Login lub e-mail Hasło   

Rave
Wcześniejsze wpisy
Rave:   "Świetny artykuł!!! I popieram 100% tresci! Jak znajdę więcej czasu to jeszcze coś napiszę! Pozdrowienia dla autora" do artykułu "Zawsze musi być źle" - program NWO do kontroli ludzkości.  (05/02/2012)
Rave:   "Jeśli Jezus był Bogiem, to ja jestem księdzem pedofilem! Chrystus NIE BYŁ BOGIEM a SYNEM BOŻYM a to chyba jakaś różnica???" do artykułu Przyjmijmy, że Jezus nie był Bogiem....  (31/12/2010)
Rave:   Głos na artykuł Kto się będzie smażył w piekle?  (21/11/2010)
Rave:   "Według mnie piekło to totalna bzdura dla naiwniaków aby ich straszyć a tym samym mając nad nimi władzę, proste. Swego czasu czytałem biblię i mogę z całą pewnością stwierdzić że nie zawiera żadnych opisów piekła. Piekło, to jest na ziemi!" do artykułu Kto się będzie smażył w piekle?.  (21/11/2010)
Rave:   "Wątpię żeby wszyscy zmarli byli świętymi, coś tu jest przekolorowane...zmarli też mordercy, gwałciciele, zbrodniarze wojenni i mase złych ludzi. I co? Nagle stali się święci? Hitler jako święty...dobre! Poza tym życie pozagrobowe nie kupuję, wierzę w szybki proces rozkładu..." do artykułu Święto Zmarłych, czy aby na pewno?.  (21/11/2010)
Rave:   "Dzięki Michale za ten świetny artukuł! Dał mi znów wielkiego kopa do odkładania kasy na podróż życia, którą ostatnio 'trochę' zaprzepaściłem, teraz znów mam motywację! Więcej takich tematów! Pozdro!" do artykułu Jak tanio podróżować?.  (19/11/2010)
Rave:   Głos na artykuł Jak tanio podróżować?  (19/11/2010)
Rave:   "Ogólnie artykuł dobry ale niestety masz tendencje do szufladkowania gatunków. Ja akurat zaliczam się do przedstawicieli muzyki elektronicznej, których Ty zaszufladkowałeś do techno i house nie bacząc że jest to zbyt płytkie określenie, samo techno dzieli się na wiele podgatunków które wyewoluowały z tego właśnie nurtu a które są o wiele bogatsze dźwiękowo i w których ewidentnie jest zawarty artyzm ..." do artykułu Czy muzyka może ogłupiać ? Kilka krytycznych przemyśleń..  (11/10/2010)
Rave:   "Szepionki to bardzo niezpieczne narzędzie w rękach garstki ludzi u władzy, co gorsza ci ludzie są zwolennikami tzw. depopulacji... może dlatego wyjaśnia to skład szczepionek, leków, naszej żywności i mase innych rzeczy które system nam narzuca." do artykułu Groźna szczepionka p. HPV - fakty których prawdopodobnie nie znasz..  (11/10/2010)
Rave:   "Fizycy, chemicy, kosmolodzy i inne żałosne ludziki zawsze mnie śmieszyli, wydaje im się że pozjadali wszystkie rozumy ale w rzeczywistości są pustakami podniecającymi się własnymi teoryjkami... tylko wkurza mnie to że próbują narzucać te swoje wypociny innym ludziom... Moje zdanie? - Bóg istnieje ale akurat 'chwilowo' nie rządzi światem, chce pokazać ludziom jak wygląda ich samodzielność, ..." do artykułu Zbędny Bóg.  (11/10/2010)
Rave:   Głos na artykuł Zakłamana historia  (15/09/2010)
Rave:   Głos na artykuł Iluminaci - prawdziwe źródło terroryzmu  (15/09/2010)
Rave:   "Mikołaj, świetny artykuł... i filmy na YouTube!!! Robisz naprawdę konkretną robotę i tak trzymaj! Wiedz że masz sporo fanów, jak dla mnie jesteś takim polskim Alexem Jonesem, w najlepszym znaczeniu tego słowa! " do artykułu Iluminaci - prawdziwe źródło terroryzmu.  (15/09/2010)
Rave:   Głos na artykuł Czym są tajemnicze "Chemtrails"?  (15/09/2010)
Rave:   "Marny ten Twój 'rysunek'... 'Argument - Żaden inny ssak, nie spożywa mleka, które nie pochodzi od matki. Kontrarg. - Żaden nie wylądował na księżycu' - Płaczę ze śmiechu! ;D To ma być argument?! Człowieku, porównujesz zupełnie inne dziedziny rozwoju danych organizmów i nazywasz to argumentem. Prawidłowy kontrargument mógłby brzmieć: - Bywają dietetyczne ..." do artykułu Mleko - białe kłamstwa.  (14/09/2010)
Rave:   "'...wykształcenie podstawowe bo stracę resztki szacunku dla MEN'. - Bez jaj, co ma wykształcenie do inteligencji?! '...żaden ssak nie stąpał po księżycu, żaden ssak nie miał okazji operować mózgu swego pobratymca...' - cienki tekst. Równie dobrze można też stwierdzić że żaden ssak nie maltretuje swoich dzieci, nie wszczyna bezsensownych wojen...itp.itd. To ŻADEN argument. Skoro niby picie mleka in ..." do artykułu Mleko - białe kłamstwa.  (14/09/2010)
Rave:   "Z tym to akurat masz rację, człowiek jest na tyle inteligentny i cywilizowany że nie musi pić wydzielin z innych zwierząt..." do artykułu Mleko - białe kłamstwa.  (14/09/2010)
Rave:   "19 października 1986 r. na terytorium RPA rozbił się Tu-134 z prokomunistycznym prezydentem Mozambiku na pokładzie (oprócz niego w samolocie znajdowały się 43 osoby, w tym kilkunastu ministrów i innych ważnych urzędników tego państwa). Podobnie jak w przypadku katastrofy pod Smoleńskiem, maszyna roztrzaskała się, odchyliwszy się wcześniej o 37 stopni od właściwego toru lotu, a piloc ..." do artykułu Kto zabił prezydenta?.  (13/09/2010)
Rave:   Głos na artykuł Kto zabił prezydenta?  (13/09/2010)
Rave:   Głos na artykuł Kilka uwag o katastrofie w Smoleńsku  (13/09/2010)
Rave:   "Tak czy srak, to był ZAMACH! A jeśli ktoś myśli że to katastrofa, to niech dobrze poczyta sobie książki o historii swiata a potem przeanalizuje dokładnie karierę Lecha Kaczyńskiego i jego współpracowników, na koniec niech się zapozna z tematem technologii, sposobów, forteli i tajnych akcji w historii tajnych służb na świecie. Dla przykładu, taki jeden epizod, który bystrzejszym daje do myśl ..." do artykułu Kilka uwag o katastrofie w Smoleńsku.  (13/09/2010)
Rave:   Głos na artykuł Osho: Nie wierzę w wegetarianizm  (13/09/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: rave
Ranga:
Ost. logowanie: 05/02/2012
Zarejestrowano: 20/04/2009

Statystyki
Punkty: 74
Odwiedziny profilu: 2.897
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 17
Komentarze: 31
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska