Login lub e-mail Hasło   

px2195
Dzisiaj
px2195:   Rekomendacja artykułu Jak wytresować ucywilizowanego schizofrenika  (9 godz. temu)
px2195:   Głos na artykuł Jak wytresować ucywilizowanego schizofrenika  (9 godz. temu)
px2195:   Rekomendacja artykułu Racjonalnie o psychiatrii  (9 godz. temu)
px2195:   Głos na artykuł Racjonalnie o psychiatrii  (9 godz. temu)
px2195:   Nowy artykuł Etanol gorszy od neuroleptyków?  (10 godz. temu)
Wczoraj
px2195:   Nowy artykuł Konfederacja - co dla mnie znaczy?  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
px2195:   "@Hamilton: osiągnęli chyba straszenie ludzi ufo i robienie papki umysłowej" do artykułu Teoria względności ma według nich błędy logiczne.  (3 dni temu)
px2195:   "@Hamilton: chłopcy z NASA zakrzywią światło tak jak chcą za $." do artykułu Teoria względności ma według nich błędy logiczne.  (3 dni temu)
px2195:   "@Serpico: 'wpływu na mózg ' - bajeczki neuropsychologów utworzone na potrzeby pozbywania się codziennych wyrzutów sumienia u poddanych tej pseudonaukowej ściemie." do artykułu Teoria względności ma według nich błędy logiczne.  (3 dni temu)
px2195:   "@Serpico: zachowujesz się jak baba kilkadziesiąt lat temu" do artykułu Teoria względności ma według nich błędy logiczne.  (3 dni temu)
px2195:   "@Serpico: ataki to opisałem na WTC. I masz też na filmie 'egzorcysta', gdzieś tam pewnie można jeszcze kupić. Jesteś 'mono niewiadomo'? Średniowiecze było mądrzejsze mimo masonów a teraz to pijawki mówią człowiekowi kiedy nie wolno szpinaku a kiedy mięsa, kiedy sterol a kiedy 'sklerol'. To fałszywa religia rozumu. Pustoszy człowieka aby utracił całkowicie intuicję a łykał firmy farmaceutyczne. Chr ..." do artykułu Teoria względności ma według nich błędy logiczne.  (3 dni temu)
px2195:   "@Serpico: 'łaknienia' - to jest etap rozwoju duchowego oraz kompresji ilości posiłków. Praktyczne korzystanie zasobów tkanki tłuszczowej. Aspergery selektywnie do wszystkiego podchodzą. To jest rozwój a nie cofka. Na wycieczki normą jest najedzenie się przed - potem jest spokój. I woda zwykła bezcukrowa i z cieku wodnego już na miejscu dużo razy wystarczyła. Dlaczego ludzie tyle jedzą? Ze stresu. A stres przez korpo jest. I więcej pracują bo więcej jedzą i tak w koło..." do artykułu Teoria względności ma według nich błędy logiczne.  (3 dni temu)
px2195:   "@Serpico: układ nagrody to uzwierzęcenie dopuszczone przez Stwórcę dla upokorzenia. Upokorzenie nie implikuje przemocy - zgniecenie ego jak wobec dziecka to wychowanie w karności. Ciało zwierza to najlepsze z ciał jakie Najwyższy mógł zapewnić ludziom po grzechu. W innym diabeł by szalał jeszcze bardziej." do artykułu Teoria względności ma według nich błędy logiczne.  (3 dni temu)
px2195:   "@Serpico: 'piałeś uzależnieniach' - dlatego pisałem bo pokora stanowić ma podkład dla czytelników. Gdybym pisał o samych dobrych rzeczach, robił nadziejki (nadziewanki na pal głupoty nadziei) to bym nie mógł kierować ludzi do zastanowienia się w dobie wybujałych osobowości." do artykułu Teoria względności ma według nich błędy logiczne.  (3 dni temu)
px2195:   "@Serpico: układ przyjemności? Potrafię ignorować uczucie głodu. Przydaje się na wycieczkach. Jakbym miał jeść co trzy godziny to bym na niczym skupić się nie mógł sprawniej. Albo mijając restauracje ulegałbym pokuszeniu a nie ulegam i mam odpowiednio selektywny jadłospis a szyldy barów nie przełamują tego." do artykułu Teoria względności ma według nich błędy logiczne.  (3 dni temu)
px2195:   "@Serpico: po co być konsumentem nieuczciwych praktyk niemal monopolistycznych (porównanie do różnych firm które zaopatrują zresztą instytucje kosmiczne) jak soczewka fotograficzna dająca efekt szerokiego kadru zwany powszechnie w fotografii - rybie oko? Spławiasz bo nie masz lepszego argumentu. Normalna cyfrówka musi być wolna od aberracji sferycznych a 'kosmici' nie mogą nie nałożyć soczewki dla ..." do artykułu Teoria względności ma według nich błędy logiczne.  (3 dni temu)
px2195:   "@Serpico: uzależnienia są poprzez ciało bo ateista nie może się uzależnić od niczego czysto duchowego bo wypiera wszystko duchowe. Również romantyzm takiego człowieka kończy się na rozwodzie i pogrążeniu rodziny." do artykułu Teoria względności ma według nich błędy logiczne.  (3 dni temu)
px2195:   "Próżnia kosmiczna to jest układ inercjalny czy nieinercjalny, cwaniaki?" do artykułu Przetrwać w próżni kosmicznej.  (3 dni temu)
px2195:   "To jest rozbłysk czy soczewkowanie? Czy światło słoneczne też jest soczewkowane?! Bo parę łuków to już dla was soczewka... tylko na parhelia (sundogs) to soczewki firmamentu ujrzeć nie chcecie tylko jakieś sześciokątne kryształy bez ładu i składu." do artykułu Soczewkowanie grawitacyjne.  (3 dni temu)
px2195:   "@Serpico: no musiało się zakończyć na jakimś twoim głupstwie" do artykułu Haniebne odkrycia we fizyce.  (4 dni temu)
px2195:   "@Serpico: Korwin dba o rozum i wiarę w przeciwieństwie do ciebie" do artykułu Haniebne odkrycia we fizyce.  (4 dni temu)
px2195:   "@Hamilton: 'ogólny poziom życia w Europie ' - poziom życia to duchowość a nie nałogi, zastanów się co się stanie jak wszystko już zjesz i będziesz się nudził" do artykułu Haniebne odkrycia we fizyce.  (4 dni temu)
px2195:   "@Serpico: 'bezczelny' - tak jak Korwin do Senyszyn. Legasz przy moim rozumie epokowcu." do artykułu Haniebne odkrycia we fizyce.  (4 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 34 35
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: px2195
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 30/08/2017

Statystyki
Punkty: 7.094
Wyświetlenia artykułów: 5.217
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 704
Przeczytane artykuły: 36
Ocenione artykuły: 7
Komentarze: 840
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska