Login lub e-mail Hasło   

robertcb
Wcześniejsze wpisy
robertcb:   "Treści, obrazy i zdarzenia w naszych snach pochodzą z wszechświatów równoległych. Są to przeżycia naszych sobowtórów żyjących w tych równoległych wszechświatach. wszechświaty te się różnią od naszego mniej lub bardziej. stąd nasze miasto czy dom moze wyglądac inaczej. czasem wszystko we snie sie sprawdza do joty i wtedy jest to nasza linia czasowa w przyszłości i stąd sen proroczy. ..." do artykułu Światy równoległe - modyfikacja..  (09/12/2011)
robertcb:   "Małe dzieci nie mają rozwiniętej świadomości. Rozwinięta świadomość jest warunkiem redukcji funkcji falowej. nierozwinięta świadomość pozostaje w dużym stopniu w superpozycji wielu mozliwych stanów kwantowych. Oznacza to że małe dzieci mają wgląd do równoległych wszechświatów. Mówiąc prościej, znajdują się w stanie który można określic jako coś pomiędzy snem a jawą. ..." do artykułu Czasem tak jak media dzieci widzą duchy.  (05/12/2011)
robertcb:   "Istnieją dowody w postaci relacji ludzi którzy przeżyli tzw. śmierć kliniczną w czasie operacji. Zdawali oni relacje co się działo na sali operacyjnej w czasie gdy ich mózgi nie funkcjonowały." do artykułu Czy można szukać " Duchów " w świecie cząstek elementarnych ?.  (31/08/2011)
robertcb:   "Na tym świecie panuje też magia autorytetów. Gdy Stephen Hawking powiedział że Bóg nie był potrzebny do stworzenia wszechświata - wszystkie media to natychmiast powieliły. Gdyby dokładnie to samo, słowo po słowie, powiedział przeciętny kowalski - to pies z kulawą nogą by na to nie zwrócił uwagi. Jak widzicie, media powielają wyłącznie to co prawią autorytety, a ich redaktorzy ..." do artykułu Zbędny Bóg.  (16/03/2011)
robertcb:   "Wolna wola jest tylko iluzją. Oto co tak naprawdę zdecydowało i wciąż decyduje o was, waszym życiu i tym, kim jesteście. http://radioamator.elektroda.eu/przypadek.html" do artykułu Wolna wola = iluzja?.  (15/03/2011)
robertcb:   "Dusza i duchy istnieją. Świadomość to nie mózg. Mózg jest kwantowym odbiornikiem duchowej świadomości. Teoria dualizmu interakcyjnego John Carew Eccles'a, oraz kwantowa teoria świadomości Orch-OR Rogera Penrose i Stuarta Hameroffa - są prawdziwe. Neuronalna transmisja synaptyczna w mózgu - nie tworzy świadomości ani naszych myśli. ..." do artykułu Życie po śmierci - czy to prawda?.  (06/03/2011)
robertcb:   "Sceptykom polecam przeczytanie tego: http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html" do artykułu Dowód istnienia Boga.  (04/03/2011)
robertcb:   "'Możesz być ateistą, ale tylko do 40mg DMT'" do artykułu Dowód istnienia Boga.  (04/03/2011)
robertcb:   "Świadomość to nie mózg. Mózg jest kwantowym odbiornikiem duchowej świadomości. Kwantowa teoria świadomości Orch-OR Rogera Penrose i Stuarta Hameroffa - jest prawdziwa. Neuronalna transmisja synaptyczna w mózgu - nie tworzy świadomości ani naszych myśli. Przeczytajcie i poznajcie prawdę: http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html lub wpiszcie w wyszukiwarkę: świadomość to nie mózg" do artykułu Kwantowy Umysł - twórcza świadomość..  (20/02/2011)
robertcb:   "Świadomość to nie mózg. Mózg jest kwantowym odbiornikiem duchowej świadomości. Teoria Penrose'a i Hameroff'a - jest prawdziwa. Neuronalna transmisja synaptyczna w mózgu - nie tworzy świadomości ani naszych myśli. Przeczytajcie i poznajcie prawdę: http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html" do artykułu Człowiek bez mózgu żyje we Francji.  (20/02/2011)
robertcb:   "rTMS nie obala teorii, że mózg pracuje w taki sposób jak to opisałem. Podobnie jak przepuszczanie niewielkiego prądu przy pomocy elektrod na korze mózgowej - nie powoduje trwałej zmiany świadomości, zapisania czy wymazania czegoś z pamięci człowieka. Polecam książkę 'Poza granicami wyobraźni' Viktora Farkasa. W rozdziale 'Cudowna istota człowiek: myślenie bez m ..." do artykułu Świadomość to nie mózg..  (07/02/2011)
robertcb:   "Równoległe wszechświaty wyjaśniają pochodzenie treści naszych marzeń sennych. Oto moja teoria, w oparciu o fizykę kwantową. http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html" do artykułu Światy równoległe okiem naukowców.  (31/01/2011)
robertcb:   "W skrócie: W czasie snów widzimy zdarzenia, odbierane zmysłami naszych bliźniaków w równoległych wszechświatach, których istnienie przewiduje kwantowa teoria wielu światów Hugh Everetta III. Pełne, szczegółowe wyjaśnienie: http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html" do artykułu Czym są sny?.  (31/01/2011)
robertcb:   "Moim zdaniem uszkodzona część mózgu traci powiązanie z właściwą świadomością. Tym samym ta część mózgu traci niezakłóconą selektywność odbioru jednej świadomości. Mogą się wtedy podłączać inne byty duchowe, wpływając na zjawiska kwantowe w uszkodzonej części mózgu. Tak bym tłumaczył choroby psychiczne powstałe na skutek uszkodzenia mózgu." do artykułu Świadomość to nie mózg..  (24/01/2011)
robertcb:   "Zgadzam się. Podobnie sprawa ma się do nośników analogowych, mechanicznych np płyt winylowych, czy też pisma drukowanego na papierze, zdjęć itp. Jednak płyta CD by mogła być używana, potrzebuje napędu - który jest ukladem elektronicznym. Więc w chwili zapisywania na niej danych - przenikliwy impuls EM - uniemożliwi to, niszcząc układ elektroniczny napędu. w czas ..." do artykułu Świadomość to nie mózg..  (24/01/2011)
robertcb:   "." do artykułu Świadomość to nie mózg..  (24/01/2011)
robertcb:   Popularny artykuł: Świadomość to nie mózg.  (20/01/2011)
robertcb:   "Zapraszam do mojego artykułu, w którym w oparciu o własne doświadczenia i fakty naukowe - dowodzę istnienia duszy." do artykułu Dowód istnienia Boga.  (20/01/2011)
robertcb:   "Kwantowa teoria świadomości Orch-OR = teoria heliocentryczna Teoria neuronalnej świadomości mózgowej = teoria geocentryczna Penrose i Hameroff = Kopernik i Galileusz Establishment naukowy, medyczny, akademicki = Święta Inkwizycja Takie porówanie XVI wieku do XXI wieku - nasuwa mi się na myśl. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się jakich to bzdur uczył si ..." do artykułu Pseudonauka.  (20/01/2011)
robertcb:   "Potwierdzam że wszelkie kontakty z duchami,seanse,czary,wróżby są niebezpieczne. Natomiast z relacji ludzi którzy przeżyli śmierć kliniczną wynika na ogół pozytywna wizja życia po śmierci. Polecam mój artykuł opisujący świadomość, jej połączenie z mózgiem, sny prorocze, próbę ich interpretacji i krótki przegląd paradoksów fizyki kwantowej." do artykułu Zobaczyć ducha i... umrzeć.  (20/01/2011)
robertcb:   "Świadomość to nie mózg. W szkołach wykładają bzdury, jakoby świadomością miały być impulsy elektryczne w neuronach i reakcje chemiczne. Roger Penrose i Stuart Hameroff opracowali kwantową teorię świadomości Orch-OR, która moim zdaniem jest odpowiednikiem pojawienia się teorii heliocentrycznej Kopernika i Galileusza w średniowieczu. Polecam mój artykuł opisujący świadomość, jej połączenie z mózgiem i krótki przegląd zagadnien naukowych." do artykułu Mózg źródłem świadomości?.  (20/01/2011)
robertcb:   "Nie myślimy mózgiem, to tylko złudzenie. W szkołach wykładają bzdury, jakoby świadomością miały być impulsy elektryczne w neuronach i reakcje chemiczne. Roger Penrose i Stuart Hameroff opracowali kwantową teorię świadomości Orch-OR, która moim zdaniem jest odpowiednikiem pojawienia się teorii heliocentrycznej Kopernika i Galileusza w średniowieczu. Polecam mój artykuł opisujący świadomość, jej połączenie z mózgiem i krótki przegląd zagadnien naukowych." do artykułu Używasz prawą czy lewą półkulę mózgu podczas myślenia?.  (20/01/2011)
robertcb:   "Potwierdzam możliwość prawdziwości kwantowej teorii wielu światów Hugh Everetta. David Deutsch ją nieco zmodyfikował do stałej liczby wszechświatów. Ta interpretacja tłumaczy kilka znanych paradoksów w fizyce. Polecam mój artykuł opisujący świadomość, jej połączenie z mózgiem i krótki przegląd zagadnien naukowych." do artykułu Światy równoległe okiem naukowców.  (20/01/2011)
robertcb:   Głos na artykuł Światy równoległe okiem naukowców  (20/01/2011)
robertcb:   "Naukowcy chwalą się że wszystko wiedzą, a tak naprawdę - to nic nie wiedzą. Ewidentne badania naukowe i paradoksy w fizyce, wskazują że świadomość to nie impulsy elektryczne i reakcje chemiczne między neuronami. Polecam mój artykuł o zagadnieniu świadomości i jej połączenia z mózgiem w naukowym ujęciu: o kwantowej teorii świadomości Orch-OR Rogera Penrose i Stuarta Hameroff'a, o zweryfikowanych doświadczeniach śmierci klinicznej,o snach proroczych i próbie ich wyjaśnienia." do artykułu Człowiek bez mózgu żyje we Francji.  (20/01/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: robertcb
Ranga:
Ost. logowanie: 07/03/2013
Zarejestrowano: 14/08/2009

Statystyki
Punkty: 32.521
Wyświetlenia artykułów: 32.169
Odwiedziny profilu: 4.040
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 13
Komentarze: 32
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska