Login lub e-mail Hasło   

sanderson

Torebki wizytowe, wieczorowe i kopertówki https://www.brytyjka.pl/torebki-wizytowe-cat-20.html - małe fasony które sama projektuję. Kopertówki do ręki, torebki wieczorowe na łańcuszku i wiele innych. Na wesela, studniówki etc.

Oceńcie moje prace które projektuję i sprzedaję.Wcześniejsze wpisy
sanderson:   "Pierwszy raz spotykam się z takim artykułem i informacjami, bardzo ciekawe. " do artykułu Czesław Klimuszko - włosy jako anteny energii kosmicznej.  (7 dni temu)
sanderson:   "Pamiętam tamten czas. Z reguły moda lubi powracać, ciekawe jak będzie z tą." do artykułu Emo – moda na cierpienie.  (23 dni temu)
sanderson:   "@wianeczek: popieram, jedyny gatunek dążący do samozagłady" do artykułu Bóbr.  (23 dni temu)
sanderson:   "Piękne i zawsze aktualne. " do artykułu Matce.  (27 dni temu)
sanderson:   "Niesamowite, tyle historycznych i architektonicznych perełek na naszych polskich ziemiach!" do artykułu Śląsk - niezwykłe kościoły.  (09/05/2018)
sanderson:   "To użytkownicy tworzą internet i to dla nich tworzone są kolejne nowinki techniczne (włączając w to przeglądarki i smartfony). Patrząc na najnowsze produkty Apple, mam wrażenie, że jest to 'sztuka dla sztuki', zamiast dla użytkownika." do artykułu Wyrok śmierci na Google..  (18/04/2018)
sanderson:   Odpowiedź w wątku Zbieram adresy e-mail do przedszkoli i szkół językowych... (Tawerna) "Poszukaj w katalogach internetowych :)"  (03/04/2018)
sanderson:   "Tak myślę, że od tamtego czasu minęło lednie 100lat, a jak wiele się zmieniło. Kobiety odsłaniają coraz więcej i ten 'trend' rozwija się coraz dynamiczniej. Jaki będzie tego finał?" do artykułu Jak to wiek temu, kobiety odsłoniły nogi.  (03/04/2018)
sanderson:   "Bardzo ciekawa poezja, miło się czytało" do artykułu Ulotne marzenia.  (18/02/2018)
sanderson:   "Buty trekkingowe są świetnym rozwiązaniem też jeżeli jest się np. backpackerem - są mega wygodne, a komfort chodzenia jest przy takim stylu podróżowania bardzo istotny. Poza tym ja bym zainwestowała w dobry plecak, sobie kupiłam taki jak [url=https://www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html]tutaj[/url] i fajnie sie sprawdza" do artykułu Górskie buty trekkingowe – poradnik turysty.  (11/02/2018)
sanderson:   "Bardzo ciekawa lektura, brawo!" do artykułu Lustra.  (05/01/2018)
sanderson:   "A ja lubię jak facet dba o swój wygląd, na zasadzie, że jest dobrze ubrany i widać, że chcę się dobrze prezentować. Fajne są takie zestawy jak marynarka + jakieś sportowe buty, albo noszenie koszuli na co dzień (a nie od święta, jak to bywa). Krawaty w fajne wzory albo też fajne nesesery, które wcale nie umują męskości - np. https://www.brytyjka.pl/teczki-i-nesesery-cat-29.html Dbajcie o siebie Panowie, my to doceniamy :))" do artykułu Przystojny Facet - 20 Prostych Zasad Dla Mężczyzn Jak Lepiej Wyglądać.  (17/12/2017)
sanderson:   "Świetny artykuł, bardzo konkretny! A pozostając w temacie video i produkcji, jeżeli ktoś sam nie ogarnia tematu bardzo polecam http://remedy-brand.pl/ - filmowanie, montaż, dystrybucja. Robią prawdziwe cacka" do artykułu Nowoczesny kamery.  (05/12/2017)
sanderson:   "Ale fajnie rozpisane, w sumie wiedziałam może tylko kilka rzeczy... Można zabłysnąć na spotkaniu rodzinnym :D" do artykułu 16 niesamowitych faktów o których nie wiedziałeś.  (17/11/2017)
sanderson:   "Najpierw była kura, potem jajko" do artykułu Jajo, czy kura?.  (17/11/2017)
sanderson:   "Haha, bardzo fajnie napisane :D Pośmiałam się" do artykułu Genezis śmiechu.  (17/11/2017)
sanderson:   "Bardzo dobry artykuł, mój chłopak ubiera się w podobny sposób i uważam, że wygląda świetnie (kumpele zawsze mi go komplementują hehe) Btw jeżeli ktoś ma podobny styl to polecam https://retrokicks.pl/pol_m_MESKIE-100.html mają fajne oryginalne męskie buty :D" do artykułu Streetwear w wydaniu męskim.  (17/11/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sanderson
Ranga:
Ost. logowanie: 7 dni temu
Zarejestrowano: 17/11/2017

Statystyki
Punkty: 26
Odwiedziny profilu: 212
Przeczytane artykuły: 1
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 16
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska