Login lub e-mail Hasło   

rybka34
Wcześniejsze wpisy
rybka34:   "ykes wielkie dzięki, za merytoryczną odpowiedz. Uwielbiam takie wypowiedzi. Bardzo dużo wnoszą do tematu. Na szczęście inni zajmują się merytorycznym podejściem do tematu. Dostałem właśnie jedną odpowiedz. Wklejam ją poniżej: Witam, uważam pytanie za poprawnie sformułowane aczkolwiek niefortunne. Krótkie uzasadnienie. Faktem jest, że w punkcie B ..." do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)
rybka34:   "Przepraszam, ale niekiedy po nickach, ciężko się zorientować, czy ktoś jest kobietą czy mężczyzną. Teraz zastanawiam się nad tymi warunkami co pisał(a) HS. " do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)
rybka34:   "Przepraszam, próbował udowodnić The Meaning kilka wypowiedzi wcześniej, jednak nie zgadzam się z Nim w kwestii zastosowania koniunkcji. Wysłałem to pytanie do pracowników katedry logiki kilku naszych uczelni i jak tylko będę miał jakąś odpowiedz to się nią z Wami podzielę. Pozdrawiam." do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)
rybka34:   "A zastanów się nad istotą sprawy, czyli pytaniem: 'W tej sytuacji kierujący pojazdem jest ostrzegany o:' To nie jest pytanie o określenie wszystkich informacji które przekazuję znak(gdyby tak było to można by zastosować koniunkcje, znak ^, spójnik i), tylko o jedną z informacji, czego dowiadujemy się w odpowiedzi na to pytanie czyli: 'zwężeniu jezdni po prawej stronie'. ..." do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)
rybka34:   "Masz racje, tylko pytanie nie polega na opisaniu znaku drogowego, tylko o utrudnieniach na drodze. A to nie jest równoznaczne. Chciałbym to podsumować. Egzamin na prawo jazdy to egzamin państwowy. Zespół osób które go tworzą, to powinni być specjaliści z zakresu przepisów prawa jazdy i specjaliści od 'logiki i układaniu testów'. Tak się zdarzyło że jestem po informatyce. Na ..." do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)
rybka34:   "I dodaj dlaczego nie jest to właściwa interpretacja przepisów. Jeżeli piszecie jakąś tezę to spróbujcie ją wyjaśnić, udowodnić." do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)
rybka34:   "Nie próbuje udowodnić że ten znak to zwężenie drogi prawostronne, bo przecież nigdzie tak nie napisałem. W pytaniu jest napisane czy znak ostrzega nas o zwężeniu z prawej strony drogi i to jest prawda, jak również to że informuję nas o zwężeniu z lewej strony. Jednak w pytaniu nikt nas o to nie pyta. Nie musicie mi wypisywać przykładów, bo doskonalę znam wasz to rozumienia, lecz spróbujcie iść tokiem mojego rozumowania i powiedzcie, czy jest tam błąd, bo jeszcze nikt tego nie zrobił " do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)
rybka34:   "Wyjaśnijcie mi proszę, dlaczego cały czas wypisujecie jakieś inne pytania egzaminacyjne. Odnieście się proszę i przeanalizujcie pytanie z artykułu. " do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)
rybka34:   "Tutaj nie chodzi o moją cechę charakteru że jestem uparty lub nie. Dlaczego podajecie jakieś inne wymyślone przez siebie pytania, a nie odnosicie się do pokazanego w artykule. Jeżeli się ze mną nie zgadzacie, to proszę wyjaśnijcie mi w którym miejscu robię błąd, i piszcie proszę swoje opinie o prawdziwości bądź fałszu artykułu, a nie o osobistych uwagach dotyczących mojego charakteru, umie ..." do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)
rybka34:   "'No nic, wyobraźnia żadna, ok.' Nie przypominam sobie abym kogoś obraził, a powyższe stwierdzenie w sposób jednoznaczny mówi że jestem ograniczony. Przecież już pisałem, że wiem co oznacza ten znak, więc niepotrzebnie wysyłasz do niego linka. To jest zupełnie niepotrzebne, ponieważ w tej części się zgadzamy. Powtórzę jeszcze raz część mojej poprzedniej opinii: Wysnułem tezę, ż ..." do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)
rybka34:   "Aby udowodnić, lub obalić jakąś tezę, trzeba dawać przykłady, dowody i inne dotyczące tej właśnie tezy, dlatego przykład ze średnikiem jest niewłaściwy, bo nie o znakach interpunkcyjnych tutaj mowa. Nie muszę chyba tego dalej wyjaśniać. Wysnułem tezę, że w pytaniu jest błąd. Pokazałem to pytanie, następnie przypomniałem wszystkim, w jaki sposób rozwiązujemy testy. Dodatkowo nie jest to pyta ..." do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)
rybka34:   "Zauważam różnicę w tych znakach. Wiem co one oznaczają, bo przecież to napisałem. Przeczytaj to zdanie i odpowiedz sobie czy jest prawdziwe czy fałszywe, bo w ten sposób się rozwiązuje testy. Z całym szacunkiem nie rozumiem co do pytania o prawie jazdy może dać przykład ze średnikiem. To nie ma nic wspólnego z tematem. Wskaż również gdzie nie mam racji, bo nie rozumiem tego. Znak A-12a interpretuj ..." do artykułu Błąd w pytaniu na prawo jazdy. Czy nikt tego nie widzi?.  (02/03/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: rybka34
Ranga:
Ost. logowanie: 06/03/2012
Zarejestrowano: 01/03/2012

Statystyki
Punkty: 1.914
Wyświetlenia artykułów: 1.877
Odwiedziny profilu: 945
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 12
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska