Login lub e-mail Hasło   

Psst


Idą zmiany. Idzie https://youtu.be/ZFunhnrCOCIWcześniejsze wpisy
Psst:   "Kościół mówi o grzechu ale nic nie mówi o ludzkiej niewinności, która przecież jest naturalnym darem. Wpuszcza w maliny i tak zostawia." do artykułu Kościół Katolicki do siebie niepodobny.  (16/07/2015)
Psst:   "Nie, bo tak, bo mam prawo, bo już, bo teraz, bo w tej chwili." do profilu modeoff.  (29/08/2012)
Psst:   "Cześć. Napisałeś pod artykułem 'Jałowy świat rozumu' i tak trafiłem na twój artkuł. Posłuchaj Modeoff. Spróbuj się postawić. Masz na tyle siły, by to zrobić. Oprzyj się temu, co cię ściąga. Zwyczajnie powiedz nie." do profilu modeoff.  (29/08/2012)
Psst:   "Poglądy są jak ubrania a te się rozpadają, przesłaniają, zawadzają, nudzą i są rzeczą gustu :) Jednym słowem są do du.., ale są i można się z tym świetnie bawić :)" do artykułu Jałowy świat rozumu..  (28/08/2012)
Psst:   "Twoja droga Gnostyku i nic mi do tego. Doszedłem kiedyś do przypadku w którym stanąłem w miejscu. Zdałem sobie sprawę z tego, że pozbawiono mnie czegoś w przeszłości i przez to za nic nie mogłem mieć tego w teraźniejszości. A jednak powiedziałem nie. Mam to i już. Dlaczego? Bo tak, bo mam. Kompletnie wyrwało mnie to z ciągu myślowo-uczuciowego i już się tym nie zajmuję. Teraz na wydarzenia ..." do artykułu Jałowy świat rozumu..  (28/08/2012)
Psst:   "Tak, dlatego należy się od nich odciąć i nie utożsamiać się z nimi za mocno. Jest taka grupa pasożytów, które są w stanie zawładnąć umysłem ofiary. Zainfekowana gąsienica wdrapuje się na sam czubek krzaka po to, by zostać zauważoną przez drapieżnika. Tak działa pasożyt. Dzięki temu zmienia żywiciela na ptaka. Człowiek zainfekowany nadmierną ilością pasożytów ma silne zapotrzebowanie na cu ..." do artykułu Jałowy świat rozumu..  (28/08/2012)
Psst:   "Kierowałbym się własnym dobrem. Jeśli, by mnie to w jakiś sposób ograniczało odciąłbym się od tego. Dostrzegam w tym sens, jednak łatwo zrozumieć to niewłaściwie i ograniczyć własne ja do tego, co myśli umysł i czuje serce. Pozdrawiam. P.S. Coś, co odczuwam niekoniecznie może być moim własnym stanem emocjonalnym. Często zdarza się tak, że to ktoś inny narzuca nam własny stan emocjonalny. ..." do artykułu Jałowy świat rozumu..  (27/08/2012)
Psst:   "Przeszłość gdyby miała się wydarzyć jeszcze raz, byłaby dokładnie taka sama. Jednak nie ogranicza nas w żaden sposób w teraźniejszości, gdyż nie jesteśmy tym, co myśli nasz umysł ani też tym, co czuje nasze serce. To trójwymiarowa forma próbuje ograniczyć coś, co jest nieograniczone, by podtrzymać samą siebie." do artykułu Jałowy świat rozumu..  (27/08/2012)
Psst:   "Jak najbardziej. Zmienna, jak pogoda. Nieustannie ewoluująca, jak przyroda. Za dzieciaka za prawdę uważałem co innego niż teraz, co nie znaczy, że nie było to prawdą. Było. Podejmując się prowadzenia kogoś można mu podać jedynie zrozumienie i akceptację, Reszta go spowolni. Umysł nie chce spokoju. On chce wiecznie myśleć, gdyż do tego został stworzony. Dlatego tak hałasuje. Jeśli nie umiemy nad tym zapanować to znaczy, że pies nas wyprowadza na spacer, a nie my psa." do artykułu Jałowy świat rozumu..  (27/08/2012)
Psst:   "I tak i nie. Zależy od założeń. Człowiek nie jest tym, co myśli umysł i nie jest tym, co czuje serce. To tylko wyniki doświadczeń. Człowiek nie jest nawet umysłem i sercem, gdyż nie jest narzędziem pomiarowym. Idąc na spacer z psem nie można dawać się wyprowadzać psu. Jest to niewłaściwy porządek miłości. Wszystko musi znać swoje miejsce. Z resztą antropocentrycznego punktu widzenia się zgadzam. Szacunek to piękne słowo." do artykułu Jałowy świat rozumu..  (27/08/2012)
Psst:   "Jałowy świat rozumu przestanie istnieć dla obserwatora, gdy obserwator zrówna się z obiektem obserwacji poprzez szacunek. To sprawi, że zniknie to, co przesłania mu widok i odsłoni mu się nowy obszar doświadczeń. Skoro wszystko dzieje się dla naszego dobra, dlaczego nie patrzeć na to z właśnie tej perspektywy? Czy nie ona jest tą właściwą-prawdziwą?" do artykułu Jałowy świat rozumu..  (27/08/2012)
Psst:   "Człowiek nie jest tym, co produkują umysł i serce." do artykułu Myśleć sercem.  (27/08/2012)
Psst:   "Witajcie. Czasami coś mnie tutaj przyciągnie choćby na minutę mądrości. Myślałem, że jak duch przejdę niezauważony, a tu nic z tego :) A jednak miłość ma swój porządek." do artykułu Oto ...minuta Mądrości.  (31/07/2012)
Psst:   "O Miłości. Kochasz wodę? - Tak, kocham. Gasi moje pragnienie. Kochasz pragnienie? - Nie. Nie kocham. Zatem nie kochasz wody a zaledwie jej potrzebujesz. Kochasz wolność? - Kocham. Jest dla mnie wszystkim. Kochasz zniewolenie? - Nie kocham. Zatem nie kochasz wolności a jedynie jej potrzebujesz, bo nie możesz zaak ..." do artykułu Oto ...minuta Mądrości.  (30/07/2012)
Psst:   "A placebo? Istnieje czy nie? :)" do artykułu Skąd się bierze wiara II ?.  (31/05/2012)
Psst:   "Jeszcze tyle do nauczenia się przede mną, uff.. :))" do artykułu Skąd się bierze wiara II ?.  (29/05/2012)
Psst:   "Odpisałem Ci Alicjo :)" do profilu Alicja Minicka.  (29/05/2012)
Psst:   "Znawcą nie jestem, ale pocieszam się tym, że pod tym względem jesteśmy tacy sami, bo nikt nie zna istoty i natury rzeczy. Jedyne co może zrobić, to jej doświadczyć. A gdyby ją znał, miałby tą wiedzę i nie musiałby tego robić. Zanudziłby się :P Jakaś ta prawda zmienna w czasie jest. Kiedyś, jako prawdę uznawano, że ziemia jest płaska. I w porządku. Nie mam nic przeciwko zmianie poglą ..." do artykułu Skąd się bierze wiara II ?.  (29/05/2012)
Psst:   "Hahaha :)) Piękna historia :)) Dziękuję, że się nią z nami podzieliłeś. Była zima chłopie! :)" do artykułu O czym rozmawiać na randce z mężczyzną?.  (28/05/2012)
Psst:   "Prawda jest dla mnie, jak najbardziej subiektywną rzeczą i dotyczy tylko chwili tak krótkiej, jak myśl. Myśl po myśli i ciekawe co nowego wymyśli :) " do artykułu Skąd się bierze wiara II ?.  (28/05/2012)
Psst:   "Trzech specjalistów: naukowiec, filozof i Kowalski debatuje nad nieznanym obiektem. Który z nich mówi prawdę? :P" do artykułu Skąd się bierze wiara II ?.  (27/05/2012)
Psst:   "'A tym czasem tak przyjemnie jest dawać radość komuś bliskiemu.' Najpierw trzeba mieć, żeby dać. A jak już się ma to trzeba by się zastanowić czy ta druga osoba chce dostać. Może nie chcieć, bo może uważać, że na to nie zasługuje. Czytaj: zaniżone poczucie wartości. Są tacy, co uciekają od nadmiaru miłości. Mówią wtedy, że ich mdli. Człowiek nie lubi widzieć swoich braków w lustrze drugiego ..." do artykułu Małolata o związku..  (23/05/2012)
The Meaning:   "Miło się robi z Tobą :interesy':P" do profilu Psst.  (20/05/2012)
Psst:   "Tak myślałem. Nic, tylko interesy ;) Gmail? :)" do profilu The Meaning.  (20/05/2012)
The Meaning:   "Potrzeba..." do profilu Psst.  (20/05/2012)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 24 25
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: misiekagh
Ranga:
Ost. logowanie: 28/05/2019
Zarejestrowano: 22/12/2008

Statystyki
Punkty: 2.041
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 9.936
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 131
Komentarze: 496
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska