Login lub e-mail Hasło   

prawda
Wcześniejsze wpisy
faith:   "Witaj Drogi, widzialem swój profil na tym wolnym miejscu i chcial sie przywitac, ale didn `t laczyc, wiec decyduja sie na e-maila (faithdavid @ barid.com) .I chca byc twoim przyjacielem, jesli don`t odpowiedz umyslu, wiec mozna wprowadzic siebie odpowiednio ok? Dzieki! Ragards. Hello Dear, i saw your profile on this free site and wanted to say Hi but it didn`t connect so i decide to email you (faithdavid @barid.com).I want to be your friend if..." do profilu prawda.  (29/11/2016)
prawda:   "Januszu, bardzo ciekawie napisałeś ten artykuł! Gratuluję wiedzy o roślinach pobierających azot atmosferyczny! ZERO WIEDZY JANUSZU. Po tak kardynalnym błędzie nie chce mi się nawet dyskutować o dalszej części tego artykułu..." do artykułu Jak groźny wpływ na nasze zdrowie mogą mieć nawozy sztuczne.  (14/03/2009)
prawda:   "Co masz na myśli? Bo w cząsteczce testosteronu nie ma ani jednego atomu magnezu. Ewentualnie magnez może być kofaktorem enzymów przekształcających cholesterol do testosteronu - czynnikiem bez którego enzym nie będzie działał. Jakby nie patrzeć nie możesz nazywać magnezu głównym budulcem tego hormonu :)" do artykułu Magnez - dlaczego jest tak ważny dla naszego organizmu?.  (06/03/2009)
prawda:   "Autor dodał magiczne 'i', jednak odsyłam do znalezienie przez Google starej wersji artu... Zdrówka..." do artykułu Magnez - dlaczego jest tak ważny dla naszego organizmu?.  (17/02/2009)
prawda:   "Cytat: 'Doskonale magnez wchłania się do organizmu w postaci cytrynianu (askorbinianu) w połączeniu w odpowiedniej proporcji z węglanem wapnia.' Nie jest? :) Gratuluję postawienia 'i' w nawiasie pod wpływem mojego komentarza. Zresztą treść archiwalną każdy znajdzie w archiwach Google... http://tnij.org/cw5w pierwszy link (klikasz 'kopia strony')" do artykułu Kuchenki mikrofalowe - PRECZ Z NASZYCH KUCHNI! (jednak nie tylko o tym art...).  (17/02/2009)
prawda:   "Januszu, odnośnie raka, wątpię, że wiesz jakie sa mechanizmy powstawania nowotworu. I nie pytam o wyjaśnienie, jesz gotowane białko, w żołądku powstanie komórka raka, przejdzie przez organizm zakażając go chorobą. Najprostsze molekularne podstawy. Znasz? Wiesz co to punkty kontrolne cyklu komórkowego? Nie, zajrzyj choćby do 'Podstawy biologii komórki' pana Albertsa, jego podręczniki są polecane na ..." do artykułu Kuchenki mikrofalowe - PRECZ Z NASZYCH KUCHNI! (jednak nie tylko o tym art...).  (17/02/2009)
prawda:   "Komentarz będzie krótki: napisanie, że cytrynian jest TYM SAMYM co askorbinian (CYT. 'w postaci cytrynianu (askorbinianu)') jest taką herezją i oznaką kompletnej nieznajomości tematu, że komentarz w tym momencie się kończy, a komentujący idzie poturlać się ze śmiechu. Precz z naukową ignorancją!" do artykułu Magnez - dlaczego jest tak ważny dla naszego organizmu?.  (16/02/2009)
prawda:   "Januszu, nie mając żadnych argumentów na poparcie swoich teorii sięgasz po ciężkie i niebezpieczne instrumenty - atakujesz mnie, bo nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytania dotyczące twoich wymysłów, nie możesz zaprzeczyć moim wypowiedziom, ponieważ brak Ci prawidłowej argumentacji. Ja Cię pytam o membrany wodne, o to jakie izomery l-proliny powstają w mikrofalówce, a Ty doszukuj ..." do artykułu Kuchenki mikrofalowe - PRECZ Z NASZYCH KUCHNI! (jednak nie tylko o tym art...).  (16/02/2009)
prawda:   "Ta wypowiedzią poszerzyłeś moje jakże skromne horyzonty. Dziękuję! Nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie Januszu. Czyżby ciężko było Ci się przyznać do pisania wyssanych z palca bzdur?" do artykułu Kuchenki mikrofalowe - PRECZ Z NASZYCH KUCHNI! (jednak nie tylko o tym art...).  (16/02/2009)
prawda:   "Januszu, moje oskarżenie Cię o nieufność do nauki wynika z komentarzy, które zostawiasz pod swoimi artykułami. Jeśli ktoś zarzucił Ci niewiedzę, Ty zwykłeś mawiać, że nauka nie jest w stanie danej sprawy wyjaśnić... Poszperam, znajdę linka, podrzucę, żeby nie było. Katalaza owszem chroni przed nadtlenkiem wodoru, ale nie chroni, a powoduje powstanie wolnych rodników hydroksylowyc ..." do artykułu Enzymy - klucze naszego życia.  (16/02/2009)
prawda:   "Po raz kolejny Januszu prezentujesz patologiczny brak podstawowej wiedzy, kontynuuję tu misję, którą zapoczątkowałem w artykule o enzymach: http://www.eioba.pl/a86758/enzymy_klucze_naszego_zycia Co do tego artu: 1) Plemniki wymagają kilkuset podziałów aby powstać? Szkoda, że nie kilku tysięcy, wtedy mielibyśmy świetną metodę antykoncepcji, 2 miesiące bez plemników jak ..." do artykułu Kuchenki mikrofalowe - PRECZ Z NASZYCH KUCHNI! (jednak nie tylko o tym art...).  (16/02/2009)
prawda:   "PS. O wielu bzdurach z Twojego artykułu nie napisałem, ale przynajmniej jeszcze o jednej wspomnę. Oto Januszu znalazłeś cudowny związek między aktywnością hydrolaz (ogromna grupa enzymów) a niskim pH. Rzuciłeś nowe światło na biochemię! Hydrolazy to cała grupa enzymów, dopiero poszczególnym enzymom można przypisywać działanie w określonym pH - niekoniecznie tylko kwaśnym... I to 'samotrawienie'..." do artykułu Enzymy - klucze naszego życia.  (16/02/2009)
prawda:   Rekomendacja artykułu Pseudonauka  (16/02/2009)
prawda:   "Dobry artykuł, szkoda, że wielu użytkowników tego serwisu nie bierze go sobie do serca... Mnie do założenia konta skłoniły artykuły pewnego pseudonaukowca, wypisującego steki bzdur i to, że ludzie nie mając żadnej wiedzy z danej dziedziny, poddani umiejętnej manipulacji dają sobie wcisnąć każdy kit. WALCZMY Z TYM!" do artykułu Pseudonauka.  (16/02/2009)
prawda:   "Januszu, czytałem wiele Twoich artykułów. Nie masz PODSTAWOWEJ wiedzy, jak widzę po komentarzach, jesteś świetnym akwizytorem - wciskasz ludziom kit, a oni Ci wierzą. W każdym artykule stosujesz wiele naukowo brzmiących słów, których zapewne nie rozumiesz, oprócz tego wywołujesz w ludziach strach przed nieznanym - takie 2 proste sztuczki, a pozwoliły Ci odnieść 'sukces' (bynajmniej nie naukowy...) ..." do artykułu Enzymy - klucze naszego życia.  (16/02/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: prawda
Ranga:
Ost. logowanie: 14/03/2009
Zarejestrowano: 16/02/2009

Statystyki
Punkty: 74
Odwiedziny profilu: 2.439
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 15
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska