Login lub e-mail Hasło   

podobny
Wczoraj
podobny:   Głos na artykuł Wcześniaki - małe wielkie szczęście!  (9 godz. temu)
podobny:   Głos na artykuł Wszystkiego niepodległego, Polsko  (13 godz. temu)
podobny:   Głos na artykuł Totalna Opozycja – historia prawdziwa  (13 godz. temu)
podobny:   Głos na artykuł Tajemnica lasu  (13 godz. temu)
podobny:   "@pokrzywiony: Powiedz 'dom'. A teraz powiedz: 'dom jest duży'. W pierwszym wypadku mamy do czynienia z jednym skokiem kwantowym (myśli), w drugim - z trzema. definiując każdy z tych trzech skoków, dokonamy następnych skoków kwantowych w postaci definicji: co to jest 'dom'?, co to jest 'jest'?, co to jest 'duży'?. Zauważ, że takich skoków możemy dokonywać nieskończenie wiele (lub tyle ile jest komb ..." do artykułu My....  (15 godz. temu)
podobny:   Głos na artykuł O kaligrafii - garść przydatnych informacji  (16 godz. temu)
podobny:   Głos na artykuł Dobra mokra karma dla psa - jaką wybrać?  (16 godz. temu)
podobny:   "@podobny: ... gdy opisujemy świat makro, posługujemy sie 'przybliżonymi' pojęciami=słowami, które dla naszych praktycznych potrzeb wystarczają. Gdy zaczynamy analizować i zagłębiać się w świat mikro - zaczyna ważyć każde słowo, bo jest ono w istocie kwantowe (słowa sa rozdzielne). W ten sposób dochodzimy do granicy poznania - zaczyna działać zasada nieoznaczoności. Dalsze zgłębianie mikro materii ..." do artykułu My....  (17 godz. temu)
podobny:   "@pokrzywiony: Niewatpliwie wyobraźnia doprowadziła nas do wielu odkryć. Natomiast czym jest wyobraźnia nadal nie wiemy. Podobnie: kwanty mechaniki kwantowej sprawdzają się w praktyce, ale dlaczego istnieją - nie wiemy. Czegoś zatem brakuje w obrazie rzeczywistości. Jedynym sensownym wytłumaczeniem wydaje sie przyjęcie wpływu sposobu dziłania naszego mózgu na prawa, które odkrywamy - świat zewnętrz ..." do artykułu My....  (17 godz. temu)
podobny:   "@pokrzywiony: Koło jest tworem wyobrażeniowym, podobnie jak średnica. Gdy stwierdzamy, że coś 'jest', posługujemy sie słowami=myślami wyobrażonymi, które nigdy w pełni nie oddają rzeczywistości, a jedynie tą rzeczywistość przybliżają. Weź do ręki dowolny kamień i spóbuj go opisać: żaden zbiór słow, nigdy nie wyczerpie pełnego opisu. Można przyjąć, że zbiór tych słów jest nieskończony! zatem to co ..." do artykułu My....  (18 godz. temu)
podobny:   Głos na artykuł Jak robić zakupy to z rozwagą!  (18 godz. temu)
podobny:   "@szubrawiec: Nie istnieje prawda obiektywna - albo inaczej - JEDYNA. Każdy ma własną prawdę o świecie, nawet zwolennicy jednego wyznania są zróżnicowani sposobem postrzegania prawdy wyznawanej. W odniesieniu do każdego z nas, działa zasada optymalnej - tzn. optymalizujemy swoje poglądy po każdym kolejnym doświadczeniu - umysł ciagle porównuje za i przeciw i w końcu wybiera to, co mu ..." do artykułu My....  (21 godz. temu)
podobny:   Głos na artykuł „Europejskie wartości”  (21 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
podobny:   Głos na artykuł Jasne i Czarne  (dzień temu)
podobny:   "He, he ... mogło tak być - jest wielce prawdopodobne, bo mam wrażenie, że czasami oglądam jakiś dobrze grany kabaret ..." do artykułu Totalna Opozycja – historia prawdziwa.  (dzień temu)
podobny:   "@barkarz: Niedokładność jest miarą duszy a nie dokładność. Każdy pomiar obarczony jest niedokładnością. Nic nie ma wagi 1kg, długości 1m, czy czasu trwania 1s - nawet wzorce przechowywane w Sevre pod Paryżem zmieniają się. Z pewnościa średnowieczna waga musiała być bardzo niedokładna - a o materialności duszy decydują rzędy wielkości nano i piko ... ... bo przecież realne pytanie je ..." do artykułu Mikrorurki.  (dzień temu)
podobny:   Głos na artykuł Anioły  (dzień temu)
podobny:   Głos na artykuł Pasy transportowe - mocowanie ładunków  (dzień temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 36 37
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: podobny
Ranga:
Ost. logowanie: 8 godz. temu
Zarejestrowano: 02/05/2017

Statystyki
Punkty: 4.859
Wyświetlenia artykułów: 3.727
Obserwujący użytkownicy: 3
Odwiedziny profilu: 695
Przeczytane artykuły: 73
Ocenione artykuły: 791
Komentarze: 183
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska