Login lub e-mail Hasło   

Pepe33
Wcześniejsze wpisy
Pepe33:   "@szyderca: Mr.Szyderca, to nie było wspomnienie, tylko dla zabawy Pan Maciej zacytował kawał (pamiętam go z dzieciństwa, wśród wielu innych jakie opowiada się na osiedlowych podwórkach.. :]) Tak to jest jak się czyta 'po łepkach', proponuję się wgłębić w artykuł. Jeśli brak Panu czasu to podpowiem - znaczy to tyle, że nie chodzi tu o Górala, ale o mit 'pieniądze w USA leżą na chodniku i wystarczy schylić się i zebrać'. " do artykułu Byłem w raju.  (05/08/2013)
Pepe33:   "@skrzydlate: Dokładnie. 'Człowiek musi jeść mięso' to czyste teoretyzowanie, powiedziałbym zmechanizowanie człowieka /'jak nie nalejesz do baku to nie pojedziesz' - ok, tyko czy człowiek działa tak samo?/. Nie, droga Amaru - nie wystarczy zjeść, trzeba strawić i przyswoić, a co z tym mięsem się jeszcze wtłacza w bebechy to już nie wspomnę. Przykładowo - jak na ironię losu tam gdzie piją dużo mleka ..." do artykułu Bezkrwawa uczta.  (05/08/2013)
Pepe33:   "'Moim marzeniem jest wydać książkę z reportażami o ludziach, którzy przeszli przez piekło życia, a pomimo tego zachowali człowieczeństwo.' Świetny temat, chciałbym taką książkę kiedyś przeczytać.. :)" do artykułu Pasja pisania.  (05/08/2013)
Pepe33:   "Hmmm.. 'Potrafił namówić każdego do wszystkiego.' Czy to rzeczywiście takie cenne jest? Czy nie każdy ma prawo kierować się własnym sercem jak sam Jobs głosił? A kto nie jest odporny na pole zakrzywiania niech ginie?? Jobsa cenię i również mnie poruszył, ale uważam, że lekko przesadzał ze swym uporem i chęcią by wszyscy wierzyli jak im Jobs wmówi. " do artykułu Steve Jobs - biografia która nie pozwala pozostać obojętnym..  (05/08/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pp2005
Ranga:
Ost. logowanie: 05/08/2013
Zarejestrowano: 17/12/2012

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 954
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska