Login lub e-mail Hasło   

pokrzywiony
Dzisiaj
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Muszę teraz wyjechać, jak wrócę to pogadamy :) 'Schematu Bolera' ... cofając się w czasie, na 10'ciu uczni 9 w celu uniknięcia klasówki kłamie że ich głowa boli, 10'ty mówi prawdę ale diagnoza brzmi 'symulant', po czasie ten umiera ( czy to przypadek ? ) ..., do tego schematu można wskazywać niezaliczalną ilość przykładów, wskazujących na problematykę inercji. Pozdrawiam Pogodnie Miłego Dnia" do artykułu O czym opowiada Bolero Ravela?.  (13 godz. temu)
pokrzywiony:   "'Tak jak przysłowiowy motyl w teorii chaosu, który poruszając skrzydełkami w Chinach, wywołuje huragan w Ameryce' ... teraz już wiem dlaczego Chiny się tak wini za nieszczęścia w Ameryce ? :))))))) Zabawa wyobraźnią, to potężne narzędzie zwłaszcza przed snem ..., wdzięczność za Życie pomost łączący nas z Bogiem ;) Pozdrawiam :)" do artykułu Cyganka o wdzięczności prawdę ci powie....  (14 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Henear: Kiedyś chciałem się pozbyć uczuć, były mi ciężarem ..., ale tego nie zrobiłem, bo to jak pozbawić się słuchu, wzroku, zapachu, itp ..." do artykułu Rajska EIOBA !.  (14 godz. temu)
pokrzywiony:   Rekomendacja artykułu Cyganka o wdzięczności prawdę ci powie...  (15 godz. temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Cyganka o wdzięczności prawdę ci powie...  (15 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Marcin Sznajder: Namaluj i tak każdy zobaczy coś innego ;) Pozdrawiam Pogodnie" do artykułu Cyganka prawdę ci powie?.  (15 godz. temu)
pokrzywiony:   "@pokrzywiony: https://www.youtube.com/watch?v=dZDiaRZy0Ak https://www.youtube.com/watch?v=MQbInyX3vm8 Można sobie wyobrazić rozkręcające się koło zamachowe, albo powstający tornado ... Miłego Dnia ;)" do artykułu O czym opowiada Bolero Ravela?.  (15 godz. temu)
Wczoraj
pokrzywiony:   "Fajny rysunek :)" do artykułu Oj ludzie – jest coraz gorzej...  .  (dzień temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Oj ludzie – jest coraz gorzej...    (dzień temu)
pokrzywiony:   Rekomendacja artykułu ... Istota ...  (dzień temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł ... Istota ...  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Noemi*: ... :)" do artykułu O czym opowiada Bolero Ravela?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   Rekomendacja artykułu O czym opowiada Bolero Ravela?  (dzień temu)
pokrzywiony:   "Widzę że mi parę fajnych artykułów umknęło, idzie zima to będę miał co nadrabiać :) Subtelny czynnik znajdujący się w strefie szumów, powodujący pomijalną asymetrię porządkującą skale makro ..., ciekawe podejście ;)" do artykułu O czym opowiada Bolero Ravela?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł O czym opowiada Bolero Ravela?  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Co byś powiedział na to, by sobie o teoriach pogadać podczas długich zimowych wieczorów, powinno być więcej czasu i swobody w zajęciach ? ..." do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Henear: :))))) ... właściwie masz szanse sobie życie ułożyć gdzie tylko byś chciał ;) No ale jak Cię wkurzyła, to teraz niech cierpi ;)" do artykułu Rajska EIOBA !.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Henear: Nie Dziwię się, dalej lubisz mroczne moczydła ? Czy jesteś skazany na Polskę ?" do artykułu Rajska EIOBA !.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@,: Miłego Dnia, Dzięki ;) Ps.'i intelektualne wyżyny w komentarzach osiągną Apogeum .' ... nie ma się co przejmować, Marcin komentarze zaraz otrząśnie i Cyganeczka będzie znów czysta ;)" do artykułu Cyganka prawdę ci powie?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@,: https://www.youtube.com/watch?v=QzNTc7zlKPI" do artykułu Cyganka prawdę ci powie?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Henear: https://www.youtube.com/watch?v=v2WR8UQBRJE ... to chyba to samo ?" do artykułu Rajska EIOBA !.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@,: 'Po co mam się ujawniać? Cyganka mu prawdę powie :-) ' ... racja :) I tak się Cieszę że dajesz tu, Oznaki Życia ;)" do artykułu Cyganka prawdę ci powie?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Nie przeczę Dyl ma osobowość, ale w jakim kierunku ona prowadzi ?" do artykułu Rajska EIOBA !.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Ale do obejrzenia siebie od środka też potrzebujemy Światła najlepiej Białego, a nie tylko jedną z wybranych barw tęczy ;), bez względu w którą stronę się patrzy to by coś zobaczyć potrzebne jest Światło :) Patrząc do swego wnętrz potrzebujemy Światła Duchowego im czystsze bez zaciemnień i roztrzepień tym więcej widzimy ..., potrafisz patrzeć na siebie obiektywnie ?" do artykułu Rajska EIOBA !.  (dzień temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 23 24
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: pokrzywiony
Ranga:
Ost. logowanie: 13 godz. temu
Zarejestrowano: 04/09/2017

Statystyki
Punkty: 1.074
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 201
Przeczytane artykuły: 743
Ocenione artykuły: 89
Komentarze: 506
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska