Login lub e-mail Hasło   

pokrzywiony
Wczoraj
pokrzywiony:   "@gnostyk: Słowo 'dokształcanie' obejmuje sobą bardzo szerokie spektrum nie ogranicza się do książek czy też wykładów, obejmuje również osobiste obserwacje, eksperymentowanie i wnioskowanie ... W każdym razie dla mnie jest o wiele atrakcyjniejsze niż słowo 'erystyka', takie bezsensowne kopanie się po kostkach." do artykułu Kiedy losujemy, coś bardzo mało prawdopodobnego staje się z pewnością..  (15 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Gdy brakuje argumentów i autorytetów, wtedy sięga się po erystykę i sarkazmy, a w skrajnych przypadkach po groźby i przemoc." do artykułu Kiedy losujemy, coś bardzo mało prawdopodobnego staje się z pewnością..  (15 godz. temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: 'Przyjdzie nam się na starość dokształcać :))' Nic na siłę można też pić piwo i gadać o głupotach. Ps. Nie mam pojęcia o jakim linku YT gadacie, a dokształcać to i tak się warto bez względu na wiek. https://www.youtube.com/watch?v=CLxFIAS58D0 ... obejrzyj sobie to." do artykułu Kiedy losujemy, coś bardzo mało prawdopodobnego staje się z pewnością..  (16 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Czy Albert Einstein stworzył swoją Teorię względności, a może jednak ją odkrył będąc pod natchnieniem Ducha ? Czy są Teorie których nigdy w 100% nie da się fizycznie potwierdzić, a pomimo to powodują postęp cywilizacji ? Czym jest osobowość ? Czy może istnieć uniwersalna Osobowość Twórcza, gdzieś schowana w podświadomości i działająca na nas ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Osobowo%C5%9B%C4%87" do artykułu Kiedy losujemy, coś bardzo mało prawdopodobnego staje się z pewnością..  (16 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: 'Niezwykle mało prawdopodobne jest istnienie Boga osobowego. Takiego jaki przedstawiony jest w Biblii.' A osobowościowego ?" do artykułu Kiedy losujemy, coś bardzo mało prawdopodobnego staje się z pewnością..  (17 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'nie rób tego, bo znajdą cię martwego ...' Wtedy pójdziesz siedzieć." do artykułu 3 maja - powtórka z rozrywki..  (17 godz. temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł A ja żem jej powiedziała :)  (17 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Podłączę pod prąd, zadzwonię gdzie trzeba i się bydłem zajmą :)" do artykułu 3 maja - powtórka z rozrywki..  (18 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Niech sobie z bydłem stajenny (admin ) radzi, mi jak wlezie na podwórko to oddam do rzeźni, skoro do tej pory nie nauczyło się gdzie jego miejsce. :)" do artykułu 3 maja - powtórka z rozrywki..  (19 godz. temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł 3 maja - powtórka z rozrywki.  (19 godz. temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Jak złodziej zdobywa dane?  (22 godz. temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: Mi akurat nauczyciele nie chcieli uwalać, ot nie bardzo wiedzieli co zemną zrobić. Z wspominanym polonistą w końcu doszliśmy do porozumienia, ja pomagałem mu prowadzić zajęcia z fizyki za co dostałem pełen dostęp do pomocy naukowych jakimi szkoła dysponowała i przestał się na mnie wnerwiać zrozumiał że tak jak jemu przedmioty ścisłe nie leżały tak mi ortografia i język polski ..." do artykułu Ballada o miłości.  (22 godz. temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Matce  (23 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: I co to ma do rzeczy ? Znowu chlejesz do lustra i nikt z tobą gadać nie chce ?" do artykułu Ballada o miłości.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: Właściwie to nie temat na forum publiczne, ok masz racje. Po prostu mnie ten pętak tu rozprasza, zaczepia, a jak potem dostanie manto to potem będzie jęczał jak gówniarz który dostał klapsa. " do artykułu Ballada o miłości.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: 'Specjalnie dla ciebie powinni wprowadzić system, gdzie 7 latki oceniają nauczycieli ' Te wychowany na literaturze Łysiaka, w której klasie podstawówki uczono fizyki ? Ponoć masz maturę, pewnie tatuś ci kupił ?" do artykułu Ballada o miłości.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: Na szczęście mnie też nie, choć akurat ja lubię nowe doświadczenia i rozszerzanie wiedzy bardziej niż piwo i pajacowanie. Niestety podejście do publicznego nauczania się niewiele zmieniło. Napisałeś że Matematyka to coś zawiłego, owszem dla kogoś ze złym przygotowaniem to tak. Masz racie ta rozmowa to nie pod ten artykuł, samo jakoś tak zeszło." do artykułu Ballada o miłości.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: Oby to robienie nie okazało się kolejnym bublem, jak większość dotychczasowych reform, ja w każdym razie straciłem wiarę by polska biurokracja mogła coś sensownego przeprowadzić. Może zaczną walczyć z Teletubisiami albo Bolkiem i Lolkiem, fakt pomysłów to tam nie brakuje." do artykułu Ballada o miłości.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: ' Co tu ma się zawalić Mariusz, szkolić kadry na wyższym poziomie, wprowadzić lub przywrócić dobry program i finisz :) ' Takie proste, tylko dlaczego się tego nie robi, tylko ciągle eksperymentuje na żywym organizmie ?" do artykułu Ballada o miłości.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: Tylko jak w przedmiotach ścisłych, zawali się nauczanie na poziomie podstawowym to potem to jest bardzo ciężko naprawić. Ja jestem spokojny, szkoda mi czasu i życia młodych ludzi, którym się to marnuje, tylko dlatego żeby jakiś nieprzygotowany nauczyciel mógł mieć pensje. Dobrze przygotowany nauczyciel, potrafi dość złożone zagadnienia wyjaśnić w paru zdaniach, a partaczowi co sam kompletnie nie ma pojęcia o tym czego uczy to i lat braknie. " do artykułu Ballada o miłości.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: O czym my właściwie teraz rozmawiamy ? Ja wspominam tylko tyle że nauczyciela po studiach polonistycznych z braków kadrowych wpakowali w 'czarną dziurę', który nie miał pojęcia o prawach fizyki z zakresu szkoły podstawowej, każąc mu nauczać fizyki. Na tym poziomie wiedza o fizyce czarnych dziur nie jest potrzebna ;) Podam inny przykład, na zajęciach technicznych nauczano syna mo ..." do artykułu Ballada o miłości.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: 'No, język fizyki i matematyki to kłopotliwa sprawa :)' Może nie tyle co kłopotliwa, co zaniedbana powszechnie odfajkowywana a nie prawidłowo nauczana. Myślę że ludzie nie wkładają serca w to co robią, a tak się dzieje jak robią coś z przymusu z nienawiścią. Mnie w podstawówce fizyki uczył polonista co nie miał o niej pojęcia, właściwie wyszło na to że to ja musiałem ..." do artykułu Ballada o miłości.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: Dla mnie Poezja to 'język' którym opisuje się ludzkie uczucia, emocje, stan ducha ..., podobnie jak matematyka którą opisuje się pewne współzależności w oparciu o które można wyliczać efekty pewnych działań unikając zbytecznego eksperymentowania. Choć to tylko taki mój pogląd :) Matematycy umierają, a matematyka trwa dalej podobnie jest z Poetami. Jedno i drugie będzie trwało dopóki ludz ..." do artykułu Ballada o miłości.  (2 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 92 93
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: pokrzywiony
Ranga:
Ost. logowanie: 15 godz. temu
Zarejestrowano: 04/09/2017

Statystyki
Punkty: 6.873
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 2.054
Przeczytane artykuły: 408
Ocenione artykuły: 538
Komentarze: 2367
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska