Login lub e-mail Hasło   

rafalkurier

wszystko czego szukamy jest w nas samychWcześniejsze wpisy
rafalkurier:   "sądy i osądy tutaj nikomu nie pomogą. niech każdy zapyta w głębi samego siebie jak jest. i to jest wasza odpowiedź. podzielmy się nią z innymi albo zostawmy ją dla siebie i czekajmy do czasu zero. powodzenia!" do artykułu Rok 2012, piramidy i rola Słowian w Nowej Erze.  (04/08/2011)
rafalkurier:   "ludzie są tylko ludźmi i usilnie starając się do nich dotrzeć rozbijasz się o skały których nie jesteś w stanie skruszyć. nie tędy droga. masz zapał, chęci i bardzo chcesz coś zmienić, ale mam wrażenie, że pukasz do drzwi za którymi są tobie podobni i też pukają. i to nie daje ci spokoju. gdzie oni są? ci którzy zostawiają komentarze i czytają twoje teksty to tylko garstka. a jak dotrzeć do pozost ..." do artykułu Ciężki los tych, którym zależy by i inni zrozumieli...:).  (23/07/2011)
rafalkurier:   "podtzrymuję ten komentarz. Mikołaj, wróć do początku. już wystarczająco zmęczyłeś swój mózg milionem zbędnych informacji. a depresja o której sam piszesz mówi sama za siebie... kręcisz się w kółko...:)" do artykułu Ciężki los tych, którym zależy by i inni zrozumieli...:).  (23/07/2011)
rafalkurier:   "'ze starym myśleniem nowego świata nie zbudujesz' - otóż to! proponuję ci odrzucić wszystko co do tej pory przyjąłeś na barki swoich szarych komórek i zacznij jeszcze raz od samego początku, od tego co przywiodło cię na ten świat. skup się na punkcie zero i napisz coś od siebie. chętnie to przeczytam. powodzenia." do artykułu Globalna zmiana świadomości – egzamin dla ludzkości.  (23/07/2011)
rafalkurier:   "każdy z was szuka prawdy i odpowiedzi. i nikt nie potrafi jej znaleść. szukacie wszędzie tam gdzie są tylko spekulacje, teorie, przekazy prawdziwe i nieprawdziwe i nadal nikt nie wie jak jest naprawdę. najlepsza odpowiedź to najprostsza odpowiedź i każdy z nas może znaleść ją sam w sobie samym. zaufajcie sobie i posłuchajcie samych siebie. to jest prawdziwe. to jest wasze JA i wasze odpowi ..." do artykułu Projekt Cheops – czyżby dezinformacja?.  (20/07/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: rafalkurier
Ranga:
Ost. logowanie: 25/07/2012
Zarejestrowano: 20/07/2011

Statystyki
Punkty: 38
Odwiedziny profilu: 1.416
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska