Login lub e-mail Hasło   

rafaelti
Wcześniejsze wpisy
rafaelti:   "No tak, tylko, że sprawa ma drugie dno. Chodzi jeszcze o interesy polskich rolników, rzeźników i eksporterów mięsa." do artykułu Co ma ubój rytualny do stosunków Polski z Niemcami i Rosją?.  (23/07/2013)
rafaelti:   "Chodzi jak zawsze o władzę. USA jest przeciwnikiem Rosji i liczy się z nią ze względu na jej technikę wojskową. To dlatego jeszcze Rosja nie skończyła jak Irak, czy Afganistan, a preteksty do ataku by się znalazły. Jest ciekawe jak po klęsce Rosji w Afganistanie Bush uderzył na Irak. Na Zachodzie przestano się wtedy bać armii radzieckiej uznając za mało skuteczną. To i pieriestrojka Gorbaczowa to ..." do artykułu Dzień, w którym wiadomo już, że Ameryka przestała być sojusznikiem....  (03/07/2013)
rafaelti:   "Ładne słowa, ale bez mocy. Czy nie mamy w Polsce ponad 90% katolików? Kto zasiedla więzienia w Polsce, kto kradnie i czyni ten kraj nieznośnym dla młodych tak, że chcą stąd wyjeżdżać? Kto myśli: 'wyspowiadam się i znów będę mógł grzeszyć'? Może Żydzi?? Tak procentuje od wieków w Polsce idea katolickiego 'przekupnego' Boga, którego można udobruchać zmówieniem kilku zdrowasiek, lub opłaceniem kapłana. Nie ma to jak kupić odpust po niskiej cenie :)" do artykułu Bóg jest Ojcem!.  (03/07/2013)
rafaelti:   "Nowe formy, stary problem. Nihil novi..." do artykułu Poliamoria.  (30/06/2013)
rafaelti:   "W XIX wieku większość fizyków wierzyła w istnienie aeteru. Może niedawno odkryte malutkie cząsteczki Neutrino poruszające sie z ogromnymi prędkościami we wszystkich kierunkach i przenikające nawet elektrony można traktować jako aeter? " do artykułu Fizyka kwantowa - krótki opis.  (30/06/2013)
rafaelti:   Głos na artykuł Fizyka kwantowa - krótki opis  (30/06/2013)
rafaelti:   "Ten schemat przedstawia wzmacniacz mocy elektrycznej sygnału/prądu przemiennego o ograniczonym pasmie częstotliwości. Jak sądzę częstotliwości słyszalnej dla uszu 20 Hz - 20 kHz. Składa się on z trzech podwzmacniaczy - stopni wzmacniających. T1 i T2 to pierwszy stopień wzmacniacza - wzmacniacz różnicowy, wzmocniony tu sygnał pojawia się na R4 i jest jednocześnie sygnałem wejściowym dla drug ..." do artykułu Elektrony: informacja, pamięć, świadomość?.  (30/06/2013)
rafaelti:   "http://www.youtube.com/watch?v=7266s-dyVNQ Tylko dla katolików o mocnych nerwach... którzy znają angielski lub hiszpański." do artykułu Cierpliwie podążajmy za Bogiem.  (29/06/2013)
rafaelti:   " http://www.youtube.com/watch?v=7266s-dyVNQ A więc świstaku... bądźmy żywymi kamieniami w Kościele..." do artykułu Bądźmy żywymi kamieniami Kościoła.  (29/06/2013)
rafaelti:   "@swistak: A tu specjalnie coś dla Ciebie jeśli umiesz czytać po angielsku, albo jeśli rozumiesz hiszpański. Jan Paweł II smażący się w PIEKLE (m. in. za bałwochwalstwo i miłość do pieniędzy) - wizja pewnej dziewczyny z Ekwadoru, która była nieżywa przez 23 godziny i znalazła sie w duchu w Niebie oraz w piekle i opis tego, co widziała. Wy katolicy wierzycie przecież w wizje... Część ta dotyczy Karo ..." do artykułu Bądźmy żywymi kamieniami Kościoła.  (29/06/2013)
rafaelti:   "@swistak: 1. 'Trójca Święta' to wymysł Rzymu, 2. Nie istnieje coś takiego jak 'matka boska' - Bóg nie miał nigdy matki - to sformułowanie jest bluźnierstwem wobec Boga: Maria była jedynie matką 'ludzkiej natury' Syna Bożego. 3. Czczenie 'matki boskiej', czy jakiegokolwiek człowieka tak, jak Boga to jest bałwochwalstwo, a rozmowa ze zmarłymi zakrawa na spirytyzm. Jak przeczytasz Biblię to stwierdzisz, że taka była wiara Apostolska." do artykułu Bądźmy żywymi kamieniami Kościoła.  (29/06/2013)
rafaelti:   "Dobrze mówi..." do artykułu Cierpliwie podążajmy za Bogiem.  (29/06/2013)
rafaelti:   "Ha ha ha... najbardziej śmieszy mnie to, że katolicy tak bardzo ujadają na gejów, a przecież sam papież Franciszek mówi o silnym lobby gejowskim w Watykanie. No ale oni nie muszą walczyć o swoje prawa do związków, bo w zacisznych plebaniach w całym świecie maja jak u 'pana Boga za piecem'... Lobby pedofilskie też tam jest podejrzewam. Myślę, że geje cywilni nienawidzą gejów ze święceniami, dlatego, że ci drudzy oficjalnie muszą być przeciwko homoseksualizmowi - to hipokryzja." do artykułu A więc wojna! Kościoł Katolicki ogłasza powszechną mobilizację..  (29/06/2013)
rafaelti:   "Na eioba jest też zamieszczony inny projekt silnika grawitacyjnego użytkownika Optimus 2007: http://www.eioba.pl/a/2tch/silnik-grawitacyjny-a-j Myślę, że jest on nieco trudniejszy do wykonania ze względu na tor prowadzenia ciężarków. Autor pisze, że spędził 8 lat opracowując optymalny tor, a więc dla nowicjusza nie będzie to łatwe zadanie. W grawitacyjnym silniku wodnym ..." do artykułu Wodny grawitacyjny silnik Besslera.  (29/06/2013)
rafaelti:   "Przede wszystkim Assad jest alawitą. Alawici to odłam islamu, który uznaje i obchodzi niektóre święta chrześcijańskie jak Boże Narodzenie, czy Wielkanoc. Oni wierzą w Chrystusa jako proroka i wyznają to (!) Z tego powodu nie są oni uznawani za muzułmanów przez radykalnych sunnitów. Natomiast szyici (czyli jakby protestanci islamscy głównie z Iranu, Bahrainu) uznają ich za muzułmanów. Baszar ..." do artykułu Niekoszerny Bashar Al-Asad.  (29/06/2013)
rafaelti:   Głos na artykuł Niekoszerny Bashar Al-Asad  (29/06/2013)
rafaelti:   Głos na artykuł "Silnik Grawitacyjny" A.J.  (28/06/2013)
rafaelti:   "Dobra robota! Powodzenia! http://www.youtube.com/watch?v=LxInTGoYxUk" do artykułu Nikola Tesla - inwentor XXI wieku.  (28/06/2013)
rafaelti:   Głos na artykuł Nikola Tesla - inwentor XXI wieku  (28/06/2013)
rafaelti:   "@swistak: Rozumiem, że w/g ciebie Polacy nie mieli nic wspólnego z szerzeniem komunizmu w Polsce? Tylo Żydzi? Przekręcasz historię. Takie przyszły wtedy czasy... Komunizm wygrał po wojnie we Wschodniej Europie, był czymś nowym i uwiódł wielu Żydów, Rosjan, Polaków, Niemców. Jedni poszli za komunizmem, a inni nie. Ci, co nie poszli i walczyli musieli zdać sobie wcześniej, czy później sprawę, że ich walka jest przegrana - komunizm był zbyt silny, a ludzie po wojnie mieli już dość walki." do artykułu Zygmunt Bauman, czyli zamazywanie odpowiedzialności.  (28/06/2013)
rafaelti:   "@swistak: To tak samo jak staruszka w twoim katolickim raju, która musi odstawić leki, bo jej na nie nie stać - też niezły sposób na eutanazję. Sprawy pomiędzy Żydami, a Arabami to nie moje sprawy. Nie jestem ani jednm, ani drugim." do artykułu Premier Tusk bez legitymacji.  (28/06/2013)
rafaelti:   "@swistak: Piękne słowa, ale jeśli za słowami nie dą czyny to jest to tylko hipokryzja. Po owocach (a nie po krasomówstwie) ich poznacie - mówił Jezus. Czy Jezus przymuszał kogoś do chrztu, czy przyjęcia jego słów? Nie. Czy On, albo jego apostołowie poszli do królów ziemskich targując się o konkordat, czyli wygodne życie na koszt innych? Nie. Czy On, albo jego apostołowie założyli sobie 'Stolicę Ap ..." do artykułu Religia Chrześcijańska w świetle religji solarnych. Mity, podania legendy? cz.2.  (28/06/2013)
rafaelti:   "'starając się podciąć finansowe fundamenty funkcjonowania Kościoła' - jak to? Co Tusk może zrobić kościołowi skoro funkcjonuje on na zasadzie 'co łaska'? Kościół powinien szukać swoich finansowych fundamentów w kieszeniach swych wienych, a nie w budżecie państwa, które jest również państwem nie-katolików. 'czy ograniczając lekcje religii w szkole' - widocznie katecheci nie płacili szkołom za wynajem sal lekcyjnych na nauczanie swojej religii. " do artykułu Premier Tusk bez legitymacji.  (28/06/2013)
rafaelti:   "Mnie tylko zastanawia dlaczego Polska chce naśladować akurat Niemców? W tej sprawie oraz w innej dotyczącej tzw. 'opłaty audio-wizualnej'? W Niemczech jest zakaz handlu w niedzielę, ale w takiej Anglii np. już nie ma. Nie ma tam też nawet propozycji, żeby taki zakaz wprowadzić. Jest to zakaz typowo religijny i ograniczający wolność człowieka. Przecież nikt nikogo nie zmusza do robienia zaku ..." do artykułu Przymus niedzielnego odpoczynku.  (28/06/2013)
rafaelti:   "@swistak: jak niektórym wierzącym szef da 200%dniówki za pracę w niedzielę to nie wiedzieć czemu dostają oni nagle przypływu sił i nie chcą już odpoczywać, ale wolą pracować w niedziele, by 'obsługiwać neopogaństwo'. Dlaczego drogi świstaku.. powiedz dlaczego...?" do artykułu Przymus niedzielnego odpoczynku.  (28/06/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: rafaelti
Ranga:
Ost. logowanie: 21/07/2014
Zarejestrowano: 26/06/2013

Statystyki
Punkty: 5.330
Wyświetlenia artykułów: 5.143
Odwiedziny profilu: 1.661
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 9
Komentarze: 51
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska