Login lub e-mail Hasło   

Ranking Banków


Mimo, że w ciągu ostatnich lat wciąż przybywa nowych kont bankowych to i tak istnieje grono Polaków którzy nie posiadają żadnego konta bankowego. Niezależnie od tego czy jesteś prezesem dużej firmy, rodzicem, emerytem czy studentem, twoje pieniądze powinny mieć swoje miejsce. Na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru konta bankowego? Przede wszystkim warto wiedzieć czy za otwarcie i prowadzenia rachunku naliczana jest... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Ranking Banków:   "@Hamilton Starszy: Podpisuję się pod Twoim stwierdzeniem w 100%. Po za tym nigdy nie wiadomo co tak na na prawdę znajduje się w opakowaniach. Bardziej martwi mnie brak rozwagi i łatwość z jaką Polacy kupują różne proszki, tabletki w internecie." do artykułu Pojawił się w sieci nowy oszust internetowy jest jak kameleon.  (16/08/2016)
Ranking Banków:   "@Coriollanus: Wszystko działa jak należy. Ludzie psioczą na władzę, władza rzuca tematy do dyskusji, które zajmują ludzi a w międzyczasie majątek jest wyprzedawany. Dzieje się tak od zawsze i jakoś nic się nie zmienia. Nowa władza zmiany nie przynosi. Wygląda na to, że niedorozwój dotyczy narodu a nie elit." do artykułu Minister skarbu zapowiedział sprzedaż PKO BP, PZU i PGE?.  (16/08/2016)
Ranking Banków:   "@koriolan: tylko ofiary, dobrowolne datki, wpłaty na konta, wszystkie oplaty za sakramenty, odprawianie mszy ku pamięci zmarłych nie są nigdzie księgowane i opodatkowane." do artykułu Kościelna korupcja.  (16/08/2016)
Ranking Banków:   "@Justyna Najda: pomijając kwestię, że aby dostać dotację trzeba zainwestować w pomoc fachowca, który wypełni wniosek lepiej niż inni fachowcy, którzy wypełniają wnioski w imieniu innych firm." do artykułu Jak dostać dotację?.  (16/08/2016)
Ranking Banków:   "@Bilbo Bagins: Nie wierzę, że każdemu. Niespłacalność pożyczek w dzisiejszych czasach jest bardzo duża. Podejrzewam, że kiedyś było jeszcze trudniej." do artykułu Krótka historia bankowości.  (16/08/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: tomb
Ranga:
Ost. logowanie: 16/09/2016
Zarejestrowano: 10/02/2015

Statystyki
Punkty: 3.809
Wyświetlenia artykułów: 3.648
Odwiedziny profilu: 1.004
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska