Login lub e-mail Hasło   

PTU

W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. - Paulo CoelhoWcześniejsze wpisy
PTU:   "Tylko pozazdrościć wspaniałych wspomnień." do artykułu Chyżka i Duch Gór.  (24/01/2015)
PTU:   "@Andrzej Siciński: Wiem :), moja wypowiedź jest bardziej skierowana do osób wiecznie narzekających i krytykujących każdy pojawiający się film, niepotrafiących postawić sobie prostego pytania przed filmem idę dla rozrywki, czy nastawiam się od razu na Nie. Niestety takich frustratów jest coraz więcej, co widać na jednym z popularnych serwisów dotyczących filmów. " do artykułu Wyjście... do czy z kina?.  (23/01/2015)
PTU:   "Proszę powiedzcie mi tylko jedno, czemu Państwo non stop ma dotować jak nie górników to nauczycieli, to pielęgniarki i lekarzy. Ja się pytam, a co mają powiedzieć Ci wszyscy ludzie pracujących w prywatnych przedsiębiorstwach, nie mający możliwości założenia związków zawodowych, a każde postawienie palca nie w tą stronę skutkuje zwolnieniem. Oczywiście powinni zrestukturyzować kopal ..." do artykułu Potrzebna rewolucja??.  (23/01/2015)
PTU:   "Byłem na filmie. Wydaje mi się, że kwestia tego czy film się będzie podobać czy nie leży po innej stronie. Jeśli idziemy do kina z nastawieniem na rozrywkę w postaci dobrych efektów wizualnych, kostiumowych itd to się na filmie nie zawiedziemy. Natomiast jeśli ktoś idzie z nastawieniem odświeżenia sobie Biblii no to niestety może się rozczarować. Osobiście podszedłem do tego filmu jak do dobrej rozrywki audio-wizualnej i mi akurat tyle wystarczy." do artykułu Wyjście... do czy z kina?.  (23/01/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ptu
Ranga:
Ost. logowanie: 24/01/2015
Zarejestrowano: 23/01/2015

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 737
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska