Login lub e-mail Hasło   

Maciej Szabelski

Wierny i oddany libertariańskim ideom! Wolny słuchacz, bloger, trochę dziennikarz. Hobby: paintball, piłka nożna, e-biznes.

Jak znajdę chwilę to napiszę coś jeszcze :)Wcześniejsze wpisy
Maciej Szabelski:   "Niestety ludzie mylą wiarę z kościołem. I to chyba 90% osób. Obstawiam, że 97% katolików nawet nie przeczytało prawa kanonicznego (takie paragrafy kościelne). Sam sięgnąłem do tego gdy przyszło mi chrzcić dziecko. Biblia i prawo kanoniczne nie spina się w kupę. Jedno zaprzecza drugiemu. Zachęcam do przeczytania!" do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (23/09/2012)
Maciej Szabelski:   "Tylko jeszcze potrafić ująć coś w tak proste słowa. To problem wielu z nas - opisać nieziemskie uczucie na kartce papieru :)" do artykułu Jak wyglądają niebo i piekło.  (23/09/2012)
Maciej Szabelski:   "Człowiek uczy się na pamięć, stara, a tu żone głowa boli :/ szok :)" do artykułu Pięćdziesiąt błędów popełnianych przez mężczyzn podczas seksu.  (23/09/2012)
Maciej Szabelski:   "Jest genialny. Pierwszy raz czytałem! Najgorsze, że również o mnie i o Was :P <cmok> :)" do artykułu Całujcie mnie wszyscy w dupę - wiersz J. Tuwima.  (23/09/2012)
Maciej Szabelski:   "Tylko te zdjęcia to kropla w morzu. Ile może być tego typu sytuacji na całym swiecie? Czego sie nie pokazuje, o czym sie nie mówi. Jeszcze mało widzieliśmy i mało słyszeliśmy. Być może żyjemy krótko by nie widzieć i słyszeć za dużo. Artykuł b. ciekawy." do artykułu Fotografie które wstrząsnęły światem.  (23/09/2012)
Maciej Szabelski:   "Cześć życiowych prawd zebrana w kupę :) Ale miło się czyta" do artykułu Rzeczy, które powinieneś już wiedzieć.  (23/09/2012)
Maciej Szabelski:   "Tworzymy i te złe i te dobre. Jedni obcują ze złymi inni z dobrymi. Pytanie do których dołączy następna osoba. Jak ja to mówię, bilans zawsze musi wyjść na zero :) Natura i równowaga przeżyje wszystko i wszystkich :)" do artykułu Świadomość - niezwykła postać energii..  (23/09/2012)
Maciej Szabelski:   "Każdy wylewa na kogo chce. Rzecz w tym, że PO przy władzy i to oni stoją na głównym planie. dodatkowo to ta partia zbierała podpisy pod 4xTAK więc Twoja wypowiedź też nie jest do końca obiektywna. chyba, że nie znałeś wszystkich szczegółów. To właśnie oni powinni dostać na JOWach najbardziej - za to, że obiecali i nic nie zrobili. Obiecali 750 000 osób!" do artykułu Poparcie dla akcji Pawła Kukiza..  (23/09/2012)
Maciej Szabelski:   "Rzecz w tym, że własnie wielu dopisuje mu to co Ty - eksterminacja. On sam do nich nic nie ma i dla niego mogą robić co chcą. Generalnie cała wypowiedź nieprzemyslama i walnięta z grubej rury. Zestawienia nie na miejscu, mogące urazić wiele osób, ale....... prawdy w tym wiele. Sam ogladałem PO i niezbyt mi się podobała. Ludzie bez rak, nóg, inni jakby cali zdrowi. Nie chce o ..." do artykułu Korwin Mikke i nauka myślenia..  (23/09/2012)
Maciej Szabelski:   "Wybiórcza i tyle. Widać jak się dobrze sprzedaje z miesiąca na miesiąc ;] 'biało-czerwona megakupa' - i to jeszcze za ponad 2mld zł - to meeeeeeeeeeeega kupa :) " do artykułu 45 najgłupszych cytatów z „Gazety Wyborczej”.  (23/09/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: rankineo
Ranga:
Ost. logowanie: 23/09/2012
Zarejestrowano: 23/09/2012

Statystyki
Punkty: 20
Odwiedziny profilu: 2.173
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 11
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska