Login lub e-mail Hasło   

Predi
Wcześniejsze wpisy
Predi:   "Jak można zaufać artykułowi, który w pierwszym już akapicie zawiera absurdalnie nieprawdziwą informację? 'Nie da się ukryć, że nadmierne spożywanie 'kwasa' prowadzi do znacznych zmian neuronalnych w mózgu, doprowadzając do schizofremii, paranoi, choroby psychicznej i stopniowej degradacji narządów fizjologicznych.' Hehe! LSD to jedna z najlepiej poznanych i przebadany ..." do artykułu THC: trans-neurologiczna psychoterapia EGO.  (13/03/2017)
Predi:   "@Adam Szczepański: Ja gdzie indziej widziałem wnioski, a gdzie indziej argument. Dla mnie wnioskiem było to, że dieta Ksiąg Mojżeszowych nie odnosi się do nas. Argumentem było to, że Prawo zostało dane tylko Izraelowi. I to już nie wymagało uzasadnienia, bo jest oczywiste. Mógłbym zarzucić Cię wersetami, ale nie wierzę, że Cię przekonam. Jeżeli jednak k ..." do artykułu Dieta biblijna.  (03/03/2014)
Predi:   "@Adam Szczepański: I dzięki za nieminusowanie mnie, choć z reguły dużą ilość minusów uważam za coś pozytywnego, a sam nikogo nie plusuję ani nie minusuję :-)" do artykułu Dieta biblijna.  (27/02/2014)
Predi:   "@Adam Szczepański: Komentarza tego nie kierowałem do Ciebie, tylko do czytelników, którym uwierzenie w to, co piszesz, może zaszkodzić. Napisałeś, że nie użyłem rozsądnego argumentu. Dla mnie argument, iż Prawo został nadane wyłącznie Izraelowi, jest argumentem nad wyraz rozsądnym, i wystarczającym do przekreślenia tak z jednej trzeciej tego, co w swoich artykułach piszesz. ..." do artykułu Dieta biblijna.  (27/02/2014)
Predi:   "Autor artykułu nie ma pojęcia o Biblii, wkłada tylko w nią swoją ideologię. Odnoszenie Zakonu Mojżesza dla ludzi dziś żyjących jest nieporozumieniem, Zakon był tylko dla Izraela, i tylko do czasu przyjścia Chrystusa. Zakaz łączenia mleka i mięsa oparte na zakazie pogańskiego, rytualnego gotowania koźlęcia w mleku matki? LOL! A, i jeśli Biblia ma same złe rzeczy do powiedzenia na temat wina, jakim ..." do artykułu Dieta biblijna.  (25/02/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: predi
Ranga:
Ost. logowanie: 13/03/2017
Zarejestrowano: 25/02/2014

Statystyki
Punkty: 812
Wyświetlenia artykułów: 810
Odwiedziny profilu: 841
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska