed: Dmitrij zaprzecza zbrodniom dokonanym an jego narodzie, czy też narodach ZSRR, a cóż dopiero zbrodniom dokonanym na Polakach. Podobno przyszli wyzwalać proletariat, a armia radziecka zachowywała się, jak na zdobytych ziemiach. Kilka dni temu skończyłem czytać wspomnienia Kalinina, więc wiem, jak to wyglądało. Osobiście nic nie mam do Дмитрий Кузьмин, ale to jak on się zachowuje jest ..." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (02/02/2013)
pirx:   "@Дмитрий Кузьмин: Nie dogadamy się. Ja nie youngcountrarian. Zaprzeczasz podstawowym faktom. Jak tylko coś ci jest niewygodne, to się obrażasz. Stosujesz prostą politykę, że większy ma rację. A przecież wasi filmowcy są uczciwsi np 'Spaleni słońcem'. A ja nie jestem twoim wrogiem Дмитрий Кузьмин, a powiedz mi jak mamy być partnerami, kiedy ty chcesz mieć we mnie tylko posłusznego słuchacza. Ja ci ..." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (02/02/2013)
pirx:   "@Дмитрий Кузьмин: Jasno, jasno, my z nim walczyliśmy wcześniej, a nie dokonywaliśmy tylko wspólnych przemarszy. Gdyby nie pakt Ribentrop Mołotow, tej wojny by nie było." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (02/02/2013)
pirx:   " youngcontrarian, @oculus: Siegnijmy troche wczesniej kiedy doznalismy najwiekszej zdrady od Zachodniej CYWILIZACJI opartej na wartosciach chrzescijanskich... (Az ciarki po plecach mi przechodza kiedy to pisze....) Przepraszam ciebie youngcontrarian, a cywilizacja wschodnia, rosyjska, to nie chrześcijańska? Bo jeśli mnie moja znajomość historii nie zawodz ..." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (02/02/2013)
pirx:   "@Дмитрий Кузьмин: Ale to prawda. Na filmie wyprodukowanym za czasów ZSRR jest o tym. Poczytaj Sołżenicyna. Wroga u bram obejrzyj. Stalin wygrał tę wojnę terrorem. To nie jest prowokacja. Gdzież bym śmiał. Ja nie odmawiam bohaterstwa armii czerwonej. Nie twierdzę, ze nie było w niej bohaterów, jak osławiony Zajcew. Ale był i terror. Poczytaj sobie Sołżenicyna." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (02/02/2013)
pirx:   "@Дмитрий Кузьмин: W którym miejscu cię 'brutalnie' sprowokowałem? Jak mało kiedy, trzymam się faktów. Pochyliłem się nawet nad losem radzieckich żołnierzy wysyłanych na bezsensowną śmierć, źle uzbrojonych, źle dowodzonych, którym nie pozwalano się cofać. Kazano im bezsensownie trwać na straconych pozycjach." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (02/02/2013)
pirx:   "@youngcontrarian: Tak Stalinizm był zbrodniczym systemem, czy gdzieś temu zaprzeczyłem?" do artykułu Niespodziewane pytanie.  (02/02/2013)
pirx:   "@Дмитрий Кузьмин: Nie mówimy o panikarzach. Nie każdy radziecki żołnierz wysłany w bój miał karabin. Miał go co czwarty chyba. Za wojskami posuwały się jednostki NKWD, które strzelały do cofających się. Jest to pokazane na filmie Wróg u bram. Żołnierz radziecki za cofnięcie się był rozstrzeliwany, a jego rodzina trafiała do łagru. Jesteś przesiąknięty sowiecką propagandą. Szkoda." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (02/02/2013)
pirx:   "@Дмитрий Кузьмин: Dlaczego śmieszne? Tragiczne. Nie wiesz tego? Stalin zatrzymał cofającą się armię terrorem. Pytałem cię o film, enemy on the gate, tam było pokazane, jak czerwonoarmistów przywożono na front, jak byli wyekwipowani. Nie wiem, czy nie znasz, czy świadomie zaprzeczasz powszechnie znanym faktom." do artykułu Niespodziewane pytanie.  (02/02/2013)
pirx:   "@Дмитрий Кузьмин: Nie am twojej, czy mojej prawdy. Prawda jest jedna. A ty jej nie dopuszczasz do siebie. Bo jest dla ciebie bolesna. A to, ze bohaterska armia czerwona została zatrzymana terrorem i bagnetami NKWD, między innymi w Stalingradzie, to też nieprawda?" do artykułu Niespodziewane pytanie.  (02/02/2013)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 59 60
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: pirx
Ranga:
Ost. logowanie: 13/02/2013
Zarejestrowano: 17/06/2009

Statystyki
Punkty: 5.078
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 15.390
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 388
Komentarze: 1302
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska