Login lub e-mail Hasło   

Bolesław Chrobat
Wcześniejsze wpisy
Bolesław Chrobat:   "Żeby nie być tak jednostronnie krytycznym polecam artykuły na wandaluzja.com. Niektóre wątki poruszone przez autora są całkiem ciekawe i mocno zastanawiające, a na powyższej stronie znajdziecie państwo jeszcze więcej szokujących informacji o Lechickim imperium i polskim władztwie nad WANDAlami, ale na szczęście bez podważania polskości Polaków i słowiańskości miejscowych Słowian. Polecam choć zalecam zawsze również zdrowomyślenie :-)" do artykułu Pochodzenie Polaków - Lechitów.  (08/01/2013)
Bolesław Chrobat:   Głos na artykuł Pochodzenie Polaków - Lechitów  (08/01/2013)
Bolesław Chrobat:   "@oculus: Skoro Polacy nie są oryginalnym narodem europejskim jak Niemcy... czy Francuzi... choć są znacznie bardziej kulturowo i genetycznie jednolici to autor rzeczywiście może coś do nas Polaków ma może jakieś uprzedzenia nie wiem. Na pewno nas nie szanuje to pewne." do artykułu Pochodzenie Polaków - Lechitów.  (08/01/2013)
Bolesław Chrobat:   "@Dobrogost: Kolego to, że gen powstał na północy i dzisiaj przeważająca liczba ludzi którzy mają go najwięcej mieszka właśnie na północy (co powoduje utrwalanie cechy w populacji) nie oznacza, że tylko Ci ludzie kiedyś mieli przeważający lub po prostu duży odsetek tej cechy w populacji. Geny jasności włosów i jasności oczu są do tego recesywne, a przynajmniej w dużym stopniu zachowu ..." do artykułu Pochodzenie Polaków - Lechitów.  (08/01/2013)
Bolesław Chrobat:   "'Tutaj na tych ziemiach była kolebka jasnowłosych i jasnookich ludzi o jednorodnym wyglądzie, charakteryzującym się haplogrupą R1a1a1 Y-DNA.' Zdecydowana większość Polaków ma geny R1a1. Jeśli zakładamy, że nasi przodkowie od samego początku mieszali się z ludami sąsiedzkimi R1b to i część z tych 16% dzisiaj można liczyć za swoją + część tej I1/I2. To daje co najmniej 75%. Skoro geny ..." do artykułu Pochodzenie Polaków - Lechitów.  (08/01/2013)
Bolesław Chrobat:   "Święty Graal to jest tylko angielski wymysł. Dokładniej to twórcze wykorzystanie elementu kultury scytyjskiej. Imperium Rzymskie ściągnęło do Anglii oddziały Scytów z Panonii. Kto zna historie o Scytach ten wie o ich zwyczaju wypijania toastów ze specjalnych szerokich pucharów. Wzięły się one od scytyjskich napierśników z wymalowanym ich znakiem czyli żmiją/wężem/smokiem. Od tego później wz ..." do artykułu Święty Graal.  (14/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "Święta prawda." do artykułu Problem zakłamania świata Bogiem.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "A kto powiedział, że wszyscy ludzie są święci? Ty jesteś święty, że masz prawo oceniać całą wspólnotę za nieświętą? Największym problemem świata jest to, że Ci którzy szukają prawdy nie są niczego do końca pewni, a reszta głupców pełna pewności co do ich fanatycznych dogmatów, także ateistycznych zawsze czuje się wszechwiedząca i im akurat buty i pewności siebie nigdy nie brakuje ;-) Trochę pokory." do artykułu Problem zakłamania świata Bogiem.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "Jeśli zwalczasz realny socjalizm to kierujesz się ku wolnemu rynkowi i normalności... Jeśli zwalczasz liberalny kapitalizm i wolny rynek to skłaniasz się ku socjalizmowi... To co ty właściwie chcesz stworzyć? Nierealny socjalizm? Utopię? Czy nieliberalny kapitalizm (co też jest oksymoronem)? A zwalczasz religie dlaczego? By zakazać ludziom wyboru i budować nowy totalitaryzm? ..." do artykułu Problem zakłamania świata Bogiem.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "Hahaha To chyba wołanie na puszczy fanatycznego ateisty i wroga wierzących, który nie dozwala innym wierzyć i szuka sposobów na udowodnienie nieudowadnialnego :) Twojej teorii przeczy fakt istnienia nieprzebranych ilości kultów na świecie, które rozwijały się niezależnie. Jakimś cudem ludzie na ziemi ciągle szukają sposobów na spełnienie ich potrzeb duchowych. Nawet ..." do artykułu Problem zakłamania świata Bogiem.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "Ważne jest by szczegóły nie dzieliły nas wierzących jak to działo się z instytucją kościoła dawniej. Każdy ma prawo modlić się do Boga jak chce, ważne by spełniał swoją naturalną potrzebę duchowego rozwoju i spełniania. Szczegóły nie powinny nas dzielić, a każdy powinien mieć równe prawo do wiary i szacunku jako człowiek, bo bez tego nie ma dialogu, nie ma jedności, nie ma zrozumien ..." do artykułu Problem zakłamania świata Bogiem.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "No tak, bo akurat Instytut Islamski, który szerzy religię pokoju, która nakazuje kłamać i mordować by pójść do raju, gdzie będzie można chlać na umór i dostać zastępy dziewic, a której prorokiem był morderca i pedofil... jest najlepszym autorytetem w sprawie konkurencyjnego Boga Chrześcijan. Można się setnie ubawić :D Trójca nie jest trzema oddzielnymi osobami tylko jednością trzech ..." do artykułu Problem zakłamania świata Bogiem.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "Nie trzeba nawet. Boże imię to Yeh, a Jezus to Yehsous - Bóg Zbawiciel podobnie jak Mojżesz zwał się z egipskiego Mosous/Moseus co znaczyło zbawiony od wody, a jego następca Jezus zbawiał też poprzez wodę. Nie ma żadnego Jehovy czy Jahve, a Jah/Yah to dokładne imię bożka pogańskiego. To tyle co do udowadniania kto jest Bogiem Chrześcijan i plemienia Mojżeszowego. Jezus ..." do artykułu Problem zakłamania świata Bogiem.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "A Pana bardzo bolało?" do artykułu Problem zakłamania świata Bogiem.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "Bla bla bla nie podoba Ci się polski 'syf'? To wyjedź i zajmij się czymś innym niż ciągłym myśleniem o wierze innych zamiast zająć się własnymi sprawami ;) LEAVE CHRISTIANS ALONE :D" do artykułu Problem zakłamania świata Bogiem.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "Prosiłbym o nie wycieranie sobie brudnych ust imieniem Boga Jezusa Chrystusa przez szacunek dla wiary większości Polaków." do artykułu Problem zakłamania świata Bogiem.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "Niestety, ale autor zapomniał napisać, że te źródła pisane dotyczą innych miejsc Słowiańszczyzny i żadnych źródeł polskich nie ma poza paroma legendami i bajami ludowymi. To co mamy to język i te ludowe podania, ślady nazewnicze i archeologiczne. To znaczy, że można tylko sobie wróżyć jakie były wierzenia naszych słowiańskich przodków z antycznych Wed czy z podań plemion wschodniosłowiańskich niek ..." do artykułu Podobieństwa między dawną kultura słowiańską a wedyjską.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   Głos na artykuł Czy Polacy to na pewno Słowianie?  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "Do udowodnienia związków z Aryami i Hunami jeszcze droga daleka. Co nie zmienia faktu, że jesteśmy u siebie od wielu tysięcy lat i nasz język ma bardzo głębokie korzenie. Tylko warto pamiętać o jednym fakcie, że 1000 lat temu Polska dopiero zaczynała się formować i nasi wcześniejsi przodkowie to Słowianie, a nie Polacy w naszym dzisiejszym rozumieniu czyli co najwyżej praprzodkowie P ..." do artykułu Czy Polacy to na pewno Słowianie?.  (13/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "Obawiam się, że o naszej przeszłości to tam jest raczej bardzo mało ;) Szczególnie, że nasza tożsamość to tożsamość w pierwszej kolejności tożsamość Polska i Słowiańska, bo geograficznie europejczykami byliśmy zawsze i swego czasem na wyższym poziomie cywilizacyjnym niż zachód..." do artykułu Zagadkowy lud – Wenetowie.  (11/10/2012)
Bolesław Chrobat:   "Z tym Rajem to się nie zgodzę, bo jest przykład jakiegoś Raja władcy Słowian? :D A Rex przyszedł z chrześcijaństwem i obcą nam kulturowo łaciną. Gdzie Polakom do Hindusów? Wschód Słowiańszczyzny to Carowie, Kagani i Książęta i później Kniaziowie. Książę Krak wywodzi się z tradycji wschodniej, tej samej z której wywodzi się nazwa Wawelu i smoka czyli od Babelu i historii Cyrusa. Nawet histo ..." do artykułu Zagadkowy lud – Wenetowie.  (11/10/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: saryanin
Ranga:
Ost. logowanie: 09/01/2013
Zarejestrowano: 11/10/2012

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 1.498
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 19
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska