Login lub e-mail Hasło   

pvc

Konto zostało zablokowane na stałe
Powód: Złamanie regulaminu serwisuWcześniejsze wpisy
pvc:   "Różnicę pomiędzy snem a rzeczywistością bardzo łatwo wyczuć(chyba, że się ma 3 promile we krwi ;). A test rzeczywistości polega tylko na tym, żeby wyrobić sobie nawyk przypominania sobie o tym we śnie. Jeśli we śnie się tylko pomyśli o tym to zaraz się załącza LD. Pokręcony zegarek lub zmieniający się co chwila tekst na kartce może jedynie pomóc w NIE zapomnieniu że się śni już podczas świadomego snu(często mi się to zdarza). To nic nie kosztuje. Sama spróbuj to się przekonasz." do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (22/02/2008)
pvc:   Głos na artykuł Absurdalne patenty i wynalazki z USA. Część 1.  (21/02/2008)
pvc:   Odpowiedź w wątku Wasze pomysły na zmiany (Społeczność) "Co tu dużo pisać... Popieram. Aha, przydała by się obsługa uśmieszków(takich jak w gg) w komentarzach. Wtedy łatwiej wyrazić intencje z jakimi pisze się komentarz."  (18/02/2008)
pvc:   "Próbowałem kiedyś podobnej metody. Na ręce pisało się 'To nie jest sen'. Na początku(około 2 tygodni) działało ale potem się do tego przyzwyczaiłem na tyle, że także we śnie potrafiłem odczytać ten napis." do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (11/02/2008)
pvc:   "Jeżeli tylko się nie przebudziłeś to to był świadomy sen(łatwo wyczuć moment przebudzenia - czuje się wtedy jakby zmianę temperatury[przynajmniej coś w tym stylu]). Co prawda z tego co piszesz wynika, że byłeś na granicy przebudzenia się i wtedy sen staje się mało wyrazisty. 'Głęboki' świadomy sen na pozór jest identyczny jak każdy inny tylko, że podczas LD 'jesteś bogiem' w swoim śnie - fajne uczucie gdy masz np. władzę nad piorunami." do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (11/02/2008)
pvc:   "Rzeczywiście jest subiektywny. Demokracja sama w sobie jest dość dobrym 'wynalazkiem' tylko jak jest każdy widzi. Widząc to co dzieje się w polityce(zupełenie przypadkowo i na wyrywki bo polityką się zupełnie nie interesuję) coraz bardziej przekonuje się do tego co w tym artykule autor napisał. P.S. Gdzieś już widziałem ten owocek z Twojego awatara ;)" do artykułu Dlaczego Nie Warto Interesować Się Polityką?.  (11/02/2008)
pvc:   "Niech pan napisze 140 um2 i juz bedzie lepiej." do artykułu Krew - nośnik informacji ektromagnetycznej.  (10/02/2008)
pvc:   Głos na artykuł Po Co Ci Telewizor? (Cichy Zabójca)  (10/02/2008)
pvc:   Głos na artykuł Dlaczego Nie Warto Interesować Się Polityką?  (10/02/2008)
pvc:   Głos na artykuł Człowiek bez mózgu żyje we Francji  (06/01/2008)
pvc:   "Może jakiś znajomy w jakichś zakładach chemicznych mógłby pomóc(zakłady sodowe, cementownia, koksownia itp.) jeśli chodzi o zdobycie karbidu." do artykułu Pirotechnika amatorska.  (06/01/2008)
pvc:   Odpowiedź w wątku babygirl na komórce (Społeczność) "@Prema Dharmin Mógłbyś bliżej wyjaśnić o co chodzi z tymi IP od 1.1.1.1 do 1.1.1.5 bo bardzo często mi się zdarza, że niektóre strony ładują obrazki z tych serwerów(strasznie wtedy mi net zamula;raz ładują normalnie a raz przez te IP). Próbowałem coś z tego serwera wygrzebać ale jedyne co mi się udało to obrazki."  (15/12/2007)
pvc:   "Ciekawe, nie próbowałem. Można zobaczyć co się stanie. Ale czy jeśli zapamiętamy ten napis na naszym nadgarstku to czy może się zdarzyć, że we śnie też tam będzie?" do artykułu Wszystko czego nie wiesz o snach.  (14/12/2007)
pvc:   "Ja mam taką metodę na LD, że próbuję przeczytać jakiś tekst i jeśli to co przeczytam za pierwszym razem nie zgadza się z tym co przeczytam za drugim razem to znaczy, że snię. Tak samo można zrobić z zegarem(najlepiej cyfrowym). Gdy spojrzymy na zegar raz to zapamiętujemy godzinę po chwili spoglądamy na zegar drugi raz. Jeśli się okaże, że godzina zupełnie się nie zgadza to znaczy, że snimy. Właśnie w taki sposób można spowodować LD." do artykułu Wszystko czego nie wiesz o snach.  (14/12/2007)
pvc:   "Podsunąłeś mi świetny pomysł. Patrząc na shoty z filmu pomyślałem, że ciekawie byłoby robić filmy animowane z LD. Przy okazji poćwiczyłbym pamięć snów(troche z tym u mnie słabo) i grafikę 3D. Teraz muszę tylko muszę znaleźć jakiś sposób na zdobycie troszku wolnego czasu ;). Dzięki." do artykułu Wszystko czego nie wiesz o snach.  (13/12/2007)
pvc:   "Bez tych równań ciężko by było wynaleźć mocniejsze ładunki chiciażby TNT czy C4. Opisane tutaj materiały są wyjątkowo proste i nie wymagają większej znajomości chemii ale co jeśli ktoś chce np. zrobić coś 'troszkę' mocniejszego. Bez takich równań sobie raczej nie da rady a nawet może sobie krzywdę zrobić." do artykułu Mieszaniny pirotechniczne.  (13/12/2007)
pvc:   Głos na artykuł Wszystko czego nie wiesz o snach  (13/12/2007)
pvc:   "Ostatni punkt zaciekawił mnie najbardziej. LD - fajna sprawa ;). Mnie często zdarzało się, że nie mogłem zapalić światła(z gaszeniem jakoś nie mam trudności). Jeśli chodzi o szybkie bieganie to nie mam najmniejszego problemu. Natomiast z lataniem bywa różnie. Jakoś trudno jest oderwać się na większe wysokości(być może dlatego, że w normalnym życiu rzadko zdarza mi się widywać świat ..." do artykułu Wszystko czego nie wiesz o snach.  (13/12/2007)
pvc:   Głos na artykuł Kilka słów o nieśmiałości  (13/12/2007)
pvc:   Głos na artykuł Pirotechnika amatorska  (13/12/2007)
pvc:   Głos na artykuł Osiągnięcia w grawitacji  (12/12/2007)
pvc:   Odpowiedź w wątku Spamerzy nie mają umiaru (Społeczność) "SPAM jako reklama, ogłoszenie itd. to może sobie być ale wyłudzanie informacji trzeba tępić. Gdyby np. jakiś dzieciak podał takiemu numery lub jakieś inne dane to mogłoby być nieciekawie. Może to walka z wiatrakami ale zawsze coś."  (11/12/2007)
pvc:   Odpowiedź w wątku Forum (Społeczność) "Z tym edytorem artykułów to jest lekka kicha. Bardzo często zdarza się, że kursor, nie wiadomo kiedy, wyskoczy w zupełnie inne miejsce tekstu. I jest też mały problem ze stylem 'kod'. Chodzi o to, że z rozpędu pisałem kod nie zmieniając stylu. Gdy już go napisałem zaznaczyłem cały kod i oznaczyłem go jako 'kod'. Okazało się, że każda linia kodu została potraktowana jak oddzielny kod(każda w oddzielnym polu edydyjnym)."  (09/12/2007)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pvc
Ranga:
Ost. logowanie: 03/03/2008
Zarejestrowano: 24/11/2007

Statystyki
Punkty: 479
Odwiedziny profilu: 2.377
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 13
Komentarze: 12
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska