Login lub e-mail Hasło   

robertr
Wcześniejsze wpisy
robertr:   Głos na artykuł Eugenika - obłęd udający naukę.  (21/04/2013)
robertr:   "Trochę się gubię jeśli chodzi o to kłamstwo smoleńskie: - sztuczna mgła -hel rozpylony -rakieta ziemia powietrze -bomba na pokładzie " do artykułu Jesteśmy stróżami naszych braci.  (11/04/2013)
robertr:   "Najważniejsze aby nie brać leków zawierających Paracetamolu. Pobieżna lektura Wikipedii pokazuje faktyczne skutki uboczne tego leku - wiąże on Glutation, związek odpowiedzialny za odtruwanie organizmu. Zażywanie tego leku - upowszechnionego w Polsce od początku lat 90 - może fatalnie wpływać długofalowo na kondycję organizmu, wiele chorób przewlekłych, nowotwory. Również u dzieci w przypadku podaw ..." do artykułu Domowe sposoby na ból.  (11/04/2013)
robertr:   Głos na artykuł Kawa, kawka, kawusia, kawucha, kawizna, trucizna  (30/03/2013)
robertr:   "Mam nadzieję, że pozbędę się tego nałogu. Od zawsze czuję, że kawa jest niezdrowa ale tak miło się ją rano smakuje..." do artykułu Kawa, kawka, kawusia, kawucha, kawizna, trucizna.  (30/03/2013)
robertr:   "Sporo na Eiobie pojawia się artykułów dotyczących spiskowej teorii świata typu NWO etc. Właściwie RM to jedyne radio gdzie podobne informacje można usłyszeć i choćby dlatego powinno istnieć. Podobnie telewizja Trwam - jedyna, która potencjalnie mogłaby dawać inny przekaz niż obowiązujący - czy można na to pozwolić ? Faktem jest że RM jest totalnie rozpolitykowane, jednostronne i bardzo moc ..." do artykułu „Modlitwa" :))).  (07/03/2013)
robertr:   "@Elba: Wg mnie jedynym ratunkiem może być jak najszybszy kryzys - krach finansów, protesty społeczne. Podobnie jak choroba - atakuje ciało aby je uzdrowić. Niestety jest to cecha demokracji - decyzje podejmowane są pod presją najbliższego wyniku wyborczego, a poziom oczekiwań socjalnych przekroczył punkt krytyczny. Nie można sobie wyobrazić, że jakikolwiek rząd wprowadza w obecnej sytuacji ..." do artykułu Fiskalizm - system podatkowy jako rozbójnicze pasożytnictwo państwa.  (07/03/2013)
robertr:   "Ja bym delikatnie podpowiedział, że jest w Polsce partia, która mniej - więcej o tym samym mówi. Jakiś wybór mamy nawet w tej sterowanej demokracji." do artykułu Fiskalizm - system podatkowy jako rozbójnicze pasożytnictwo państwa.  (07/03/2013)
robertr:   "Bez przesady tradycyjnych normalnych gospodastw rolnych w Polsce nic nie ruszy - podatków prawie nie płacą, dopłaty są. Przy niekorzystnych cenach można po prostu nic nie robić a i tak się wyżyje. Problem dotyczy ludzi którzy zainwestowali biorąc jakieś kredyty tu faktycznie bywają dramaty. Obaj synowie mojego brata już dawno wzięli sporo pieniędzy w jakimś programie młody rolnik. Pomimo pokończon ..." do artykułu Kiedy upadek rodzinnych gospodarstw rolnych w Polsce.  (06/03/2013)
robertr:   "@bardek: Zgoda co do fizyki - jest to doskonały przedmiot, który naprawdę czegoś uczy. Matematyka powinna być nauczana w takim zakresie jaki może znaleźć zastosowanie praktyczne. Natomiast co do szkoły: Córka poszła do gimnazjum i nastąpiła katastrofa. Wymagania dosłownego podawania twierdzeń, praw etc zupełnie zabiły w niej jakąkolwiek zdolność myślenia. Do tego doszedł jeszcze internet - ..." do artykułu Na co komu szkolna Matematyka?.  (06/03/2013)
robertr:   Głos na artykuł Na co komu szkolna Matematyka?  (06/03/2013)
robertr:   "''Próba walki z depresją'' - radzę spróbować prostej diety bezglutenowej. W chorobach typu autyzm, asberger zalecana jest dieta bezglutenowa. Od tygodnia to robię - nie wiem o co tu chodzi - ale po pracy (godzina jazdy przez Warszawę) jestem wypoczęty, chce mi się coś robić, czytać, ptaszki ćwierkają.... Podobno 1% populacji chorych na cekalię to tylko wierzchołek góry lodowej." do artykułu Zachwyty..  (05/03/2013)
robertr:   "Można tu mówić o próbie uzdrowienia brytyjskiego państwa/ społeczeństwa - dość celna krytyka pracy od rana do nocy, nie wiadomo po co. Podobnie jest z chorobami - najczęściej atakują organizm w celu jego pełnego wyzdrowienia - choć bardzo często współczesna medycyna to uniemożliwia lecząc objawy choroby." do artykułu Wielka Brytania: zasiłek dla bezrobotnych na dżihad.  (05/03/2013)
robertr:   "Nie wiem jak się dobrać do pracowników Sądu Administracyjnego. Natomiast spokojnie można spróbować poprosić sąd o np wykładnię dotyczącą darmowych podróży służbowych samych posłów, różnych dodatkowych bonusów, samochodów etc. Pewnie dodatkowe wpływy z PIT-u nie uzdrowiłyby finansów natychmiast, ale w jakiejś perspektywie to i owo by się zaczęło prostować...." do artykułu Cieciu schowaj miotłę.  (04/03/2013)
robertr:   Głos na artykuł Cieciu schowaj miotłę  (04/03/2013)
robertr:   Głos na artykuł Jak Konspirowano Syjonistów  (20/02/2013)
robertr:   Głos na artykuł Tajna korporacja  (20/02/2013)
robertr:   "Miałem kiedyś pomysł na książkę: Folwark zwierzęcy bis. Fabuła - mniej więcej wyczerpały się możliwości przedstawianego przez Orwella folwarku, zwierzęta się obijają są niezadowolone, nowinki techniczne docierają wszyscy widzą, że w sąsiednich folwarkach żyje się lepiej. Część Świń staje na czele buntu - powstaje okrągły stół, wiele partii - partia Świń nr 1 , partia Świń nr 2...., telewizja wolna ..." do artykułu Tajna korporacja.  (20/02/2013)
robertr:   Głos na artykuł Benedykt obudził bestię  (15/02/2013)
robertr:   Głos na artykuł Kolosalne znaczenie witaminy D  (15/02/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: robertr
Ranga:
Ost. logowanie: 13 dni temu
Zarejestrowano: 18/12/2010

Statystyki
Punkty: 93.360
Wyświetlenia artykułów: 89.635
Odwiedziny profilu: 4.752
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 129
Komentarze: 141
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska