Login lub e-mail Hasło   

rpawelek
Wcześniejsze wpisy
rpawelek:   "W takim razie dzięki za dyskusję. Natomiast co do tych dwóch kandydatów - nie popierając żadnego można oddać głos nieważny, wtedy z czystym sumieniem można powiedzieć: 'Nie mogłem zrobić nic więcej'. Wałęsa byłby tematem na kolejną dyskusje... Moim zdaniem trzeba mówić o nim prawdę (niezależnie od tego czy był 'Bolkiem' czy też nie), miał osiągnięcia, miał porażki i robił błędy, be ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (13/05/2010)
rpawelek:   "Wybrałem trochę więcej niż jedno, ale faktem jest, że nie ustosunkowałem się do wszystkich. Dla mnie osobiście, żeby jakaś informacja była wiarygodna, to wszystkie jej części muszą takie być, dlatego znajdując moim zdaniem kilka bzdur uznaję, że inne informacje mogą być warte tyle samo. Jednak po kolei: Co do słów Jarosława, a raczej domniemanego poglądu na prezydenturę, to nie widz ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (13/05/2010)
rpawelek:   "Bzdury - dotyczyły fragmentu o Rydzyku (gdzie wygranie przez RM wyborów to była największa z nich), podobno nie Twojego autorstwa, więc jeżeli myślałeś, że tak ocenię Twoją pracę, to się myliłeś. Ucieszyłem się, że ktoś zdecydował się na dyskusję, szkoda że w takim stylu i już uznałeś ją za skończoną. Dalej (tak samo jak w poprzednim komentarzu, w którym nie chciałeś obrażać) piszesz do mnie:'mohe ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (12/05/2010)
rpawelek:   "Dwie rzeczy na wstępie... Cieszę się, że jednak odpisałeś, zapewniam, że to nie była strata czasu (chyba, że ten komentarz miał mnie przekonać do zmiany poglądów i być ostatnim w dyskusji). Druga sprawa - nie koleżanko, nie mam pojęcia po czym wywnioskowałeś płeć, ale zakładam, że nie chciałeś w ten sposób mnie obrażać. Teraz więc do rzeczy - czyli Twojego komentarza. Pozwolę sobie ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (12/05/2010)
rpawelek:   "Zwykły, nieszkodliwy... a nawet w takich artykułach jak ten znajdzie się miejsce by się go doczepić. W co drugiej wypowiedzi Wałęsy czy Niesiołowskiego też jest o nim wzmianka, pewnie przypadkowo :) Co do ilości ubywających słuchaczy, to sporo musiał ich mieć sporo na początku, bo radio ma już prawie 19 lat... chyba że ilość słuchaczy już na minusie? " do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (11/05/2010)
rpawelek:   "Co do powstania, łatwiej oceniać po fakcie, niż przed. Było wiele starć w historii, które teoretycznie nie miały żadnej szansy powodzenia. Choćby Kircholm, a wiemy jak się skończyło. Ludzie, którzy tam walczyli wiedzieli, że ryzykują życiem, ale walczyli o wolność dla Ojczyzny. Nie było tak, że kazano im walczyć - wysyłając ich na śmierć, to nie był wyrok. Co do skoku z wieżowca... głupie ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (11/05/2010)
rpawelek:   "'Co natomiast robi brat byłego prezydenta -nic. A niech sobie grasują hieny ,byle był pretekst do wygrania wyborów.' Jaką to trzeba być hieną by coś takiego napisać... ale cóż. Co ma robić tam według Ciebie brat Prezydenta? Gdy wszyscy zapewniają, że jest ok, pozabezpieczany teren i wszystkie szczątki ofiar, a p. Kopacz mówi o przekopaniu wszystkiego metr wgłąb. " do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (10/05/2010)
rpawelek:   "Pytałem o zacytowane słowa, nie o argumentację w sprawie ustawy IPN (czyli całkiem inne słowa) - której wcale nie chciano wetować, a jedynie odesłać do Trybunału. " do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (10/05/2010)
rpawelek:   "Prawdzie? Twój artykuł z tym akurat ma mało wspólnego, ale żeby ten komentarz nie był do niego podobny to może bardziej merytorycznie: (odniosę się nie tylko do artykułu, ale również Twoich komentarzy): 'jego brat mówi, że to jemu należy się fotel brata i żeby mi tu nikt nie śmiał... bo przecież spuścizna po bracie, bo przecież fotel Prezydenta, bo przecież władza...należy się bratu ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (10/05/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: rpawelek
Ranga:
Ost. logowanie: 18/05/2010
Zarejestrowano: 10/05/2010

Statystyki
Punkty: 34
Odwiedziny profilu: 1.085
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska