Login lub e-mail Hasło   

redakcja
Wcześniejsze wpisy
redakcja:   "Podziwiam cie, bo naprawde po twoich wypowiedziach jasno wynikae zalezy ci na dzieciach i chcesz z nimi być jak najbliżej. Ja nie miałam takiego szczęscia a też mam dwójkę. Ja wychodze z założenia że jeżeli facet chce utrzymywać kontakt ze swoimi dziećmi i może coś dobrego wnieśc w ich życie, to nie ma takiej siły która ma prawo mu tego zabronić. Niestety nasze polskie prawo nie tylko jest nie przykłade ale zapuszczone i oparte na starootypach" do artykułu Dla dobra dzieci.  (17/02/2012)
redakcja:   "Ale to trzeba mieć szczęście, żeby trafić na takiego faceta. Ja mam sąsiadke którą mąż nie tylko zostawił z dwójką dzieci, ale też żeby nie płacić na nie bez przerwy ucieka. Jest dziecinny do tego stopnia, że nie chcąc łożyć nawet na nie złotówki, udawał uzaleznionego od dragów i poszedł na odwyk. Ale znam też faceta, Rosjanina któremu żona Polka na raka zmarła, zostawiając mu pod opieką kilkuletn ..." do artykułu Dla dobra dzieci.  (11/02/2012)
redakcja:   "Ciekawe czy by im pokazała tak szybko, gdyby jej nie nie przycisnęli. Oczywiście w tej całej sprawie osądza się Rutkowskiego a nie sucz która zaprzeproszeniem jebła zwłoki własnego dziecka w parku i przydusiła kamieniem. Ciekawe czy Magda naprawde wypadła czy mamusia jej pomogła. Kłamała cały czas więc tutaj też może." do artykułu Aneks do „Magda, Rutkowski i służby kryminalne”.  (10/02/2012)
redakcja:   "Ja rozumiem ale miasto samo ustanowiło nagrodę. Może się myle, ale nic mi nie wiadomo o tym żyby wołał kase od rodziny. Ipowtarzam jeszcze raz, najważniejsze jest że był skuteczny, być może jeszcze by szukali porywaczy " do artykułu Aneks do „Magda, Rutkowski i służby kryminalne”.  (10/02/2012)
redakcja:   "To bez znaczenia czym motywował się Rutkowski kiedy zaoferował pomoc.Co do jego upominanie się o nagrodę to też rozumiem, bo przecież kasztanami tych wszystkich ludzi którzyz nim pracują nie opłaci. Najważniejsze jest że dzięki niemu dokonał się przełom w sprawie. Ludzie robią kariere na gorszych bydlactwach." do artykułu Aneks do „Magda, Rutkowski i służby kryminalne”.  (10/02/2012)
redakcja:   "Psychole, ja też mam psa, huskiego, ma teraz niespełna 9 miesiecy. Trafiła do nas jako 4 miesięczny szczeniak, którego znajomi znaleźli przywiązanego do słupa niedaleko torów kolejopwych. Do dnia dzisiejszego boji się pociągów " do artykułu Pies najlepszym przyjacielem człowieka............  (09/02/2012)
redakcja:   Głos na artykuł Kryterium przebaczenia  (09/02/2012)
redakcja:   "Z technicznym przygotowaniem ksiązek do druku " do artykułu ACTA z punktu widzenia przeciętnego internauty.  (09/02/2012)
redakcja:   "Ja też tak sobie na początku myslałam. Zawsze byłam za ochroną praw autorskich, jest to ściśle związane z moim zawodem. Ale jak dokładnie zagłebiłam się w treści umowy i przeczytałam jak ACTA wygląda w praktyce to jestem przekonana że ucierpią na tym nie koncerny, które zawsze znajdą jakieś rozwiazania tylko przeciętni Bogu winni użytkownicy " do artykułu ACTA z punktu widzenia przeciętnego internauty.  (09/02/2012)
redakcja:   "Wyobraźcie sobie że w USA, nawet bazy danyc ze zdjęciami osobistymi i osobistymi zapiskami, jeżeli były w sieci to kasowali " do artykułu ACTA z punktu widzenia przeciętnego internauty.  (09/02/2012)
redakcja:   "Największą ,,frajde'' to miał napewno ten co zdjęcia robił" do artykułu Pies najlepszym przyjacielem człowieka............  (07/02/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: redakcja
Ranga:
Ost. logowanie: 21/02/2012
Zarejestrowano: 06/02/2012

Statystyki
Punkty: 4.624
Wyświetlenia artykułów: 4.535
Odwiedziny profilu: 1.106
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska