Login lub e-mail Hasło   

Ruch na stronie


Wszystkich głodnych tysiąckrotnego zwiększenia odwiedzin na swojej witrynie zapraszam tutaj: http://artelis.pl/autor/profil/16123/marek-deronWcześniejsze wpisy
Ruch na stronie:   "Ludzie coś tam zarzucają islamowi (i w sumie po przestudiowaniu tematu stwierdzam, że 3/4 to bzdury wyssane z palca), ale jednej zalety nie mogą mu odmówić - jako ustrój nie jest demokracją, i właśnie dlatego, jeżeli miałbym wybierać rządy demokracji (czytaj medialnych sprzedawczyków) i rządy islamu - wybrałbym rządy islamu." do artykułu Islam a demokracja.  (22/04/2011)
Ruch na stronie:   "Ok, jeszcze jedno pytanie - dlaczego Jezus zawsze nazywa się Synem Człowieczym, a nie Synem Bożym? Minimalna doza logiki powinna spowodować sprzeczność z trójcą św." do artykułu Czy Biblia potwierdza istnienie Trójcy Świętej?.  (08/03/2011)
Ruch na stronie:   Głos na artykuł Wielka tajemnica spowiedzi  (27/02/2011)
Ruch na stronie:   "Chciałbym się poznać dokładne relacje chłopca. Jak dla mnie w tej chwili to wygląda tak - ojciec nazmyślał, wydał książkę i trzepie kasiorę, nie w celu obłowienia się w bogactwach, lecz w celu zdobycia środków na rehabilitację dziecka." do artykułu Był w niebie i spotkał Jezusa. Świat poruszony historią 6-latka!.  (26/02/2011)
Ruch na stronie:   "Co do wypowiadania się Boga w liczbie mnogiej - nie uzasadnia to istnienia trójcy w żadnym wypadku. W języku hebrajskim istnieje tzw. królewska liczba mnoga używana w celu podkreślenia majestatu, władzy, mocy itp. jednakże absolutnie nie oznacza to, że wypowiadających ma być więcej niż jeden. Przykład użycia tej król. l. mng. znaleźć można właśnie w Starym Testamencie. Oczywiście ma ..." do artykułu Czy Biblia potwierdza istnienie Trójcy Świętej?.  (24/02/2011)
Ruch na stronie:   "Co do cytatu: 'Pan ukazał się Abrahamowi pod dębami Mamre, gdy ten siedział u wejścia do namiotu w najgorętszej porze dnia. Abraham spojrzawszy dostrzegł trzech ludzi naprzeciw siebie. Ujrzawszy ich podążył od wejścia do namiotu na ich spotkanie. A oddawszy im pokłon do ziemi, rzekł: 'O Panie, jeśli darzysz mnie życzliwością, racz nie omijać Twego sługi! Przyniosę trochę wody, wy za ..." do artykułu Czy Biblia potwierdza istnienie Trójcy Świętej?.  (24/02/2011)
Ruch na stronie:   Nowy artykuł AdWords i pozycjonowanie  (12/02/2011)
Ruch na stronie:   "Rozumiem, że to odpowiedź na mój komentarz. Nie chodzi tu o obronę Rydzyka, ponieważ sam jestem muzułmaninem. Po prostu wytykam błąd logiczny - zbiórka pieniędzy (nawet ta bez zezwolenia) nie równa się kradzieży. Kiedyś w szkole zbieraliśmy pieniądze (oczywiście, bez zezwolenia) na rehabilitację sparaliżowanego chłopca, wszystko co tam mieliśmy w puszkach oddaliśmy prosto w ręce jego mamy - czy to czyni mnie złodziejem?" do artykułu W poszukiwaniu wiary, którą Kościół Katolicki z nas wykorzenia.  (12/02/2011)
Ruch na stronie:   "Akurat zbiórka pieniędzy (nawet ta bez zezwolenia) nie jest złodziejstwem. Złodziejem Rydzyk by był, gdyby przeznaczył te pieniądze na inny cel, niż zadeklarował." do artykułu W poszukiwaniu wiary, którą Kościół Katolicki z nas wykorzenia.  (12/02/2011)
Ruch na stronie:   Nowy artykuł Czym jest content layering?  (09/02/2011)
Ruch na stronie:   "Mogłoby się wydawać, że można śmiało próbować tych sposobów, ponieważ dopóki ktoś nas nie złapie, jesteśmy bezkarni. BŁĄD! Google wyłapuje te techniki, i to z dnia na dzień coraz lepiej." do artykułu Nieetyczne sposoby pozycjonowania stron internetowych.  (07/02/2011)
Ruch na stronie:   "Również podpisuję się pod tym komentarzem z racji tego, że jeszcze pamiętam swoje początki w internecie." do artykułu Każde słowo ma swoją wartość.  (07/02/2011)
Ruch na stronie:   "Trochę mylny tytuł - sugeruje pozycjonowanie stron www, a bardziej chodzi tu o budowę wizerunku, reklamę i rozwój osobisty." do artykułu 10 sposobów na własne pozycjonowanie.  (07/02/2011)
Ruch na stronie:   "Ciekawe! Co prawda normalnym ludziom nieprzydatne, to jednak bardzo wartościowe dla ludzi badających języki." do artykułu Pola jazik - język sztuczny bazujący na polskim, esperanto i niemieckim (cz.1).  (07/02/2011)
Ruch na stronie:   Nowy artykuł AdWords i pozycjonowanie  (07/02/2011)
Ruch na stronie:   "Bardzo dobry artykuł. Nareszcie racjonalne spojrzenie na ten temat." do artykułu Pozycjonowanie - dobór słow kluczowych.  (03/02/2011)
Ruch na stronie:   "Również zgadzam się, że artykuł wiele nie wnosi. Ot taki pseudo-poradnik jak 120 wskazówek w złotych myślach." do artykułu Jak zwiększyć ruch na stronie www?.  (03/02/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ruchnastronie
Ranga:
Ost. logowanie: 20/05/2011
Zarejestrowano: 03/02/2011

Statystyki
Punkty: 11.271
Wyświetlenia artykułów: 11.246
Odwiedziny profilu: 1.819
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 14
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska