Login lub e-mail Hasło   

Szymon Bachir

Widziane moim okiem

Minęło pół wieku,a wciąż są żywe. Na słomianym dachu boćki ,klekoczą ,a , mama w ogródku kwiaty podlewa,, ojciec kosę ostrzy i nagle, samoloty,jak grom z jasnego nieba pojawiły, bomby rzucały , zagrody płonęły,bydło wystraszone uciekało z obór... tra-trując gęsie ojciec ziemiankę budował ,a boćki na kikutach kominów, jaskółki w szczelinkach gniazdka znów wiły . Słyszę i słowa mamy „ sowiec... więcej informacjiDzisiaj
Szymon Bachir:   "@Diego Luna Gonzales: ok,ktoś-gnida zminusował " do artykułu Gdzie jest bóg prawdziwy?.  (3 godz. temu)
Szymon Bachir:   Popularny artykuł: Gdzie jest bóg prawdziwy?  (5 godz. temu)
Wczoraj
Szymon Bachir:   Nowy artykuł Nasza miłość blizniego  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Szymon Bachir:   "@CichaWoda: Miło mieć bratnią duszę,pozdrawiam" do artykułu Gdzie jest bóg prawdziwy?.  (2 dni temu)
Szymon Bachir:   Nowy artykuł Gdzie jest bóg prawdziwy?  (5 dni temu)
Szymon Bachir:   "@Janusz Nitkiewicz: Masz rację" do artykułu III Spotkanie Eioby :-))).  (11 dni temu)
Szymon Bachir:   "@Hamilton: daj się namówić,zobaczę jak bzykasz" do artykułu III Spotkanie Eioby :-))).  (11 dni temu)
Szymon Bachir:   Głos na artykuł III Spotkanie Eioby :-)))  (11 dni temu)
Szymon Bachir:   "Ucichły wiatry, nastała pogoda, rozbłysło słońce nad samotną chatą, świat owładnęła harmonia i zgoda - oby tak się stało,,styl rum,fabuła trafiają w sedno, fajnie czyta,gratuluję " do artykułu Anioł.  (12 dni temu)
Szymon Bachir:   Głos na artykuł Anioł  (12 dni temu)
Szymon Bachir:   "@samantaa: Dziękuję,pozdrawiam!" do artykułu -Nie wkurzaj się bracie Polaku,to punkt widzenia 84 letniego kresowiaka.  (15 dni temu)
Szymon Bachir:   "@kliement: Za pochwałę taki ktosia ciebie uszminkował,nawet tym można się narazić,pozdrawia" do artykułu -Nie wkurzaj się bracie Polaku,to punkt widzenia 84 letniego kresowiaka.  (16 dni temu)
Szymon Bachir:   "@Dyl Sowizdrzał: Mnie bardziej dowalą inkwizycja straszą itp" do artykułu Wspominam tych co odeszli,a Kocham tu i teraz.  (19 dni temu)
Szymon Bachir:   "@pokrzywiony: Ale w tamtym jskis gnojek dał tobie minusa,a teraz spróbuje,te nadesłane rewelacja,pozdrawiam i dziękuje" do artykułu Wspominam tych co odeszli,a Kocham tu i teraz.  (19 dni temu)
Szymon Bachir:   "@pokrzywiony: Dzięki wielkie,jakiś różańcowy twój ling zmiksował " do artykułu Wspominam tych co odeszli,a Kocham tu i teraz.  (20 dni temu)
Szymon Bachir:   "@pokrzywiony: Dzięki" do artykułu Wspominam tych co odeszli,a Kocham tu i teraz.  (20 dni temu)
Szymon Bachir:   "@Felicjanna: O starych młodym pisać łatwo,przeczytajcie to co napisaliście tu i teraz w moim wieku,mam 83 lata ,pozdrawiam was wszystkich z ogródka swoich marzę,wiosna w nim już spaceruje" do artykułu Samopomoc obywatelska na samotną starość.  (20 dni temu)
Szymon Bachir:   "@Hamilton: Jak zwykle zajebista riposta." do artykułu Samopomoc obywatelska na samotną starość.  (20 dni temu)
Szymon Bachir:   "@pokrzywiony: Merytoryczne, pytanie może znajdą Miałkowskie,by na nie udzielić wiarygodnej odpowiedzi,nie czuje się na siłach by to uczynić,pozdrawiam" do artykułu Wspominam tych co odeszli,a Kocham tu i teraz.  (20 dni temu)
Szymon Bachir:   "Język trzymać,za zębami,słuchać jak inni mówią i wiedzieć ,że dzwon dzwoni,ponieważ w środku jest pusty. Moza tez krakać ja oni, nie krytykować,być miernym,ale wiernym-to szansa na radnego w wyborach jak w banku" do artykułu Siedem cech które odróżniają ludzi mądrych od głupich.  (23 dni temu)
Szymon Bachir:   "A ja chce załapać na ćwiarteczkę ,o grubą kasę z takimi asami nie śmiem nawet marzyc,ale kieliszeczek pod aleluje i do przodu-jak powiedział mesjasz toruński mogę" do artykułu Wielki konkurs na EIOBA.pl.  (23 dni temu)
Szymon Bachir:   "@marian R Właśnie w tym sęk,a w sęku dziura ,masz rację! !" do artykułu Nie prokatolicku napisane.  (25 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: rydz78
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 29/05/2009

Statystyki
Punkty: 516.849
Wyświetlenia artykułów: 362.796
Obserwujący użytkownicy: 69
Odwiedziny profilu: 37.919
Przeczytane artykuły: 13
Ocenione artykuły: 1032
Komentarze: 4495
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska