Login lub e-mail Hasło   

ryh
Wcześniejsze wpisy
ryh:   "Autor ma prawo oceniać historię ze swojego punktu widzenia. Zapewne , tak jak Antoni Macierewicz, żałuje że polskie przemiany ustrojowe nie zostały obmyte rzeką krwi. Nie było barykad, narodowego zrywu patriotycznego, wypalania komuny aż do korzeni i innych tragedii, których Prawdziwi Polscy Patrioci są spragnieni. Ja jednak uważam że zdaliśmy ten egzamin całkiem poprawnie jako społeczeństwo. Oczy ..." do artykułu W trzydziestą pierwszą rocznicę TEATRU WIELKIEJ MISTYFIKACJI ..  (11 dni temu)
ryh:   Głos na artykuł Zły Szaman próba nr.2  (12 dni temu)
ryh:   Głos na artykuł Luter gorszy od diabła  (12 dni temu)
ryh:   "Szanowny Autorze artykułu powyższego. Nie wiem kto zaszczepił Ci tak naiwne, a właściwie infantylne rozumienie świata. Od zarania dziejów lidzie okradali się, mordowali, wyzyskiwali i robili sobie wzajemnie inne figle i psikusy. Gdybyśmy jako społeczeństwo przestrzegali nadal prawa naturalnego, na które tak chętnie powołują się co niektórzy, to żylibyśmy na poziomie prawnym jaki panuje w dżungli, ..." do artykułu Prawo naturalne, prawo społeczne.  (12 dni temu)
ryh:   "Jak to wredne UNESCO odrzuci Stocznię Szczecińską proponuję wystąpienie o wpisanie całej Polski na listę galaktycznego dziedzictwa czegokolwiek" do artykułu Stocznia Szczecińska na Listę Światowego Dziedzictwa Unesco?.  (16 dni temu)
ryh:   "@Hamilton: Nic dodać, nic ująć. 500+ to para puszczona w gwizdek, a właściwie w PiSdek." do artykułu Dobrobyt sponsorowany z 500+.  (16 dni temu)
ryh:   "@Hamilton: Hamiltonie, pierwsza linijka mojego posta to cytat z powyższego artykułu. Dopiero w drugiej wyraziłem swoje przemyślenia. Generalnie zarówno 'Piramida Maslowa' jak i artykuł są albo zbyt płytką albo zbyt syntetyczną analizą potrzeb ludzkich." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (16 dni temu)
ryh:   "'..Warto zwrócić uwagę, że każdy szczebel tej piramidy jest uzależniony od finansów i pozycji społecznej.' Jeżeli chodzi o potrzeby fizjologiczne to miałbym wątpliwości" do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (16 dni temu)
ryh:   "No faktycznie, pragniemy miłości, wolności i szczęścia. Ale w moją pustą przestrzeń materialne faktury wciąż napływają. Trza becalować." do artykułu Manifest.  (16 dni temu)
ryh:   "@Andrzej Siciński: Nie w ilości cytatów leży istota propagandy. Raczej w interpretacji rzeczywistości. Przytaczasz przykład jednego 85-cio latka, który chełpił się tym, że bóg dał możliwość dożycia sędziwego wieku. Następnie wspominasz o sobie, o wspaniałych osiągnięciach sportowców, aby na zakończenie zaaplikować stwierdzenie, iż wszystko jest możliwe dzięki ' zaufaniu w bożą moc'. Wszystkie te p ..." do artykułu Granice ludzkiej wydolności.  (16 dni temu)
ryh:   Odrzuca artykuł Lecznicza Żywność  (23 dni temu)
ryh:   Głos na artykuł Indeks Ksiąg Zakazanych  (23 dni temu)
ryh:   Głos na artykuł Słynne cytaty na różne okazje  (23 dni temu)
ryh:   "@Koriolan: A może zgłosić do Interpolu od razu? Albo do Gwardii Szwajcarskiej?" do artykułu Kiedy nastąpił faktyczny upadek portalu eioba.pl.  (23 dni temu)
ryh:   "@Koriolan: '...Wracają tu czasem starzy uczestnicy ale trolle serpo i hamilton szybko udowadniają im, że nie warto...' Mnie Hamilton, po powrocie, przyjął dość sympatycznie. Czy już jestem podejrzany z tego powodu?" do artykułu Kiedy nastąpił faktyczny upadek portalu eioba.pl.  (24 dni temu)
ryh:   "O mój bosze, o mój bosze. Gdzie ja trafiłem naiwny. Myślałem: ludzie piszą, czytają, wzbudza to ich emocje, spierają się ze sobą. Powściągliwie lub mniej powściągliwie. A tu co? Zielone ludziki, multi-konta, frakcje, stronnictwa, bany wykluczenia...I to wszystko za free, w czynie społecznym.Podoba mi się to. Zostaję." do artykułu Kiedy nastąpił faktyczny upadek portalu eioba.pl.  (24 dni temu)
ryh:   "@Koriolan: Chyba się nie dogadamy. Piszesz:'Wiara jest mi niepotrzebna...' aby już za chwilę wspomnieć o 'Jedności ..., z Bogiem'. Jak chcesz być w jedności z Bogiem bez wiary w niego? Przecież wiara to jedyna możliwość 'kontaktu' z nim." do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (24 dni temu)
ryh:   "Eeee...... A obecność na portalu jest przymusowa? " do artykułu Kiedy nastąpił faktyczny upadek portalu eioba.pl.  (24 dni temu)
ryh:   "@Koriolan: Chyba się nieco zagubiłeś. Zaczynasz wygłaszać przeciwstawne tezy. We wcześniejszym poście twierdzisz: ' Pozbyć się ego to właśnie odciąć pożądania od rzeczy ziemskich.' . Natomiast w ostatnim stwierdzasz że 'pragnienie bycia szczęśliwym' jest w Tobie zapisane przez boga. Pragnienie i pożądanie to jedno i to samo. A wiara potrzebna jest Ci tylko na ziemi, tu i teraz. A więc reasumując: ..." do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (24 dni temu)
ryh:   "Szanowny Andrzeju nie ograniczaj siebie i innych wyznawców prawdziwości Biblii. Przecież Kaleb to cienias, jeśli chodzi o długość życia. 85 lat potrafią przeżyć nawet poganie i ateiści którzy zaufania w Twoim bogu nie złożyli. Ty, jako biblijny propagandzista, powinieneś prosić o długość życia jaką osiągnął Matuzalem. 969 lat to byłby wynik który przemawiałby do niedowiarków." do artykułu Granice ludzkiej wydolności.  (24 dni temu)
ryh:   "@Koriolan: Myślenie nie jest objawem wolnej woli. Musimy myśleć. Nie możemy wyłączyć myślenia. Nawet w czasie medytacji jedynie nakierowujemy nasze myśli na konkretny temat. Pozbyć się ego? Przecież to Twoje ego dokonuje wyboru pomiędzy sugestiami id i superego. Po prostu nie ma takiej możliwości. No chyba że zaprzestajemy wszelkiej aktywności i świadomie pozostajemy w psychicznym i fizycznym bezr ..." do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (24 dni temu)
ryh:   "@Koriolan: To po co dał nam maszynkę do myślenia czyli mózg?" do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (25 dni temu)
ryh:   "@Koriolan: Ale on nie miał rachunków do zapłacenia. Mógł sobie pozwolić na ten komfort." do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (25 dni temu)
ryh:   "@Koriolan: Ale przecież nie mamy innego wariantu. Musimy myśleć." do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (25 dni temu)
ryh:   "@pokrzywiony: A tak z ciekawości. To dlaczego moje pytania uznałeś za infantylne? Czy możesz odpowiedzieć troszkę szerzej czy tylko trenowałeś pisownię nowo poznanego pojęcia?" do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (25 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 27 28
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: ryh
Ranga:
Ost. logowanie: 11 dni temu
Zarejestrowano: 30/04/2013

Statystyki
Punkty: 2.676
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 6.439
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 83
Komentarze: 609
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska