Login lub e-mail Hasło   

Mieczysław Brąba

Zlokalizujemy Twoją Żonę, samochód, psa i kota. Monitoring GPS

Zajmujemy się monitoringiem pojazdów GPS , lokalizacją naczep i ochroną ładunków. System umożliwia kontrolowanie tankowań i upustów paliwa on-line. Dzięki temu można w czasie rzeczywistym kontrolować ilość paliwa w zbiorniku. System CFM PRACTIQS jest to modułowy CFM do zarządzania flotami samochodowymi który redukuje koszty firmy flotowej. Opieramy się na mechanizmach analizy MPK (miejsca powstawania kosztow). więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Mieczysław Brąba:   "Punkt drugi to najnormalniejsza bzdura na resorach. Może w przypadku kodu DTMF by to działało, ale piloty są radiowe, a telefony przekazują tylko sygnał audio" do artykułu O czym powinien wiedzieć każdy posiadacz telefonu komórkowego..  (30/06/2015)
Mieczysław Brąba:   "Czyli innymi słowy, więcej religii w szkole nie zaszkodzi. Tam wszystko jest udowodnione" do artykułu Twierdzenie Gödel'a. - Całej prawdy nigdy nie poznacie !.  (28/06/2015)
Mieczysław Brąba:   "No ja jestem niestety dwuwymiarowy i żyję w okręgu. Intuicja i wiedza i to mi wystarcza. Ale przyjdzie pewnie starość i się wszystko pozmienia. Cały świat runie i znajdę nowy, którego nie rozumiałem i lekceważyłem. Jak przed tym się bronić i czy trzeba się bronić? " do artykułu Wiara a myślenie.  (24/06/2015)
Mieczysław Brąba:   "Zaprawdę nie dowiemy się nigdy jak to było, bo w biblii napisane jesj, że 'rozum ludzki czegoś tam nie ogarnie'" do artykułu Wszechświat skąpany w wodzie..  (18/06/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: qsgroup
Ranga:
Ost. logowanie: 14/07/2015
Zarejestrowano: 25/04/2015

Statystyki
Punkty: 8
Odwiedziny profilu: 994
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska